Преміум-ліга серед ветеранів: злива голів на фініші та чемпіонство «Фахівця»

0
305

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує заключні матчі Преміум-ліги серед ветеранів сезону 2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

«Ротор» – «Хлібник-Конфермат» – 2:2 (0:0)

Голи: Крутяков (25), Шпаков (37) – Сендель (27), Антонюк (34)

«Ротор»: Петричук, Шпаков, Стасюк, Логвіненко, Кострицький, Крутяков, Туз, Олексійчук, Чабан

«Хлібник-Конфермат»: Алексейчук, Сандулов, Сохорук, Глушок, Подлюк, Березовський, Розгон, Сендель, Сергєєв, Антонюк, Розпаченюк

Попередження: Сендель (40)

Матч між «Ротором» та «Хлібником-Конферматом» був неймовірно важливим для обох суперників з турнірної точки зору, а найцікавіше у звітній зустрічі відбулося після перерви. На 25-ій хвилині Крутяков влучним ударом вивів вперед у рахунку «Ротор», проте вже досить Сендель своїм голом відновив паритет, а ще через сім хвилин Антонюк перевернув у матчі все з ніг на голову – 1:2. Проте втримати перемогу «Хлібнику-Конфермат» не судилося. Влучний удар Шпакова у кінцівці дозволив «салатовим» врятуватися від поразки, і встановив остаточний рахунок у зустрічі – бойова нічия 2:2, котрою обидва суперники навряд чи залишились задоволені з погляду на турнірні амбіції.

«Олімп» – ФК «Нова Ушиця» – 4:2 (3:2)

Голи: Гуліватий (1, 40), Біляк (18), Падневич (18) – Мороз (16), Іваніцький (18)

«Олімп»: Підпанюк, Гуліватий, Блажко, Біляк, Падневич, Михальчук, Золотар

ФК «Нова Ушиця»: Вагалюк, Мойсюк, Мороз, Кошовський, Іваніцький, Копитко

Попередження: Копитко (15)

Від результату гри між «Олімпом» та «Новою Ушицею» вкрай залежала доля призових місць, а ось перемога у очній зустрічі дарувала її володарю як мінімум бронзові медалі. Жвавіше розпочали гру деражнянці, які вже 1-ій хвилині повели у рахунку після голу Гуліватого, але «Нова Ушиця» не знітилася. Влучні удари Мороза та Іваніцького перевернули все у матчі вже на користь номінальних гостей, проте відсутність травмованого Волкова суттєво позначилася на їх грі. Переломною стала 18-а хвилина, впродовж якої по черзі голами відзначилися Біляк та Падневич, знову повернувши «Олімпу» перевагу у рахунку. Далі команда з Деражні тримала ініціативу під своїм контролем, а все вирішив влучний удар Гуліватого, який на останніх секундах покарав «Нову Ушицю» за позиційну помилку при розіграші 5-ого польового – 4:2 на користь «Олімпа», який завдяки цьому успіху забезпечив собі місце у призовій трійці. А ось «Нова Ушиця» прийшла до фінішу лише четвертою.

«Олімпік» – «Фахівець» – 0:5 (тех. результат)

«Фахівець»: Адамів, Гавага, Хлопонін, О. Атласюк, Присяжнюк, Сокирко, Савчук

Також в суботу достроково визначилося і ім’я чемпіона у віковій категорії «35+». Старокостянтинівський «Олімпік» проігнорував матч з принциповим суперником в особі «Фахівця», і без бою подарував останнім три залікові бали, котрі дозволили Хлопоніну та компанії за тур до фінішу стати недосяжним для конкурентів.

«Хлібник-Конфермат» – «Олімп» – 6:6 (0:2)

Голи: Березовський (21), Подлюк (23, 25), Глушок (28, 35), Сендель (30) – Гуліватий (14, 22, 29), Блажко (15, 33), Падневич (40)

«Хлібник-Конфермат»: Сандулов, Глушок, Сохорук, Подлюк, Березовський, Розгон, Алексейчук, Власов, Сендель, Симчишин

«Олімп»: Підпанюк, Гуліватий, Біляк, Блажко, Падневич, Воробей, Золотар, Футорний

