Преміум-ліга серед ветеранів: анонс заключних матчів

0
252

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області анонсує заключні ігри Преміум-ліги серед ветеранів сезону 2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Вікова група “35+”

Тут залишилось зіграти два тури, а доля чемпіонського титулу поки цілком перебуває у руках “Фахівця”. Після перемог над прямими конкурентами у попередніх турах, “фахівцям” у заключних матчах з дуетом аутсайдерів – “Олімпіком” та “Інтерпродсервісом” потрібно здобути бодай три очки. І якби не намагалися останні створити проблеми головному лідеру, щось підказує, що із цим завданням “фахівці” впораються.

Неймовірно цікавою обіцяє бути боротьба за інші два місця на призовому п’єдесталі, на які наразі претендують відразу 4 команди. Хоча все у цій боротьбі все може вирішитися ще в суботу. “Ротору” буде досить важко зупинити переможну ходу більш стабільнішого на даному відрізку турніру та відверто сильнішого за складом “Хлібника-Конфермат”, а ось матч між “Новою Ушицею” та “Олімпом” з Деражні стане одним з ключових у суперечці як мінімум за бронзові медалі. У обох колективів є чимало проблем: у “Нової Ушиці” травмувався Волков, у “Олімпа” – серйозні проблеми із складом (останній свій матч проти “Ротора” вони взагалі провели без замін), але аби зачепитися за медалі їм потрібно демонструвати свою кращу гру, шо називається “тут і зараз”.

Якраз становище “Нової Ушиці”, якій в порівнянні з конкурентами залишився зіграти лише один матч, з точки зору турнірної стратегії виглядає найменш привабливим. А ось у неділю відбудуться заключні матчі, які можуть істотно все змінити, проте грати командам доведеться на тлі втоми, і з великою вірогідністю успіху досягнуть ті колективи, які зуміють правильно розподілити власні сили.

Вікова група “45+”

Тут чемпіон вже визначився достроково. Ним став “Конфермат”, який виграв у всіх чотирьох зустрічах, а ось останній матч турніру, який буде зіграний в неділю, повинен визначити володарів срібних та бронзових медалей. У ньому зійдуться “Ротор” та “Амадока”, і останнім аби піднятися на підсумкове друге місце, потрібно здійснити невеличкий спортивний подвиг, тобто не просто виграти, а виграти з різницею у 12 м’ячів! Інший результат подарує “срібло” “Ротору”, а також цікавою обіцяє бути розв’язка бомбардирської гонки. Главацькому, який зарекомендував себе “спеціалістом” саме по “Амадоці”, потрібно забити п’ять разів у звітній грі, аби стати кращим бомбардиром турніру. Чи вдасться йому підкорити це досягнення та кому дістануться срібні медалі? Відповіді на ці питання отримаємо у неділю.

Офіційна церемонія нагородження переможця та призерів відбудеться у неділю, 14-ого квітня, в спорткомплексі ГУНП. Початок – о 15:30.

Тур Пара команд Дата Місцепроведення Час початку Рах.

ПРЕМІУМ-ЛІГА СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ

6 Ротор – Хлібник-Конфермат 13.04 ГУНП 15.00
6 Олімп – ФК «Нова Ушиця» 13.04 ГУНП 16.00
6 Олімпік – Фахівець 13.04 ГУНП 17.00
7 Хлібник-Конфермат – Олімп 14.04 ГУНП 11.30
7 Олімпік – Ротор 14.04 ГУНП 12.30
6 Амадока – Ротор 14.04 ГУНП 13.30
7 Інтерпродсервіс – Фахівець 14.04 ГУНП 14.30
Нагородження переможців 14.04 ГУНП 15.30

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here