Преміум-ліга: «Rexsoft» здобуває бронзу, чемпіона у дивізіоні 5 визначить третій матч фінальної серії

0
330

Виходить на фінішну пряму розіграш Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років у найбільш чисельному його дивізіоні – дивізіоні 5. Минулого вік-енду тут стартувала боротьба у «медальних» серіях плей-офф, а також були зіграні матчі другого туру Кубку Поділля. Про це все і не тільки далі у нашому огляді.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Головна увага була прикута «золотій» серії, у якій долю чемпіонства визначають «ДЮСШ №1-Україна» та «КАЗ». Початок першого матчу став справжнім «холодним душем» для останніх, які вже до 2-ої хвилини двічі змушені були розпочинати гру від центральної лінії. Відкрив рахунок у зустрічі Лісніченко, який точним ударом в ліву «шістку» втілив у гол чудовий пас з глибини, а невдовзі поринув у вітаннях партнерів і Пачевський, якому вдався сильний і влучний постріл з гострого кута – 2:0. «КАЗ» відверто знаходився у стані гроггі, але скористатися цим підопічні Володимира Сенделя не зуміли: активний Пачевський перевірив на міцність стійку, а через декілька секунд Чемерис не зумів у ближньому бою переграти голкіпера «КАЗа». Відоме футбольне справило спрацювало на 8-ій хвилині, коли Грохальський, влучно завершивши швидку контратаку «синіх», допоміг номінальним гостям скоротити відставання у рахунку до мінімуму – 2:1. Вже у наступній атаці Лісніченко розкішним ударом у ліву «дев’ять» після розіграшу ауту знову відновив перевагу «жовто-синіх» у два забиті м’ячі, однак Коротаєв, заставши зненацька Бондаря ударом майже від центральної лінії, не дав інтризі у грі вмерти – 3:2. Цей гол неабияк розлютив «Україну», а особливо лідера її атак, Лісніченка. Спочатку «сімка» номінальних господарів оформив хет-трик після вишуканої «стіночки» із Фасуляком, а впродовж кількох наступних хвилин повинен був забивати ще як мінімум двічі. Однак в першому випадку після удару Ігоря «КАЗ» знову врятував каркас воріт, а невдовзі дива реакції продемонстрував і Колесник, парирувавши «мертвий» м’яч впритул від Лісніченка. «Сині» відповіли блискавичною «контрою» під завершення першої 20-ти хвилинки, у завершальній фазі якої Грохальському після чудової передачі Коротаєва на дальню стійку залишалося лише не промахнутися з кількох метрів – 4:3.

Другий тайм розпочався з атак «КАЗ», який відчайдушно прагнув відігратися, однак реалізувати свої моменти «сині» не зуміли: Боднар у красивому стрибку парирував потужний постріл Константіна під поперечину метрів з 10-ти, а через декілька хвилин кіпер «України», самовіддано зігравши на виході, завадив відзначитися Петруку. «Жовто-сині» відповіли ударною п’ятихвилинкою всередині другого тайму, впродовж якої у воротах Колісника побували два забиті м’ячі. Фасуляк потужним і точним ударом з дальньої дистанції знову відродив перевагу «ДЮСШ №1-України» у два забиті м’ячі, а Кравчук, вдотик пробивши впритирку із стійкою після вишуканої передачі п’ятою від Пачевського, фактично зняв усі питання щодо переможця – 6:3. Фінальний штурм «КАЗа» увінчався влучним ударом Константіна на останніх хвилинах, який дещо допоміг «синім» підсолодити гіркоту власної поразки – 6:4 на користь «ДЮСШ №1-України» у першій грі серії. Наступного дня ці суперники провели вже другий матч фінальної серії, у якому успіх святкували вже гравці «КАЗа». Зробивши правильні висновки із власних помилок, «сині» не дуже багато дозволяли своєму супернику у атаці, в свою чергу забивши майже усе, що створили. Отже – 6:2 на користь «КАЗа», і хто ж стане чемпіоном у дивізіоні 5 визначить третій матч фінальної серії.

А ось у «бронзовій» серії боротьба вже завершилася. Двічі перегравши «Моноліт», бронзові нагороди на фініші виборов «Rexsoft». Перший матч розпочався з атак «бордових», але їх стартовий натиск успіхом так і не увінчався. Найближчим до того, аби відкрити рахунок у зустрічі був Росінський, який після чудової передачі врозріз від Слободи не зумів у ближньому бою переграти Гуторова. А ось «Rexsoft» свою по суті першу осмислену атаку у грі увінчав голом. Голець відгукнувся на передачу Петрука з ауту, і потужним ударом в ліву «шістку» не залишив жодних шансів Печуляку – 1:0. Цей гол дещо надломив морально «Моноліт», чим сповна скористалися спіймавші кураж «сині». Киданов гарматним пострілом в нижній кут від штанги покарав «бордових» за чергову помилку у захисті, а через декілька хвилин знову нагадав про себе Голець, виявившись першим на добиванні після удару Косевича – 3:0. Гол Росінського, який виявився найспритнішим на дальній стійці після прострілу від Слободи, здавалося, дещо оживив інтригу в грі, але на ділі вийшло зовсім інакше. Увімкувши максимальні швидкості, «Rexsoft» ще до перерви двічі змусивши капітулювати Печуляка, зробив більш ніж вагому заявку на успіх. Спочатку залишив у воротах суперника свій результативний «автограф» Косевич, вдало продовживши атаку своєї команди другим темпом, а через декілька секунд Голець, ефектно перекинувши голкіпера, оформив хет-трик у зустрічі – 1:5. Другий тайм «Моноліт» здебільшого проводив, граючи з 5-им польовим, і завдяки влучним ударам Слободи та Дарченка зумів дещо «підправити зачіску» – 5:3 на користь «Rexsofta» у першому матчі серії за «бронзу».