Неймовірно результативним видався поєдинок між «Хлібником-Конферматом» та «Олімпом», який повинен був визначити, кому дістанеться «срібло», а кому – підсумкова «бронза» у віковій категорії «35+». В першому таймі більше м’ячем та ініціативою володіли «хлібники», проте їм вкрай не вистачало останнього удару, а ось «Олімп» будував свою гру переважно на контратаках. Дві з них завершили голами Гуліватий та Блажко, а «Хлібник-Конфермат», який після першого тайму опинився у становищі наздоганяючих, другу половину матчу розпочав діючи з 5-им польовим. Вдала десятихвилинка увінчалася дублями Подлюка та Глушка, а також влучним ударом Березовського і Сенделя (саме його гол, коли він ефектним перекатом «поклав» воротаря і вишукано підсік сферу під поперечину і став найбільш красивим у звітному матчі), і дозволила «Хлібнику-Конфермат» переламати хід подій на свою користь, після чого номінальні господарі дещо втратили концентрацію, вже мабуть вважаючи, що перемога від них нікуди не дінеться. І ледве за це не поплатилися. Влучні удари Блажка та Падневича в кінцівці повернули у гру «Олімп», якому для того, аби вибороти срібні медалі потрібно було забити ще один гол, на який деражнянцям просто вже не вистачило ігрового часу. В підсумку – яскраві 6:6, які подарували чимало радощів вболівальникам, а Гуліватий, відзначившись хет-триком, став найбільш помітним у складах обох команд. «Хлібник-Конфермат» завершує сезон другим, «Олімпу» ж дістаються бронзові медалі.

«Олімпік» – «Ротор» – 0:5 (тех. результат)

«Ротор»: Чабан, Крутяков, Туз, Стасюк, Шпаков, Логвіненко, Кострицький

Завершив сезон на переможній ноті і «Ротор», який в останньому турі здобув технічну перемогу над «Олімпіком». Останні після трьох стартових поразок вирішили проігнорувати заключні ігри, як наслідок даруючи своїм суперником очкові «тріпли». У випадку «Ротора» він дозволив підопічним Валерія Олексійчука прийти до фінішу п’ятими, але в порівнянні з минулими двома роками (тоді «салатові» незмінно ставали чемпіонами у віковій категорії «35+») цьогорочний турнір з точки зору підсумкового результату вони навряд чи можуть занести собі у актив.

«Амадока» – «Ротор» – 1:12 (1:3)

Голи: Костенко (20) – Главацький (12, 17, 31, 34, 36), Попик (20, 26), Атаманчук (28, 40), Печеник (32, 38), Косінов (39)

«Амадока»: Марко, Кришталь, Теліщак, Дембіцький, Слободян, Костенко, І. Бондар, В. Бондар, Нарожний, Чорномаз

«Ротор»: Сандулов, Главацький, Попик, Атаманчук, Федорко, Власов, Косінов, Печеник, Кондак

Не вийшло інтриги і в заключній грі вікової категорії «45+», в якій «Ротор» розгромив «Амадоку», в підсумку зберігши за собою підсумкове друге місце. «Жовто-чорних» вистачило лише на перший тайм, а ось після перерви на майданчику домінував «Ротор», який безжально караючи «Амадоку» за численні помилки у захисті в підсумку провів у ворота свого суперника дев’ять «сухих» голів та святкував перемогу із двозначним рахунком 12:1. Найбільше проблем номінальним господарям створив Главацький, який записавши на свій рахунок п’ять забитих м’ячів завдяки цьому досягненню випередив Лазарчука у гонці бомбардирів і здобув «золоту бутсу».

«Інтерпродсервіс» – «Фахівець» – 6:7 (4:5)

Голи: Чайковський (2, 11, 13, 30, пен.), Первєєв (6), Панькевич (25) – Семенюк (4, 7, 14, 25), О. Атласюк (8), Гавага (15, 40)

«Інтерпродсервіс»: Іщук, Первєєв, Панькевич, Мороз, Чайковський

«Фахівець»: Адамів, Хлопонін, С. Атласюк, О. Атласюк, Савчук, Семенюк, Сокирко, Бобік, Гавага, Присяжнюк

Попередження: Гавага (24), О. Атласюк (30), Хлопонін (32), Семенюк (39)

Матч між «Інтерпродсервісом» та «Фахівцем» вже хоч і нічого не вирішував з турнірної точки зору, точно не став сумним для глядачів. Команди вирішили зіграти у своє задоволення, а «сині» без замін провели кращий матч на турнірі з точки зору продемонстрованої гри. Матч проходив у форматі «атака на атаку», а найбільше на паркеті «феєрили» Чайковський та Семенюк, кожен з яких відзначився покерами. Все йшло до того, що «Інтерпродсервіс» цілком може стати єдиним колективом, якому вдалося відібрати очки в чемпіона, але не так сталося як гадалося. А влучний удар Гаваги головою в кут від штанги за 40 секунд до сирени дозволив «фахівцям» завершити турнір із максимальним доробком у графі «набрані очки» – 7:6 на користь «Фахівця», котрий святкувавши перемоги в усіх проведених матчах вперше у своїй історії стає чемпіоном Преміум-ліги серед ветеранів у віковій групі «35+».

Коли стих пил запеклих баталій, відбулася урочиста офіційна церемонія нагородження, в ході якої були відзначені усі переможці та призери, а також кращі у індивідуальних номінаціях. Далі надаємо Вашій увазі повний список лауреатів: