Преміум-ліга: статистика після матчів 1/8 фіналу Кубку

0
344

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані за підсумками матчів 1/8 фіналу Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири Кубку:

Гравець Команда Голи З пен.
Лоборчук Богдан Сокіл 10 (1)
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 9 (1)
Клапченко Роман Товтри 8
Бігос Ростислав Прогрес-В 7
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 7
Мартинюк Дмитро Сокіл-3-VETERAN’S 7
Бантус Сергій FC “Diamant” 6
Вівсянко Руслан Гладіатор-Червона Зірка-2 6
Журавський Василь FC “Diamant” 6
Приян Андрій Кардіфф 6
Савчук Віктор Ауді 6
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 5
Бойко Володимир Товтри 5
Ващук Василь Меблі-Лідер 5
Дикий Олександр Ракета 5
Рижук Олександр Лунтік 5
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 5
Ющенко Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 5
Альміз Олександр Ауді 4
Волощук Андрій Brilliant 4
Зембіцький Сергій М’ясник 4
Когут Павло М’ясник 4
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 4
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 4
Кукурудза Євген Дантист 4
Майко Олександр Beerloga 4
Макаров Даниіл Раково-сіті 4
Михайлов Олександр Моноліт 4
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Підручний Роман Легіон 4
Сікора Вадим ДЮСШ №1-Україна 4
Садовський Віктор Карат-Олешин 4
Шаткун Євген Золотий Грифон 4
Шутяк Дмитро Моноліт 4
Яцков Дмитро Електротранс 4
Агджоян Юрій Dark Horse 3
Ахмедов Іван Сокіл-3-VETERAN’S 3
Білецький Сергій Максимум 3
Бельський Анатолій Хмель 3
Богдан Олександр Ракета 3
Буза Віталій Foletti 3
Вармінський Володимир Сокіл 3
Волошин Олександр Agora 3
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 3
Григорук Максим ДЮСШ №1-Україна 3
Гулевський Денис Beerloga 3
Гуменюк Ярослав Revenge 3
Дідичук Максим FC “Diamant” 3
Дзюбак Микола Товтри 3
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 3
Заковоротний Олександр ФК “Бігуча Лань” 3
Клубніцький Дмитро Максимум 3
Козубович Тарас Менс 3
Красножон Дмитро Ротор 3
Криськов Олександр Ракета 3
Кузьмін Ростислав Сокіл-3-VETERAN’S 3
Кучерявий Олег Crispus 3
Лоборчук Володимир Сокіл 3
Мірошник Руслан Revenge 3
Мартинюк Ігор Ротор-2 3
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Україна 3
Морозов Ростислав Crispus 3
Онісьєв Євген FC “Diamant” 3
Остапюк Артем Авіатор 3
Павлюк Євгеній Менс 3
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 3
Плосконос Микита Beerloga 3
Романов Дмитро Олімп 3
Савіцький Віталій Фенікс-ДЮСШ №1 3
Святий Дмитро Ракета 3
Сметана Дмитро Сокіл 3
Собко Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 3
Шитенков Артур Ковчег 3
Шульган Андрій Лада 3
Шупер Віталій Патріот 3
Яремчук Андрій Agora 3
Собко Ростислав Прикордонник-Frisor 3 (1)
Іваніцький Ігор ФК “Нова Ушиця” 2
Алла Хадж Халаф Brilliant 2
Антончик Вадим Ракета 2
Атласюк Олександр Фахівець 2
Бігун Михайло Dark Horse 2
Бабак Кирило Атлетик-Ceresit PRO 2
Басалай Андрій М’ясник 2
