Преміум-ліга серед ветеранів. Підсумкова статистика турніру

0
142

Надаємо Вашій увазі усі підсумкові статистичні дані розіграшу Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу серед ветеранів сезону 2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Вікова категорія “35+”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Сендель Олексій Хлібник-Конфермат 15
Блажко Микола Олімп 7
Гуліватий Руслан Олімп 7
Копитко Василь ФК “Нова Ушиця” 7
Іваніцький Ігор ФК “Нова Ушиця” 6
Подлюк Андрій Хлібник-Конфермат 6
Семенюк Федір Фахівець 6
Чайковський Сергій Інтерпродсервіс 6 (1)
Гавага Павло Фахівець 4
Мороз Володимир ФК “Нова Ушиця” 4
Падневич Володимир Олімп 4
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 4
Савчук Віктор Фахівець 4
Хлопонін Андрій Фахівець 4
Шпаков Олег Ротор 4
Атласюк Олександр Фахівець 3
Багрійчук Віктор ФК “Нова Ушиця” 3
Глушок Ігор Хлібник-Конфермат 3
Золотар Ігор Олімп 3
Розгон Сергій Хлібник-Конфермат 3
Сохорук Микола Хлібник-Конфермат 3
Алексєєв Микола Інтерпродсервіс 2
Антонюк Володимир Хлібник-Конфермат 2
Біляк Олег Олімп 2
Дем’янюк Сергій Олімпік 2
Логвіненко Іван Ротор 2
Островський Іван Олімпік 2
Феринський Ігор Ротор 2
Березовський Тарас Хлібник-Конфермат 1
Вагалюк Андрій ФК “Нова Ушиця” 1
Власов Юрій Хлібник-Конфермат 1
Воробей Віталій Олімп 1
Залевський Олексій Олімпік 1
Колтуновський Олег Олімп 1
Кострицький Руслан Ротор 1
Кошовський Володимир ФК “Нова Ушиця” 1
Красножон Дмитро Інтерпродсервіс 1
Крутяков Олександр Ротор 1
Міцак Роман Інтерпродсервіс 1
Мойсюк Віктор ФК “Нова Ушиця” 1
Олексійчук Валерій Ротор 1
Первєєв Євген Інтерпродсервіс 1
Сергеєв Лев Хлібник-Конфермат 1
Стасюк Ігор Ротор 1
Шевчук Роман Фахівець 1
Яремчук Андрій Фахівець 1
Петричук Андрій Ротор 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Атласюк Олександр Фахівець 0 2 2
Логвіненко Іван Ротор 0 2 2
Семенюк Федір Фахівець 0 2 2
Хлопонін Андрій Фахівець 0 2 2
Шпаков Олег Ротор 0 2 2
Алексєєв Микола Інтерпродсервіс 0 1 1
Вагалюк Андрій ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Воробей Віталій Олімп 0 1 1
Гавага Павло Фахівець 0 1 1
Гуліватий Руслан Олімп 0 1 1
Копитко Василь ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Котик Дмитро Олімпік 0 1 1
Міцак Роман Інтерпродсервіс 0 1 1
Михальчук Богдан Олімп 0 1 1
Мороз Володимир ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 0 1 1
Сендель Олексій Хлібник-Конфермат 0 1 1

Вікова категорія “45+”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Главацький Михайло Ротор 13 (1)
Лазарчук Володимир Конфермат 12
Ніколайчук Матвій Конфермат 8
Бондар Віктор Амадока 3
Власов Юрій Ротор 3
Крохан Вадим Конфермат 3
Атаманчук Юрій Ротор 2
Костенко Андрій Амадока 2
Печеник Сергій Ротор 2
Попик Віктор Ротор 2
Федоченко Володимир Ротор 2
Бельський Анатолій Конфермат 1
Гвіанідзе Автанділ Конфермат 1
Дембіцький Сергій Амадока 1
Деусов Олександр Конфермат 1
Косінов Олексій Ротор 1
Олексійчук Валерій Ротор 1
Федорко Микола Ротор 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Бельський Анатолій Конфермат 1 0 5
Лановий Анатолій Конфермат 1 0 5
Деусов Олександр Конфермат 0 1 1
Кришталь Віктор Амадока 0 1 1
Мамонтов Олег Амадока 0 1 1
Теліщак Олег Амадока 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Бельський Анатолій (“Конфермат”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here