Преміум-ліга серед юнаків: технічні дані матчів 6-ого туру

0
251

Надаємо Вашій увазі технічні дані матчів 6-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років серед дитячо-юнацьких команд

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Технічні дані матчів 6-ого туру у віковій категорії U-14 (юнаки 2006/2007 р.н.)

«ДЮЦ-Іскра» – ДЮСШ Хм. району (Пархомівці) – 6:2 (3:1)

Голи: Пастушенко (7, 29), Швецов (10), Хомишен (17), Безносюк (29), Олійник (37) – Катрук (19, 33)

«ДЮЦ-Іскра»: Кондратюк, Пастушенко, Швецов, Хомишен, Бевза, Гайдей, Кресан, Літнарович, Олійник, Пептюк, Смоляр, Безносюк

ДЮСШ Хм. району (Пархомівці): Д. Атаманчук, Олексійчук, Замрій, Катрук, Лавкай, Данілков, Чекирда

 

«Сокіл» – «ДЮСШ №1-2» – 5:3 (2:1)

Голи: Майдан (12, 34), Лисенко (15), Хібовський (21, 45) – Луцак (7, 23), Бойчунь (37)

«Сокіл»: Устянський, Мельник, Майдан, Хібовський, Лисенко, Стасюк, Жук, Мельник, Сас, Скоморохов, Сікорський, Товпишко, Бальжик

«ДЮСШ №1-2»: Пастух, Стрельцов, Нікітін, Чорний, Напорчук, Ткачук, Овачарук, Луцак, Рогів, Конопко, Николишак, Бойчунь

 

«ДЮСШ №2-1» – ДЮСШ Хм. району (Гвардійське) – 20:2 (7:2)

Голи: Ковальчук (7, 9, 12, 25, 30, 31, 32, 33, 36, 36, 38), Маслєковський (7, 11, 20), Омельчишин (16, 35, 38), Прийма (22, 32), Зайцев (28) – Лановчук (5, 10)

«ДЮСШ №2-1»: Клименко, Зайцев, Добжанський, Омельчишин, Ковальчук, Маслєковський, Прийма, Гудзь, Гоза

ДЮСШ Хм. району (Гвардійське): Горенко, Майстерчук, Феринський, Бобрик, Лановчук, Подокопний, Донець, Суховій

 

«Поділля-4» – «Поділля-3» – 0:10 (0:2)

Голи: Полунченко (4, 27, 28, 38, 39), Муляр (7), Надточій (24, 26), Семенчук (30), Юрчук (31)

«Поділля-4»: Коломієць, Жмурко, Середюк, Лужняк, Токовенко, Бондаренко, Ференс, Бугах, Яблонський

«Поділля-3»: Іщук, Юрчук, Полунченко, Муляр, Дмитрук, Семенчук, Надточій

Попередження: Лужняк (10)

 

«ДЮСШ №2-2» – «Поділля-1» – 1:12 (0:6)

Голи: Панчук (32) – Кора (8, 31, 35), Зайченко (9, 36), Джаіані (12, 14, 33), Сичов (13, 15), Лис (30), Чернега (38)

«ДЮСШ №2-2»: Гуцалюк, Жолкевський, Погорілий, Панчук, Фандуль, Антюк, Семенюк, Хабевич, Єфанов

«Поділля-1»: Гідзула, Зайченко, Гавенко, Чернега, Синюк, Майструк, Сичов, Лис, Джаіані, Кора

 

«Новатор» – «ДЮСШ №1-3» – 1:4 (0:1)

Голи: Грищук (25) – Титянін (11, 22), Суховецький (23), Тритяк (36)

«Новатор»: Войчишин, Грищук, Прусак, Калаус, Стаднік, Горбатюк, Каліновський, Гуцалюк, Наумович, Поліщук, Мищишин, Прищак

«ДЮСШ №1-3»: Суховецький, Гамолов, Титянін, Тритяк, Верещак, Єгоров, Кудибаха, Михайлевський, Лісоводський, Сокальський, Сємцов

Попередження: Калаус (24), Грищук (39) – Гамолов (14), Михайлевський (29)

Технічні дані матчів 6-ого туру у віковій категорії U-12 (юнаки 2008/2009 р.н.)