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 2
Батурко Євген СК “Новатор” 2
Бевза Микола Фортуна 2
Бойчук Василь Rexsoft 2
Бородій Дмитро Евеліна 2
Будніцький Михайло Легіон 2
Галак Олександр FC “Diamant” 2
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 2
Гончар Дмитро Foletti 2
Гресь Владислав ДБК 2
Гуліватий Руслан Олімп 2
Гула Вадим Нева 2
Гуменюк Олександр ФК “Бігуча Лань” 2
Гурський Микола Foletti 2
Діброва Роман Ракета 2
Диняк Тимофій Agora 2
Домбровський Костянтин Сапсан 2
Дудка Віталій Zooветпром-Ivet 2
Дячок Віталій Booster 2
Жуковський Олександр Booster 2
Залевський Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 2
Земок Олександр Золотий Грифон 2
Зозуля Олександр Золотий Грифон 2
Кльоц Ігор М’ясник 2
Коваленко Михайло Foletti 2
Коваль Костянтин Карат-Олешин 2
Ковальський Сергій Ковчег 2
Королевський Олександр Електротранс 2
Кравчук Роман ДЮСШ №1-Україна 2
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 2
Кузьменко Олег Меблі-Лідер 2
Ліхновський Михайло Тепловик 2
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 2
Лисий Іван Новатор 2
Лисий Зореслав Моноліт 2
Логвінов Едгард Максимум 2
Максименко Віталій Думка 2
Мальчик Микола АТ “Хмельницькобленерго” 2
Марчук Дмитро Інтерпродсервіс 2
Меліцян Карен Сокіл 2
Мельник Максим. Евеліна 2
Миронюк Ярослав Кардіфф 2
Молнар Олександр Олімп 2
Моцний Юрій FC “Diamant” 2
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Україна 2
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 2
Олійник Владислав ДЮСШ №1-Україна 2
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Україна 2
Пастух Віталій Авіатор 2
Первєєв Євген Інтерпродсервіс 2
Пищаль Вадим Crispus 2
Побережний Євген Інтерпродсервіс 2
Резніченко Петро Максимум 2
Розпаченюк Віталій Сокіл-3-VETERAN’S 2
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 2
Сабаревський Сергій Нева 2
Савченко Сергій Авіатор 2
Семенчук Віталій Agora 2
Синицький Олександр Dark Horse 2
Ситник Олег Хмельницькі делікатеси 2
Сологуб Олександр Прикордонник-Frisor 2
Степанюк Костянтин Атлетик-Ceresit PRO 2
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 2
Туз Сергій Ротор 2
Туменко Олександр Фортуна 2
Цимбалюк Валерій ФК “Нова Ушиця” 2
Шаманський Сергій Прогрес-В 2
Швець Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 2
Шевченко Віктор ФК “Нова Ушиця” 2
Шумський Владислав Сокіл-3-VETERAN’S 2
Юдов Валерій ЖЖУК-ZALIV 2
Яцків Михайло Електротранс 2
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 2 (1)
Ростківський Ігор Алмаз 2 (1)
Іщук Євген. Прикордонник-Frisor 1
Алексєєв Микола Ауді 1
Білик Сергій Дантист 1
Бакалярик Олексій Феміда-Старлайф 1
Балабанов Дмитро ДБК 1
Барабаш Богдан Атлетик-Ceresit PRO 1
Баранчук Богдан Лунтік 1
Басараба Денис Zooветпром-Ivet 1
Басистюк Роман Меблі-Лідер 1
Баценко Іван Ауді 1
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 1
Бесараба Ярослав Dark Horse 1
Бистрих Володимир Dark Horse 1
Бобрик Віталій Поділля-АТО 1
Богославський Андрій Епіцентр К-Forex Club 1
Божек Роман Моноліт 1
