Преміум-ліга: результати матчів 4-ого туру

0
889

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

4 Динамо-ГУНП – Beerloga 27.06 НВК №10-1 11.00 2:2
4 Прикордонник-Frisor – Лунтік 27.06 НВК №10-1 12.00 1:1
4 Forex Club – Toshiba 27.06 НВК №10-2 13.00 12:2
4 Максимум – Фахівець 27.06 НВК №10-1 14.00 4:2
4 Інтерпродсервіс – Алмаз 27.06 НВК №10-1 16.00 1:2
4 Ротор – Хмельницькі делікатеси 27.06 НВК №10-1 17.00 3:5

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

4 ККФА-ММ – WOODMALL 27.06 НВК №10-1 13.00 1:7
4 ЕкоАльт – Дантист 27.06 НВК №10-2 14.00 7:4
4 Сокіл-2 – Vігор 27.06 НВК №10-2 15.00 3:2
4 Філтекс-Аваль – Атлетик-Ceresit PRO 27.06 НВК №10-2 16.00 7:2
4 Brilliant – Менс 27.06 НВК №10-2 17.00 3:9
4 Аванті – Феміда 27.06 НВК №10-2 19.00 3:4

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

4 Foletti-Vavilon – Золотий Грифон 27.06 ДЮСШ №1 16.00 1:2
4 Lifecell – Облавтодор 27.06 ДЮСШ №1 14.00 3:5
4 МобіФренд- Zooветпром-Ivet 27.06 ДЮСШ №1 15.00 2:6
4 Ауді – Адвокат 27.06 ДЮСШ №1 17.00 2:0
4 Ковчег – Інкогніто 27.06 ДЮСШ №1 18.00 7:6
4 FC Diamant – Фенікс-ДЮСШ №1 27.06 ДЮСШ №1 19.00 4:4

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

4 Dark Horse – Ехо-Ветеран 27.06 Парк Франка 15.00 2:10
4 Тепловик – СК Проскурів 27.06 Парк Франка 16.00 5:6
4 Округ – Нева 27.06 Парк Франка 17.00 1:4
4 Карат-mebli remtion – Наркевицька ОТГ 27.06 Парк Франка 18.00 5:2
4 Думка – ДЮСШ №1-Україна-Сhado 27.06 Парк Франка 19.00 4:6
4 Олімп – Ковчег-2 27.06 НВК №10-2 11.00 14:6
4 Ветеран – Astrum 27.06 НВК №10-2 12.00 5:0
4 Аталанта – Легіон 27.06 НВК №10-1 15.00 3:4
4 FC Friends – ДЮСШ №1-Спарта 27.06 ДЮСШ №1 13.00 4:5
4 Booster – Прогрес-В 27.06 НВК №10-2 18.00 8:4
4 ZALIV 10 – УПП Хмельницький 27.06 НВК №10-1 18.00 2:0
4 Тайфун – Меблі-Лідер 27.06 НВК №10-1 19.00 2:3

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here