«Новатор-3» – «Сокіл» – 0:9 (0:4)

Голи: Мержук (4), Глушко (7, 23, 25), Онищук (9), Павлик (13), Юхимець (22), Мазур (33), Семенюк (34)

«Новатор-3»: Кушнір, Камнєв, Міщук, Миколюк, Ілюшин, Лисий, Присяжний, Тарахкало, Дзяворук, Галамай, Мельник

«Сокіл»: Савінкін, Цуцуловський, Семенюк, Павлик, Басараба, Онищук, Кащен, Марущак, Мержук, Гонтар, Бистрицький, Юхимець, Глушко, Мазур

 

«Новатор-5» – «Новатор-4» – 9:2 (4:0)

Голи: З. Бойко (2), Загрубський (4, 15), Прокоф’єв (6), Н. Бойко (21, 23, 28), Лисяков (24), Шулдик (26) – Грушко (32), Плахтій (33)

«Новатор-5»: Ламець, Малюта, Лисяков, З. Бойко, Н. Бойко, Загрубський, Мельник, Шулдик, Прокоф’єв, Цебень, Цісак, Кіс, Войтовський, Ґава

«Новатор-4»: Стельмах, Плахтій, Грушко, Лоза, Гурніцький, Олійник, Манзюк, Онищук, Остяк

 

«Новатор-2» – ДЮСШ Хм. району (Мар’янівка) – 9:0 (4:0)

Голи: Лобовецький (1), Іванов (13, 14, 20, 28), Пеліховський (17), Данилюк (21), Марущак (26, 33)

«Новатор-2»: Паньковський, Іванов, Публічук, Моісєєв, Лобовецький, Марущак, Пепель, Фатюк, Данилюк, Пеліховський, Мартинюк

ДЮСШ Хм. району (Мар’янівка): Мельник, Дем’янчук, Хабевич, Слободян, Лучков, Костінський, Місюк, Забітчук, Якимчук, Гараджа, Заславський, Сідлецький

Попередження: Публічук (29)

 

«Поділля-3» – «Новатор-1» – 0:5 (тех. результат)

«Новатор-1»: Грибовський, Шамрелюк, Худік, Поліщук, Валігурський, Леськов, Долинний

 

ДЮСШ «Олімп» (Деражня) – «Поділля-2» – 3:1 (1:1)

Голи: Сікора (7), Кірєєв (22, пен.), Кондратюк (31) – Лисяк (14)

ДЮСШ «Олімп» (Деражня): Кобля, Біляк, Кірєєв, Дубіцький, Кондратюк, Скорбатюк, Кошельківський, Сікора, Косар, Ковпак

«Поділля-2»: Мкртчян, Годик, Попов, Слободян, Токар, Копичинський, Боденков, Гончар, Іванов, Дзядзін, Лисяк

Попередження: Сікора (6)

 

«Поділля-1» – «Новатор-6» – 7:4 (3:3)

Голи: Алі Аюб (4, 12, 21, 33), Нікончук (8, 29), Литвиненко (22) – Ляшенюк (2, 3, 11), Кучерук (18)

«Поділля-1»: Бойко, Кадуцький, Алі Аюб, Алі Мохамед, Гавчук, Мельник, Нікончук, Литвиненко, Бевза, Біганський

«Новатор-6»: М. Долинський, А. Долінський, Ляшенюк, Кучерук, Борець, Бондар, Дяк, Клак, Глазюк, Крот, Болюх, Куклінський

Попередження: Алі Аюб (32) – Бондар (27)

Технічні дані матчів 6-ого туру у віковій категорії U-10 (юнаки 2010/2011 р.н.)

«ДЮСШ №1-1» – «Сокіл-2» – 11:0 (3:0)

Голи: Тритяк (7), Соловей (9, 16, 17, 29), Канарський (11, 19, 22), Фанда (20, 23), Симчишин (27)

«ДЮСШ №1-1»: Габрикевич, Фомін, Базильчук, Канарський, Симчишин, Савчук, Щербатюк, Тритяк, Соловей, Фанда, Кондратюк, Николишак

«Сокіл-2»: Бондар, Самарічєв, Галайко, Біда, Лінник, Бабій, Божук, Марцінішин, Кирик, Венгер, Герасимчук, Царенко, Ящук

 

«Новатор-5» – «Сокіл-1» – 3:0 (1:0)

Голи: Дідишин (2, 22), Дяченко (29)

«Новатор-5»: Греля, Статкевич, Дідишин, Дяченко, Яременюк, Задорожній, Музика, Трошин, Кондратюк, Гурський, Попик, Яцишин, Ремушевський

«Сокіл-1»: Красюк, Томчишин, Швець, Гуцалюк, Карпа, Файко, Крулик, Вартапетян, Фільчук, Блонський, Кухар, Грицюк, Дичаківський, Дрижа

 

«ДЮСШ №1-2» – «ДЮСШ №2-2» – 5:2 (3:2)