Бойко Володимир. Авіатор 1
Бондаренко Олександр Helpix 1
Борис Денис Евеліна 1
Борисюк Олександр Хмель 1
Борищук Олександр Перша Приватна Броварня 1
Бурденюк Микола ККФА-GERCHIK & CO 1
Буряк Руслан Кардіфф 1
Буткевич Віктор Адвокат 1
В’язовецький Владислав Revenge 1
Вільчинський Андрій Товтри 1
Валєєв Володимир Crispus 1
Васильчишин Олександр FC “Diamant” 1
Власюк Дмитро Booster 1
Воловик Валентин Лада 1
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 1
Восканян Манук Beerloga 1
Габатель Сергій ДБК 1
Гаврищишин Віктор СК “Новатор” 1
Гайдук Сергій Аванті 1
Гарієвський Юрій Епіцентр К-Forex Club 1
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1
Глас Артем Сокіл-3-VETERAN’S 1
Глуховатий Вадим Helpix 1
Годованюк Михайло ЕкоАльт 1
Голова Сергій Адвокат 1
Гонтківський Дмитро ЖЖУК-ZALIV 1
Гончаров Аркадій FC “Friends” 1
Горєв Михайло Crispus 1
Горбачов Євген Червона Зірка 1
Гречаний Владислав Dark Horse 1
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 1
Грищук Олександр Ротор 1
Грохольський Григорій КАЗ 1
Гук Олександр ЗА-ЗУЛ 1
Гурман Сергій Раково-сіті 1
Дарченко Віктор Моноліт 1
Демедес Андрій ЖЖУК-ZALIV 1
Деркач Дмитро Товтри 1
Деусов Олександр Хмель 1
Довгий Ярослав ФК “Литвина” 1
Дрель Денис Легіон 1
Дрижа Олександр Патріот 1
Дуда Володимир Менс 1
Дячок Андрій Booster 1
Дячок Олександр Booster 1
Заграй Володимир Авіатор 1
Загребельний Олександр Ауді 1
Замогильний Олександр Лада 1
Заморока Ігор ЖЖУК-ZALIV 1
Зеленський Олександр Інкогніто 1
Зенін Владислав Тепловик 1
Зощук Андрій Лада 1
Камінський Олександр Ротор 1
Клімішен Дмитро Максимум 1
Ковальов Максим Раково-сіті 1
Ковальчук Ростислав Сапсан 1
Ковбасюк Олексій Ауді 1
Козар Олександр Ауді 1
Козубець Андрій Менс 1
Кондратюк Микола Lifecell 1
Копицяк Артем Booster 1
Кордас Костянтин Динамо-ГУНП 1
Король Орест Гладіатор-Червона Зірка-2 1
Коротинський Сергій Agora 1
Коротун Олександр Helpix 1
Косінов Дмитро Прикордонник-Frisor 1
Косевич Олександр Rexsoft 1
Кострицький Руслан Ротор 1
Косяк Іван Максимум 1
Котенков Ігор Моноліт 1
Кошевко Олег Патріот 1
Кошельник Василь ЖЖУК-ZALIV 1
Кравець Артем Меблі-Лідер 1
Кравцов Віталій FC “Diamant” 1
Кравчук Сергій Фортуна 1
Кривак Михайло Буревісник 1
Крищук Броніслав Booster 1
Крулік Артур Товтри 1
Ксьондзик Владислав Прогрес-В 1
Кубряков Олександр Zooветпром-Ivet 1
Кузьмінчук Ярослав Дантист 1
Куречко Вадим Ковчег 1
Кучеревич Владислав Сокіл 1
Лісніченко Ігор Лада 1
Лабець Анатолій Lifecell 1
Лантвойт Максим Електротранс 1
Леонов Олександр Ковчег 1
Лисий Михайло Карат-Velmet 1
Лисий Олександр Карат-Олешин 1
Люблінський Артем Феміда-Старлайф 1
Люховець Андрій Lifecell 1
Лях Ігор Vavilon 1
Малаш Максим Revenge 1
Матвієнко Сергій Booster 1
Мельніков Володимир Прикордонник-Frisor 1
Мельник Богдан Новатор 1
Мельник Максим Beerloga 1
Мельник Олег Dark Horse 1
Мельник Сергій FC “Friends” 1
Мещеряков Олексій Lifecell 1
Михайленко Роман Олімпік 1
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 1
