Преміум-ліга: результати 15-ого туру та першого матчу фіналу Кубку

0
2867

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

15 Сокіл-2 – Прикордонник-Frisor 09.02 ГУНП 11.00 0:3
15 Евеліна – Кардіфф 09.02 ГУНП 18.15 3:1
15 Хмельницькі делікатеси – Феміда-Старлайф 09.02 ГУНП 19.30 3:4
15 Лада – Beerloga 09.02 ГУНП 20.45 7:13
15 Олімп – Динамо-ГУНП 10.02 ГУНП 10.45 3:4
15 Helpix – Ротор-2 10.02 ГУНП 12.00 3:0
15 Ротор – Епіцентр К-Forex Club 10.02 ГУНП 13.15 2:11
15 Новатор – Конфермат 10.02 ГУНП 15.45 0:3

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

15 Філтекс – Менс 09.02 ГУНП 17.00 1:1
15 Олімпік – Карат-Velmet 09.02 ГУНП 12.05 1:4
15 Ракета – Дантист 09.02 ГУНП 13.10 6:5
15 Юрія-Фарм – Атлетик-Ceresit PRO 09.02 ГУНП 14.20 3:3
15 Ковчег – Сокіл-3-VETERAN’S 09.02 ГУНП 15.25 3:7
15 Фахівець – Максимум 10.02 ХНУ 16.00 5:5
15 Crispus – Червона Зірка 10.02 ХНУ 17.00 2:3
15 Ауді – Agora 10.02 ХНУ 18.00 2:2

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

15 ФК «Литвина» – ЖЖУК-ZALIV 10.02 Конфермат 12.00 6:4
15 ФК «Громада-Міць» – ФК «Нова Ушиця» 10.02 Конфермат 13.00 3:5
15 ФК «Бігуча Лань»- Лунтік 10.02 Конфермат 14.00 6:0
15 ДБК – ЕкоАльт 10.02 Конфермат 15.00 5:3
15 Адвокат – Інтеропродсервіс 10.02 Конфермат 16.00 0:5
15 ККФА-GERCHIK & CO – Brilliant 10.02 Конфермат 17.00 7:2
15 Аваль – Раково-сіті 10.02 Конфермат 18.00 0:5
15 ФК «ЛП» – Алмаз 10.02 Конфермат 19.00 3:11

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

15 Думка – КАЗ 10.02 НАДПСУ 12.00 2:6
15 Сокіл – Престиж-Авто 10.02 НАДПСУ 13.00 10:5
15 ЗА-ЗУЛ – ДЮСШ №1-Україна 10.02 НАДПСУ 14.00 6:2
15 Rexsoft – Аванті 10.02 НАДПСУ 15.00 1:5
15 Легіон – МобіФренд 10.02 НАДПСУ 16.00 1:2
15 M’ясник – Zooветпром-Ivet 10.02 НАДПСУ 17.00 13:7
15 Тепловик – Фортуна 10.02 НАДПСУ 18.00 5:0
15 Моноліт – Lifecell 10.02 НАДПСУ 19.00 4:3

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

1\4 Booster – ФК «ЮАН» 09.02 Конфермат 13.00 6:4
Кубок Виклику АТ Хмельницькобленерго – Хмель 09.02 Конфермат 14.00 2:2 пен. 2:3
Кубок Виклику Буревісник – Гладіатор-Червона Зірка-2 09.02 Конфермат 15.00 15:2
Кубок Виклику Інкогніто – Фенікс-ДЮСШ №1 09.02 Конфермат 16.00 1:3
Кубок Виклику Авіатор – Меблі Лідер 09.02 Конфермат 17.00 5:5 пен. 3:2
1\4 FC Diamant – Золотий Грифон 09.02 Конфермат 18.00 1:1 пен. 2:3
1\4 Товтри – WOODMALL 09.02 Конфермат 19.00 5:2
1\4 Прикордонник-2 – Foletti 09.02 НАДПСУ 15.00 4:3
Кубок Пріоритету Карат-Олешин – Дельта 09.02 НАДПСУ 16.00 5:3
Кубок Пріоритету Dark Horse – FC Friends 09.02 НАДПСУ 17.00 2:4
Кубок Престижу Електротранс – Прогрес В 09.02 НАДПСУ 18.00 7:2
Кубок Престижу Нева – Патріот 09.02 НАДПСУ 19.00 3:3
Кубок Надії СК Новатор – Revenge 10.02 ДЮСШ 16.00 7:2
Кубок Надії Vavilon – Поділля АТО 10.02 ДЮСШ 17.00 7:4

КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ  ФІНАЛУ. 1 МАТЧ

Ф Евеліна – Хмельницькі делікатеси 10.02 ГУНП 14.30 1:6

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here