Преміум-ліга: результати матчів 3-ого туру

0
1153

Надаємо вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

3 Феміда – Прикордонник-Frisor 09.11 ГУНП 16.10 4:0
3 Ротор – Лада 09.11 ГУНП 17.45 4:2
3 Helpix – Агробізнес 09.11 ГУНП 19.00 5:1
3 Епіцентр К-Forex Club – Новатор 10.11 ГУНП 10.45 10:3
3 Cокіл-2 – Конфермат 10.11 ГУНП 12.00 3:4
3 Динамо-ГУНП – Beerloga 10.11 ГУНП 13.15 2:3
3 Хмельницькі делікатеси – Сокіл-3-VETERAN’S 10.11 ГУНП 14.30 2:3
3 Agora – Евеліна 10.11 ГУНП 15.45 6:3

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

3 Червона Зірка – Олімпік 09.11 ГУНП 14.00 3:2
3 Crispus – Філтекс 09.11 ГУНП 15.05 0:5
3 Атлетик-Ceresit PRO – Ракета 09.11 ГУНП 20.05 2:4
3 Карат-Олешин – Фахівець 09.11 ГУНП 21.10 5:4
3 Спарта – ФК «Бігуча Лань» 09.11 Конфермат 16.00 2:11
3 Ковчег – ФК «Городок-Юрія-Фарм» 09.11 Конфермат 15.00 2:4
3 Максимум – Олімп 10.11 Конфермат 15.00 9:4
3 Дантист – ДБК 10.11 Конфермат 16.00 1:7

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

3 ЕкоАльт – Ауді 09.11 Конфермат 11.00 3:1
3 М’ясний маркет – Інтерпродсервіс 09.11 Конфермат 12.00 3:3
3 Менс – Аванті 09.11 Конфермат 13.00 3:8
3 Моноліт-Облавтодор – ЖЖУК-ZALIV 09.11 Конфермат 14.00 0:4
3 ЗА-ЗУЛ – Ветеран (Нова Ушиця) 10.11 Конфермат 17.00 7:1
3 Адвокат – Сокіл 10.11 Конфермат 18.00 3:7
3 Лунтік – Brilliant 10.11 Конфермат 19.00 3:5
3 Алмаз-Diamant – ККФА-Технолюкс 10.11 Конфермат 20.00 9:5

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

3 МобіФренд – Тепловик 09.11 Конфермат 17.00 4:5
3 Легіон – ФК «ЮАН» 09.11 Конфермат 18.00 3:2
3 Rexsoft – Думка 09.11 Конфермат 19.00 4:3
3 Lifecell – Золотий Грифон 09.11 Конфермат 20.00 5:2
3 КАЗ – ФК ЛП-Інкогніто 10.11 Конфермат 11.00 10:1
3 Zooветпром-Ivet – ФК «Громада-Міць» 10.11 Конфермат 12.00 7:2
3 Товтри – ДЮСШ №1-Україна-Chado 10.11 Конфермат 13.00 2:3
3 Фортуна – Прикордонник-2 10.11 Конфермат 14.00 3:3

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

1 Ветеран (Хмельницький) – ФК «Гвардійськ» 09.11 ДЮСШ 16.00 5:2
1 Поділля-АТО – Ковчег-2 09.11 ДЮСШ 17.00 8:4
1 Майстер М’яча – Прогрес-В 09.11 ДЮСШ 18.00 10:1
1 Меблі-Лідер – Авіатор 09.11 ДЮСШ 19.00 4:3
1 Гладіатор – Modesto 09.11 ДЮСШ 20.00 1:3
1 Dark Horse – Престиж-Авто 09.11 Конфермат 09.00 4:7
1 СТВ – Booster 09.11 Конфермат 10.00 6:5
1 Astrum – Карат-Олешин-2 10.11 Конфермат 09.00 2:2
1 Тайфун – Vavilon 10.11 Конфермат 10.00 4:7
1 WOODMALL – ФК «Жищинці» 10.11 ДЮСШ 09.00 4:7
1 ФК «Ружичанка» – Округ 10.11 ДЮСШ 10.00 1:3
1 Наркевицька ОТГ – ПЛАТІК 10.11 ДЮСШ 11.00 10:2
1 ФОСК «Спортлідер» – Будівельник 10.11 ДЮСШ 12.00 6:1
1 Автостріт – ХФК Давид 10.11 ДЮСШ 13.00 11:0
1 Нева – ФК «Антонівці» 10.11 ДЮСШ 14.00 16:2
1 АТ «Хмельницькобленерго» – Зоря 10.11 ДЮСШ 15.00 8:1
1 Електротранс – ФК «Студениця» 10.11 ДЮСШ 16.00 3:4
1 Локомотив – FC «Friend’s» 10.11 ДЮСШ 17.00 3:3
1 Фенікс-ДЮСШ №1 – СК «Проскурів-Дзюдо» 10.11 ДЮСШ 18.00 4:3

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here