Преміум-ліга: підсумки дозаявочного періоду

0
566

Позаду дозаявочний період у розіграші Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2019 років. Відзначимо, що більшість команд-учасниць доволі плідно провели даний час, не змарнувавши можливості підсилити власні склади, а саме так зване “трансферне вікно” видалося доволі насиченим.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “МОБІФРЕНД”

Ознайомитись із остаточними складами команд Ви можете у відповідних розділах за цим посиланням.

Далі ж надаємо Вашій увазі повний список переходів:

Команди Прийшли (звідки) Пішли (куди)
ДИВІЗІОН 1
1 “Beerloga” Гнатюк Денис (“WOODMALL”) Каверін Віталій
2 “Динамо-ГУНП”
3 “Хмельницькі делікатеси” Філь Сергій
4 “Toshiba” Тафратов Олександр
5 “Прикордонник-Frisor” Симчишин Олександр, Кузьмочка Юрій, Косінов Дмитро Халавчук Олег, Ковальчук Олег, Кожевніков Дмитро
6 “Forex Club” Тринадцятко Олег Петриковець Дмитро
7 “Ротор”
8 “ККФА-Liberty” Стожик Сергій, Прокопчук Андрій, Суєцький Олександр, Божеску Олександр Касапчук Олександр, Басістий Артем, Трохимчук Павло
9 “Інтерпродсервіс” Іщук Євген (“Раково-сіті”)*
10 “Філтекс-Аваль” Дацишин Микола Вакух Олег (“МобіФренд”)
11 “Фахівець” Савчук Віктор, Савчук Павло (обидва – “Ауді”), Фетько Олексій
12 “Менс” Сандулов Дмитро
ДИВІЗІОН 2
1 “Agora”
2 “Алмаз”
3 “Лунтік” Клапченко Роман (“МобіФренд”)
4 “Vігор” Морговський Ян, Кльоц Ігор, Когут Павло, Шум Сергій, Чиж Сергій Вольський Сергій, Пампурак Микола, Нанба В’ячеслав, Вандоляк Ярослав, Коркишко Володимир
5 “ЕкоАльт” Тарадай Володимир, Тюрін Іннокентій, Вілінчук Ігор
6 “Сокіл-2” В’язовецький Владислав (“Адвокат”), Гнатюк Михайло Федорович Владислав (“Dark Horse”)
7 “Атлетик-Ceresit PRO”
8 “Ауді” Шатілов Денис (“Дельта”), Косевич Олександр, Боденчук Сергій, Баценко Іван, Третьяков Дмитро Савчук Віктор, Савчук Павло (обидва – “Фахівець”), Студенець Володимир, Люховець Василь, Кореганов Іван
9 “Максимум” Кравчук Андрій, Остяк Денис Ткачук Михайло, Сліпачук Борис
10 “TEAM Lawyer’s” Кутузов Сергій, Савіцький Роман, Лаба Олексій Луценко Роман, Білань Ігор, Лівчинський Олег
11 “Lifecell” Андрущенко Дмитро, Бондарук Сергій, Янчук Дмитро
12 “МобіФренд” Вакух Олег (“Філтекс-Аваль”), Клапченко Роман (“Лунтік”), Гончар Дмитро (“Foletti”), Деревенько Іван
ДИВІЗІОН 3
1 “Феміда” Ткачук Віталій, Михайленко Роман, Рижук Степан
2 “Аванті”
3 “Дантист” Мельник Дмитро, Покотило Єгор (обидва – “Dark Horse”) Білань Ігор, Білик Сергій
4 FC “Diamant”
5 “Brilliant”
6 “WOODMALL” Ковальчук Владислав Гнатюк Денис (“Beerloga”), Бурденюк Микола
7 “Червона Зірка” Трубайчук Роман, Косогоров Ярослав
8 “Інкогніто”
9 “Фенікс-ДЮСШ №1” Гуринович Богдан, Дубовий Іван Олексієнко Владислав (усі – “Ковчег-ДЮСШ №1”), Почапський Денис, Лебідь Павло Адесанія Адемола Морункеджі, Акеме Раймонд Околе, Акпеджі Віктор Оджо, Зарицький Ігор, Понятовський Владислав
10 “Тепловик” Белей Андрій (“Легіон”) Вінницький Олександр, Лисий Зореслав (обидва – “Ковчег-ДЮСШ №1”)
11 “Раково-сіті” Іщук Євген (“Інтерпродсервіс”)*, Тихонюк Андрій, Сосницький Владислав, Варвус Ігор, Вичавка Максим, Черенков Артем, Бакалець Назар, Берлов Максим, Пеннер Дмитро Щербаков Дмитро, Щебетко Петро, Михайленко Олександр
12 “Легіон” Демянишин Максим, Івашина Богдан, Демедюк Владислав, Добротвор Валентин, Готка Сергій, Багазій Олександр, Цапенко Денис, Альохін Ярослав, Камінський Артем, Кондратюк Олексій, Тріфонов Сергій Белей Андрій (“Легіон”), Сидоренко Олександр, Голенко Михайло, Кулик Микола, Піхут Володимир, Скотинянський Олександр, Рудюк Віталій, Верзун Давид, Белей Андрій, Маляренко Анатолій, Кирилюк Сергій
ДИВІЗІОН 4
1 ДП “Хмельницький облавтодор”
2 “Foletti” Гончар Дмитро (“МобіФренд”)
3 “Zooветпром-Ivet” Лісніченко Ігор
4 “Адвокат” Романов Дмитро, Ярош В’ячеслав В’язовецький Владислав (“Сокіл-2”)
5 “Ковчег-ДЮСШ №1” Вінницький Олександр, Лисий Зореслав (обидва – “Тепловик”) Гуринович Богдан, Дубовий Іван Олексієнко Владислав (усі – “Фенікс-ДЮСШ №1”)
6 “Booster”
7 “Dark Horse” Федорович Владислав (“Сокіл-2”), Гребенюк Богдан, Славута Олександр, Кліщ Олександр, Лисиця Дмитро, Доценко Олександр, Пасічник Максим, Калюжняк Денис, Закревський Томаш Панасюк Павло, Теренов Олександр (обидва – “Dark Horse”), Мельник Дмитро, Покотило Єгор (обидва – “Дантист”), Дашевський Роман, Бойко Вадим, Муха Дмитро, Шаповалов Андрій, Фертюк Ігор
8 “Меблі-Лідер”
9 “Freda” Лошатецький Ігор, Олійник Микола, Пелишок Михайло, Сторожук Олександр, Гуменний Богдан, Лавренчук Максим, Грищук Денис Швець Назарій
10 “Дельта” Шатілов Денис (“Ауді”)
11 FC “Friend’s” Вівсянко Богдан, Мудрий Богдан, Маць Сергій, Синяк Олег
12 “Олімп” Панасюк Павло, Теренов Олександр (обидва – “Dark Horse”), Сметана Дмитро, Гоцалюк Іван, Гуцал Сергій, Сухоставський Дмитро, Щавінський Андрій, Ништа Ярослав, Юр’єв Тарас, Походзей Павло Лоборчук Богдан, Кучеревич Владислав, Кропивін Олександр, Хоптяр Олександр
13 “Vavilon” Боднарчук Олександр, Паламарчук Андрій, Шаравара Ігор, Бондар Ігор
14 “Тайфун” Нарожний Андрій, Клімчук Володимир, Романчев Віталій Коздронь Андрій

Примітка. * – означає, що гравець за підсумками дозаявочного періоду заявлений за декілька команд, але ще не заграний за жодну з них.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here