Преміум-ліга: шедевр від Грицика та перемога «Forex Club» у центральному матчі

0
583

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі 5-ого туру у дивізіоні 1

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

П’ятий тур у найсильнішому дивізіоні Преміум-ліги з міні-футболу видався багатим на голи, але не подарував особливих сенсацій. Усі фаворити, синхронно здобувши перемоги у своїх матчах, закріпили власні позиції у верхній частині таблиці. Про все це і не тільки – далі у нашому огляді.

Центральним у 5-ому турі було протистояння між «Forex Club» та вдало стартувавшим «Алмазом», але даний матч так і не виправдав свій статус. Початок матчу пройшов у рівній боротьбі та увінчався обміном голами від Шутяка та Андрушка, але далі дався взнаки вищий клас та досвід «фінансистів». Той ж Шутяк та Вербовий впродовж 5 хвилин безжально покарали «Алмаз» за неприпустимі провали у захисті, а самі «алмазні» цілком могли повернутися у гру навіть за рахунку 1:3, проте не зуміли за короткий проміжок часу реалізувати як мінімум три стовідсоткові нагоди. Відоме футбольне правило спрацювало під завісу першого тайму, коли Мельничук з правого флангу невідпорно пробив у кут від штанги, а після перерви «Forex Club» діяв по рахунку і впевнено довів справу до підсумкової перемоги. А гол Шевченка дещо дозволив врятувати «Алмазу» власний престиж – 4:2 на користь «Forex Club», які закріплюють підопічних Віктора Власова на другому місці у таблиці.

Зберегли свої позиції у чільній трійці і «Хмельницькі делікатеси» та «Beerloga», які в 5-ому турі святкували розгромні сухі перемоги над своїми опонентами. «Максимум» нічого не зумів протиставити чинному чемпіону, а перевага «делікатесних» була більш ніж відчутною. Вона і вилилася у одинадцять «сухих» голів у ворота Амеліна, які забивали переважно після швидких комбінацій «до вірного» та «стандартів». Та й відразу червоні картки серйозно ускладнили життя «максимальним» – більш ніж переконливі 11:0 на користь «Хмельницьких делікатесів», котрі продовжують лідирувати. А кращим у переможців став Муляр, записавши на свій рахунок хет-трик. Також з «сухим» рахунком виграла і «Beerloga», а ось «Прикордонник-Frisor» у поєдинку проти чинного бронзового призера відверто розчарував. Початок розгрому поклав Ліповуз, вже на 3-ій хвилині втіливши у гол класний пас з глибини від Морговського, а далі «прикордонників» підвела підвищена емоційність. Підвів свою команду Собко, отримавши два «гірчичники» впродовж хвилини, та й фірмова гра з 5-им польовим у цей день в Рефель-тім відверто не йшла. А ось у «Beerlogи» на майданчику виходило майже все. Нестримний Ліповуз в підсумку оформив хет-трик (особливо відмічаємо його гол після індивідуального сольного проходу), Майко дублем відзначив своє недавнє 20-річчя (яким же класним став його потужний постріл під поперечку після обіграшу із всюдисущим Ліповузом), а ще один гол на рахунку Глаза. Найбільш вірогідний шанс на гол престижу «Прикордонник-Frisor» змарнував в кінцівці, коли Рефель з дабл-пенальті пробив вище воріт – впевнені 6:0 на користь «Beerlogи».

Також по 10 очок за підсумками 5-ого туру мають у власному активі «Динамо-ГУНП» та «Лунтік», які свої матчі також виграли. «Динамівці» взяли впевнений реванш у «Toshiви» за поразку в чвертьфіналі плей-офф минулого сезону, сильно провівши другий тайм. Перший завершився мінімальною перемогою «біло-червоних», але на другу 25-ти хвилинку Болістовський-тім вже не вистачило фізично. «Динамо-ГУНП» за рахунок шаленого темпу довело справу до перемоги з двозначним рахунком, не забувши при цьому й забити декілька шедевральних голів. Зокрема, гучні овації зірвав розкішний удар Грицика зльоту у самісінький верхній кут після розіграшу кутового та класний постріл Бабія від штанги метрів з 12-ти. І саме Бабій та Соколюк, оформивши дублі, і стали найбільш помітними в стані переможців – вольові 10:4 на користь «Динамо-ГУНП», котре ця перемога піднімає на четвертий рядок у таблиці. А ось «Toshiba», програвши вже другий матч поспіль, опускається на поточне сьоме місце. Випередив її «Лунтік», який здобув важливу перемогу над «Ротором», котрий веде відчайдушну боротьбу за виживання. Відразу три голи з шести в цій зустрічі було забито після «стандартів», проте балансу та характеру виявилося більше у дебютанта дивізіону 1, який виглядає таким хіба що «на папері», але Перемогу «Лунтіку» принесли схожі голи Кононенка та Гизлика, котрі після швидких атак влучно по черзі «замкнули» дальню стійку, а ось точний удар Камінського в кінцівці при грі з 5-им польовим дещо підсолодив гіркоту вже четвертої поразки «Ротора» в чемпіонаті – результативні 4:2 на користь «Лунтіка», якому ця перемога дозволяє піднятися на проміжне 5-е місце у турнірній таблиці.