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 1
Молодих Сергій Фортуна 1
Морозович Володимир М’ясник 1
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 1
Музика Юрій ЕкоАльт 1
Муляр Віталій Олімпік 1
Муляр Вадим ФК “Нова Ушиця” 1
Мустафін Павло Лада 1
Нагорняк Володимир Прогрес-В 1
Новік Олександр Новатор 1
Ноль Артем Сокіл-3-VETERAN’S 1
Овчарук Ігор FC “Diamant” 1
Овчинніков Павло Фахівець 1
Огороднічук Денис Червона Зірка 1
Оліферчук Андрій Сокіл-2 1
Оніщук Максим Ракета 1
Осадчук Володимир Фортуна 1
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 1
Ошовський Артем Евеліна 1
Підлісний Максим Beerloga 1
Павелій Андрій Сокіл 1
Панасенков Артем Лада 1
Панасюк Павло Гладіатор-Червона Зірка-2 1
Папірович Вадим Beerloga 1
Петреченко Микола Лунтік 1
Побережний Томаш Revenge 1
Поворознюк Богдан Ковчег 1
Попельнюк Артем Авіатор 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 1
Пушкар Олексій Алмаз 1
Рабченюк Віктор Максимум 1
Рибчинський Назар Сокіл-3-VETERAN’S 1
Рибчинський Ростислав Brilliant 1
Рибчинський Юрій ДБК 1
Рикуник Тарас Agora 1
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 1
Романенко Євген Моноліт 1
Романов Владислав Атлетик-Ceresit PRO 1
Росінський Сергій Алмаз 1
Рубцов Віталій Раково-сіті 1
Рудь Богдан Інкогніто 1
Рудюк Володимир Сокіл-2 1
Рябоконь Віталій Хмельницькі делікатеси 1
Савіцький Роман Золотий Грифон 1
Самсонов Андрій Лада 1
Свіщов Олександр Філтекс 1
Сендель Олексій Конфермат 1
Синяк Олег FC “Friends” 1
Сироватко В’ячеслав Rexsoft 1
Скоп’як Юрій Helpix 1
Слобода Сергій Моноліт 1
Слободян Андрій Ротор 1
Сохорук Артем Dark Horse 1
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 1
Стасішин Іван Revenge 1
Стеценко Богдан Beerloga 1
Стець Андрій Ковчег 1
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 1
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 1
Суєцький Олександр ККФА-GERCHIK & CO 1
Сьомін Вадим Agora 1
Терещенко Костянтин Дантист 1
Тимощук Максим Zooветпром-Ivet 1
Ткач Іван Дантист 1
Ткачук Андрій Гладіатор-Червона Зірка-2 1
Тодоренко Ігор Моноліт 1
Трембач Іван МобіФренд 1
Улітін Андрій Дантист 1
Умаров Іскандер Лада 1
Умаров Ісмаїл Хмель 1
Усатий Віталій Лунтік 1
Філіпов Віталій FC “Friends” 1
Хлопонін Андрій Фахівець 1
Худік Роман М’ясник 1
Цуприк Олександр Прикордонник-Frisor 1
Чуловський В’ячеслав АТ “Хмельницькобленерго” 1
Шевчук Андрій Foletti 1
Шевчук Артем Думка 1
Шкодяк Іван WOODMALL 1
Шлапак Віталій Ротор 1
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 1
Штокало Григорій Евеліна 1
Штолько Максим Ковчег 1
Юзиков Артем FC “Diamant” 1
Юрах Юрій Foletti 1
Ягольніцький Андрій Foletti 1
Ягринець Вадим Золотий Грифон 1
Янишин Денис Foletti 1
Ярмощук Вадим Електротранс 1
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 1
Ярош В’ячеслав Олімп 1
Ярош Дмитро Дантист 1
Ясніцький Ярослав Кардіфф 1
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 1
Матусов Дмитро Ракета 1 (1)
Сіньковський Вадим Foletti 1 (1)
Савчук Назар ДБК 1 (1)
Чорний Максим Буревісник 1 (1)