Голи: Гладишен (2), Сандулов (6), Мещеряков (8), Павлишен (17), Данилевський (22) – Королюк (3, аг.), Грищук (10)

«ДЮСШ №1-2»: Черкевський, Яворський, Мещеряков, Сандулов, Стрельченко, Павлишен, Данилевський, Гладишен, Арсентьєв, Королюк, Гуменний

«ДЮСШ №2-2»: Бишак, Балагур, Панченко, Баськов, Широкий, Делікатний, Круть, Іванчук, Романюк, Грищук, Білюк

 

«ДЮСШ №2-3» – «Новатор-2» – 8:1 (3:0)

Голи: Чудо (1, 2, 24), Рижак (11, 23, 25, 27), Павлюк (26) – Куконін (18)

«ДЮСШ №2-3»: Мантачка, Павлюк, Коцюр, Рижак, Чудо, Колеснік, Масловський, Німедович, Корчик

«Новатор-2»: Данилюк, Підгородецький, Андріїшин, Куконін, Десятник, Остафійчук, Пилипчук, Тарахкало, Тритяк

 

«ДЮСШ №2-1» – «Новатор-1» – 24:0 (10:0)

Голи: Гордєєв (1, 7, 10, 11, 12, 17, 18, 19, 25, 28, 29), Бодак (2, 8, 18, 20, 23), Мага (9, аг.), Петельчук (14, 17, 17, 25), Бабій (15, 28), Сачнєв (24, аг.)

«ДЮСШ №2-1»: Яковчук, Безкоровайний, Бодак, Гордєєв, Подворний, Бабій, Петельчук

«Новатор-1»: Кушнір, Іскра, Мельник, Баранюк, Дубіцький, Сачнєв, Крамар, Данилевський, Гудинець, Мага, Момот

 

«ДЮСШ №1-2» – «Сокіл-2» – 1:1 (0:0)

Голи: Сандулов (17) – Ящук (24)

«ДЮСШ №1-2»: Черкевський, Данилевський, Павлишен, Королюк, Гуменний, Сандулов, Мещеряков, Арсентьєв, Яворський, Стрельченко

«Сокіл-2»: Бондар, Самарічєв, Галайко, Божук, Бабій, Марцінішин, Біда, Венгер, Кирик, Герасимчук, Лінник, Ящук, Царенко

Попередження: Царенко (28)

 

«Поділля-1» – «ДЮСШ №2-3» – 5:3 (1:2)

Голи: Козюк (15), Рижак (23, аг.), Цапенко (27), Балацький (29), Годик (39) – Рижак (6, 18), Чудо (6)

«Поділля-1»: Музика, Слободян, Драч, Чайка, Годик, Томусяк, Пізнюр, Козюк, Цапенко, Балацький

«ДЮСШ №2-3»: Мантачка, Павлюк, Рижак, Чудо, Коцюр, Колеснік, Німедович, Масловський

 

«Поділля-2» – «Поділля-1» – 2:3 (1:2)

Голи: Хромов (6), Посполіта (28) – Цапенко (8, 15), Слободян (27)

«Поділля-2»: Хромов, Крулік, Петровський, Черниш, Смоляк, Посполіта, Козак, Тімков, Казєв

«Поділля-1»: Музика, Томусяк, Годик, Чайка, Слободян, Драч, Пізнюр, Балацький, Козюк, Цапенко

 

«ДЮСШ №2-3» – «ДЮСШ №1-1» – 1:16 (0:5)

Голи: Чудо (18) – Канарський (1, 1, 15, 21, 22), Фомін (11, 12, 27, 28), Фанда (17), Рижак (21, аг.), Соловей (24, 25, 25), Тритяк (26), Щербатюк (26)

«ДЮСШ №2-3»: Мантачка, Чудо, Рижак, Павлюк, Коцюр, Колеснік, Німедович

«ДЮСШ №1-1»: Габрикевич, Фомін, Канарський, Фанда, Соловей, Хандрусь, Тритяк, Кондратюк, Щербатюк, Савчук, Николишак

 

«Новатор-3» – «Новатор-4» – 3:2 (1:1)

Голи: Корнійчук (10), Скаладський (28, 29) – Рахуба (13), Бізін (19)

«Новатор-3»: Бочаров, Скаладський, Дубіцький, Лужняк, Шеремета, Корнійчук, Жуковський, Ремушевський

«Новатор-4»: Шевчук, Гарас, Лозовий, Паращин, Рязанцев, Дзяворук, Рахуба, Маргошин, Лошак, Бізін, Васільєв, Вілінчук, Рижак, Кремінський

Попередження: Лошак (22)

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here