Емоційним видався поєдинок між «Фахівцем» та «Інтерпродсервісом». Перший тайм пройшов під знаком контратак, у яких краще свої шанси реалізували «сині». Віхренко двічі забивав вже у порожні ворота після ідеальних передач від партнерів, а ось між його голами Богдан не зумів реалізувати дабл-пенальті. Але після перерви «фахівці» швидко відігралися завдяки грамотній грі з 5-им польовим, проте майже відразу Кравчук та Гончар повернули «+2» на користь «Інтерпродсервіса». Вселив надію «Фахівцю» Дикий, оформивши дубль ефектною підсічкою над кіпером, але вже у наступній атаці хет-трик оформив Віхренко, вразивши порожній кут воріт суперника з центрального кола. Проте «білі» продемонстрували характер. Надію подарував їм Овчинніков, реалізувавши пенальті, а крапку в грі поставив Хлопонін, на останніх секундах втіливши у гол класний пас врозріз – 5:5, які не влаштували з турнірної точки зору обох суперників та залишили їх у зоні вильоту.

Технічні дані матчів 5-ого туру у дивізіоні 1

«Beerloga» – «Прикордонник-Frisor» – 6:0 (3:0)

Голи: Ліповуз (3, 20, 48), Глаз (24), Майко (28, 33)

«Beerloga»: Восканян, Ліповуз, Морговський, Антонов, Зощук, Майко, Бармак, Глаз, Гулевський, Нємий, Павліш, Стеценко, Самсонов

«Прикордонник-Frisor»: Мостовий, Петричук, Рефель, Собко, Сологуб, Міщук, Косінов, Кучерявий, Дмитришен, Сторожук

Попередження: Міщук (13), Собко (23)

Вилучення: Собко (24, друге попередження)

«Хмельницькі делікатеси» – «Максимум» – 11:0 (7:0)

Голи: Сакович (7), Воловик (10), Романюк (13), Шляховий (15), Муляр (21, 37, 45), Морочківський (22), Яровий (25), Токарчук (48, 49)

«Хмельницькі делікатеси»: Тимощук, Морочківський, Ситнік, Рибчинський, Наконечний, Романюк, Яровий, Шляховий, Луцюк, Воловик, Мартинюк, Муляр, Сакович, Токарчук

«Максимум»: Амелін, Клімішен, Кравецький, Косяк, Рабченюк, Чеботарьов, Шпичко, Бібік, Логвінов, Люховець, Клубніцький, Хомишен, Дячук

Попередження: Шляховий (31), Морочківський (45)

Вилучення: Люховець (25, позбавлення суперника очевидної можливості забити гол), Кравецький (45, позбавлення суперника очевидної можливості забити гол)

«Алмаз» – «Forex Club» – 2:4 (1:4)

Голи: Андрушко (8), Шевченко (43) – Шутяк (7, 13), С. Вербовий (18), Мельничук (24)

«Алмаз»: Ростківський, Андрушко, Шевченко, Остапущенко, Сандулов, Величко, Михайлов, Слобода, Замогильний, Лісніченко, Романенко, Янов, Дарченко

«Forex Club»: Стаднік, Мельничук, Олянчук, Шутяк, Безвещук, Гарієвський, В. Вербовий, С. Вербовий, Мельник, Самсонюк, Лисий, Ягодзінський, Успенський, Слівінський

Попередження: Олянчук (16), Шутяк (49)

«Лунтік» – «Ротор» – 4:2 (1:1)

Голи: Кононенко (11), Гресь (31), Ціпко (36), Гизлик (42) – Камінський (9, 48)

«Лунтік»: Кожуховський, Ільчук, Кононенко, Рижук, Заболотний, Новіцький, Ющенко, Остафійчук, Гресь, Гизлик, Ціпко, Шуляк, Шевчук

«Ротор»: Чабан, Шпаков, Логвиненко, Туз, Камінський, Ліщук, Гаєвський, Альміз, Орошкевич, Кострицький, Чепурний

Попередження: Остафійчук (34), Заболотний (46)

«Toshiba» – «Динамо-ГУНП» – 4:10 (2:1)

Голи: Слободян (5, 25), Нік Омар (33, 50) – Грицик (22), Бабій (26, 28), Шляховий (30), Бондар (34, аг.), Соколюк (36, 47), Середюк (42), Щасливий (45), Сторожук (48)

«Toshiba»: Болістовський, Побережник, Мустафін, Бондар, Святий, Красножон, Слободян, Шлапак, Нік Омар

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Чекерський, Середюк, Щасливий, Шляховий, Соколюк, Грицик, Сторожук, Заєць, Бабій, Сохорук, Березовський

Попередження: Слободян (27) – Березовський (38)

«Фахівець» – «Інтерпродсервіс» – 5:5 (0:2)

Голи: Дикий (27, 45), Бохонок (28), Овчинніков (49, пен.), Хлопонін (50) – Віхренко (20, 24, 47), Кравчук (38), Гончар (40)

«Фахівець»: Ващук, Федорович, Хлопонін, Овчинніков, Бохонок, Дикий, Богдан, Шевчук, Коваленко

«Інтерпродсервіс»: Ярош, Гарбар, Панькевич, Мулик, Іщук, Віхренко, Первєєв, Гуменюк, Матковський, Гончар, Сушицький, Кравчук, Малукалов, Побережний

Попередження: Віхренко (25)

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області