“Грубіяни” Кубку:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Іщук Євген Інтерпродсервіс 1 1 6
Баландюк Олександр Феміда-Старлайф 1 0 5
Ващук Василь Меблі-Лідер 1 0 5
Дубінін Ігор Патріот 1 0 5
Журавський Василь FC “Diamant” 1 0 5
Козубович Тарас Менс 1 0 5
Колесников Олексій Динамо-ГУНП 1 0 5
Коротун Олександр Helpix 1 0 5
Кравець Артем Меблі-Лідер 1 0 5
Поворознюк Богдан Ковчег 1 0 5
Подлюк Андрій Динамо-ГУНП 1 0 5
Скалій Олександр Тепловик 1 0 5
Цимбалюк Валерій ФК “Нова Ушиця” 1 0 5
Шкодяк Даниіл WOODMALL 1 0 5
Вівсянко Руслан Гладіатор-Червона Зірка-2 0 2 2
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 0 2 2
Колісник Іван Zooветпром-Ivet 0 2 2
Лоборчук Богдан Сокіл 0 2 2
Мірошник Руслан Revenge 0 2 2
Мусатов Олексій Золотий Грифон 0 2 2
Семенчук Віталій Agora 0 2 2
Ільницький Андрій ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Агджоян Юрій Dark Horse 0 1 1
Андрушко Віталій Алмаз 0 1 1
Білик Руслан Нева 0 1 1
Балабанов Дмитро ДБК 0 1 1
Басараба Денис Zooветпром-Ivet 0 1 1
Бедратий Олександр Новатор 0 1 1
Безвещук Вадим Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Белінський Максим ФК “Литвина” 0 1 1
Берлінський В’ячеслав Олімп 0 1 1
Бобрик Віталій Поділля-АТО 0 1 1
Богославський Андрій Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Божек Роман Моноліт 0 1 1
Бойко Володимир Товтри 0 1 1
Борисюк Олександр Хмель 0 1 1
Бородій Дмитро Евеліна 0 1 1
Босак Вадим Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Босак Максим Zooветпром-Ivet 0 1 1
Будніцький Михайло Легіон 0 1 1
Буряк Руслан Кардіфф 0 1 1
Буткевич Віктор Адвокат 0 1 1
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 0 1 1
Вінницький Олександр Престиж-Авто 0 1 1
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 1 1
Вельц Денис Інкогніто 0 1 1
Веселовський Вадим Червона Зірка 0 1 1
Вознюк Руслан Аванті 0 1 1
Волощук Андрій Brilliant 0 1 1
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 1 1
Глас Артем Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Гнатюк Денис Конфермат 0 1 1
Гонтківський Дмитро ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Грохольський Григорій КАЗ 0 1 1
Гулько Олександр Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Дикий Олександр Ракета 0 1 1
Доліба Ярослав Карат-Velmet 0 1 1
Домбровський Костянтин Сапсан 0 1 1
Дубовик Дмитро Буревісник 0 1 1
Дячок Андрій Booster 0 1 1
Жовтан Олександр ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Журомський Павло Прикордонник-Frisor 0 1 1
Забавчук Ігор Адвокат 0 1 1
Заболотний Сергій Лунтік 0 1 1
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Залевський Олексій АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Залевський Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Земок Олександр Золотий Грифон 0 1 1
Карпосюк Андрій Червона Зірка 0 1 1
Качур Вадим ФК “Литвина” 0 1 1
Квасниця Максим Думка 0 1 1
Кирилюк Владислав Vavilon 0 1 1
Кльоц Ігор М’ясник 0 1 1
Кожевніков Дмитро Прикордонник-Frisor 0 1 1
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Кондратюк Роман Аваль 0 1 1