Окрилені цією перемогою, підопічні Євгена Петрука перемогли і у другій грі, яку суперники провели у неділю. Цього разу перевага «Rexsofta» була ще більш відчутною, який на чотири пропущені голи у власні ворота відповів відразу десятьма забитими. У розгромі, який влаштували «сині», забитими м’ячами відзначалися майже усі гравці «рексофтників», а найбільш активним був їх капітан та лідер атак, Олександр Голець. Як і в першій зустрічі він відзначився хет-триком, завдяки чому зміцнив власне лідерство у рейтингу бомбардирів дивізіону 5.

Окрім того, відбулися і матчі 2-ого туру Кубку Поділля. Лідерство тут захопив «ДБК-2», який в стартовій грі 2-ого туру розгромив «FURY». «Фуріям» без Тодоренка та Шутяка відверто не вистачало думки в атаці, а спіймавші кураж підопічні Анатолія Курятника продемонстрували майже феноменальну реалізацію. Справжнім «злим генієм» «FURY» став Ігор Бесіда, який в цій грі оформив покер, а його вдалий почин сповна підтримали інші партнери по команді, ще п’ять разів колективними зусиллями змусивши капітуювати Кузнєцова – 9:4 на користь «ДБК-2». А ось інший поєдинок, в якому зустрічалися «Інтер» та «Зооветпром-Поділля» видався куди більш драматичнішим. Після першого тайму кращими на успіх були шанси у «ветеринарів», але після перерви «сірі» завдяки хет-трику Волошина зуміли перевернути усе у матчі на свою користь – 6:5 на користь «Інтера».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ ІГРОВОГО ВІК-ЕНДУ У ДИВІЗІОНІ 5

«ДЮСШ №1-Україна» – «КАЗ» – 6:4 (4:3)

Рахунок у серії: 1:0

Арбітри: Вєтров, Логвіненко

Голи: Лісніченко (1, 12, 14), Пачевський (2), Фасуляк (32), Кравчук (37) – Грохальський (8, 19), Коротаєв (13), Константін (38)

«ДЮСШ №1-Україна»: Боднар, Лісніченко, Гуринович, Пачевський, Кравчук, Фасуляк, Положай, Лебідь, Чемерис, Олійник

«КАЗ»: Коротаєв, Савчук, Ковтонюк, Борщ, Константін, Грохальський, Волчанський, Крижанівський, Петрук, Абельчук, Колісник, Ксьонзик, Ковальський

Попередження: Грохальський (33)

«Моноліт» – «Rexsoft» – 3:5 (1:5)

Рахунок у серії: 0:1

Голи: Росінський (19), Слобода (23), Дарченко (38) – Голець (10, 18, 20), Киданов (13), Косевич (20)

«Моноліт»: Печуляк, Слобода, Росінський, Романенко, Щепанський, Янов, Дарченко, Лущик

«Rexsoft»: Гуторов, Голець, Петрук, Будченко, Косевич, Козак, Легун, Третьяков, Киданов

«Інтер» – «Зооветпром-Поділля» – 6:5 (2:3)

Арбітри: Муляр, Логвіненко

Голи: Вєтров (5), Волошин (16, 22, 27), Деусов (30), Савченко (34) – Тимощук (14), Корольков (18), Бабійчук (20), Дудка (21, 36)

«Інтер»: Волков, Волошин, Мережко, Деусов, Бельський, Вєтров, Савченко

«Зооветпром-Поділля»: Прудников, Драпак, Кожан, Мартинюк, Дудка, Кубряков, Тимощук, Корольков, Бабійчук

Попередження: Волошин (28)

«ДБК-2» – «FURY» – 9:4 (3:1)

Арбітри: Логвіненко, Муляр

Голи: Габатель (6, 40), Баштанюк (10, 40), Славінський (20, аг.), Бесіда (22, 24, 29, 39) – Духанін (12), Подлюк (28), Гук (38, 40)

«ДБК-2»: Яцков, Габатель, Бесіда, Бачинський, Баштанюк, Купратий, Фурік, Даценко

«FURY»: Кузнєцов, Славінський, Божок, Духанін, Гук, Подлюк

«Моноліт» – «Rexsoft» – 4:10 (1:3)

Рахунок у серії: 0:2

Арбітри: Логвіненко, А. Сас

Голи: Щепанський (11, 35, 38), Янов (27) – Киданов (9), Кореганов (19), Косевич (20), Легун (22, 40), Козак (25), Голець (26, 39, 40), Гуторов (39)

«Моноліт»: Слобода, Щепанський, Росінський, Паламарчук, Янов, Романенко, Дарченко, Лущик, Печуляк

«Rexsoft»: Гуторов, Голець, Петрук, Будченко, Косевич, Легун, Козак, Киданов, Кореганов, Третьяков

Попередження: Третьяков (20)

«ДЮСШ №1-Україна» – «КАЗ» – 2:6 (2:3)

Рахунок у серії: 1:1

Арбітри: А. Сас, Логвіненко

Голи: Пачевський (19), Лісніченко (20) – Петрук (10), Константін (19, 33), Борщ (20), Грохальський (24), Коротаєв (31)

«ДЮСШ №1-Україна»: Боднар, Лісніченко, Гуринович, Пачевський, Кравчук, Фасуляк, Положай, Чемерис, Лебідь, Олійник

«КАЗ»: Коротаєв, Волчанський, Крижанівський, Петрук, Грохальський, Борщ, Ковтонюк, Колесник, Константін, Абельчук, Савчук, Ксьонзик

Попередження: Фасуляк (15), Пачевський (34), Чемерис (39), Лебідь (40)