Кубряков Олександр Zooветпром-Ivet 0 1 1
Кузнєцов Павло FC “Friends” 0 1 1
Кузьмінчук Ярослав Дантист 0 1 1
Куцак Максим Фортуна 0 1 1
Ліповуз Андрій Конфермат 0 1 1
Лавров Дмитро Буревісник 0 1 1
Леонов Олександр Ковчег 0 1 1
Логвіненко Іван Ротор-2 0 1 1
Луцюк Віталій Сокіл-2 0 1 1
Лях Ігор Vavilon 0 1 1
Мізюк Станіслав Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Майко Олександр Beerloga 0 1 1
Мартинюк Дмитро Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Машталір Сергій Меблі-Лідер 0 1 1
Михайлов Павло ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Молодих Сергій Фортуна 0 1 1
Морочківський Олександр Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Моспан Ігор Revenge 0 1 1
Муляр Андрій Конфермат 0 1 1
Муляр Вадим ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Олянчук Сергій Епіцентр К-Forex Club 0 1 1
Орошкевич Михайло Ротор 0 1 1
Панасюк Павло Гладіатор-Червона Зірка-2 0 1 1
Папірович Вадим Beerloga 0 1 1
Положай Валерій ДЮСШ №1-Україна 0 1 1
Присяжний Владислав Карат-Олешин 0 1 1
Рабченюк Віктор Максимум 0 1 1
Резніченко Петро Максимум 0 1 1
Рижук Олександр Лунтік 0 1 1
Розпаченюк Віталій Сокіл-3-VETERAN’S 0 1 1
Романов Дмитро Олімп 0 1 1
Росінський Сергій Алмаз 0 1 1
Ростківський Ігор Алмаз 0 1 1
Рудишин Дмитро Перша Приватна Броварня 0 1 1
Сікора Вадим ДЮСШ №1-Україна 0 1 1
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 0 1 1
Савченко Сергій Авіатор 0 1 1
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Свіщов Олександр Філтекс 0 1 1
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 0 1 1
Синицький Олександр Dark Horse 0 1 1
Скіцько Василь Прикордонник-2 0 1 1
Скоп’як Юрій Helpix 0 1 1
Слобода Сергій Моноліт 0 1 1
Сметана Дмитро Сокіл 0 1 1
Соловей Олексій Електротранс 0 1 1
Сологуб Олександр Прикордонник-Frisor 0 1 1
Стасішин Іван Revenge 0 1 1
Степанюк Євгеній Аванті 0 1 1
Степанюк Костянтин Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Стефанишин Валерій Дантист 0 1 1
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 0 1 1
Стожик Сергій Евеліна 0 1 1
Стратійчук Анатолій Раково-сіті 0 1 1
Суєцький Олександр ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Сьомін Вадим Agora 0 1 1
Тарахтій Костянтин Інкогніто 0 1 1
Тимощук Ростислав Agora 0 1 1
Томчишин Богдан Dark Horse 0 1 1
Хмиз Олександр Прогрес-В 0 1 1
Циц Сергій Dark Horse 0 1 1
Чернігов Вадим Сапсан 0 1 1
Шаманський Сергій Прогрес-В 0 1 1
Штокало Григорій Евеліна 0 1 1
Шульган Андрій Лада 0 1 1
Щербатюк Андрій Електротранс 0 1 1
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Ясніцький Ярослав Кардіфф 0 1 1
Яцков Дмитро Електротранс 0 1 1
Ящук Олександр Престиж-Авто 0 1 1
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч у Кубку:

Грицик Дмитро (“Динамо-ГУНП”)

Колесников Олексій (“Динамо-ГУНП”)

Подлюк Андрій (“Динамо-ГУНП”)

Баландюк Олександр (“Феміда-Старлайф”)

Журавський Василь (FC “Diamant”)

Шкодяк Данііл (“WOODMALL”)

Скалій Олександр (“Тепловик”)

Ващук Василь (“Меблі-Лідер”)

Кравець Артем (“Меблі-Лідер”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here