Преміум-ліга: статистика після матчів другого попереднього етапу Кубку

0
248

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані за підсумками матчів другого попереднього етапу Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири Кубку:

Гравець Команда Голи З пен.
Клапченко Роман Товтри 8
Бігос Ростислав Прогрес-В 7
Лоборчук Богдан Сокіл 7
Вівсянко Руслан Гладіатор-Червона Зірка-2 6
Бантус Сергій FC “Diamant” 5
Бойко Володимир Товтри 5
Ващук Василь Меблі-Лідер 5
Ющенко Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 5
Зембіцький Сергій М’ясник 4
Когут Павло М’ясник 4
Олещук Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 4
Садовський Віктор Карат-Олешин 4
Яцков Дмитро Електротранс 4
Агджоян Юрій Dark Horse 3
Білецький Сергій Максимум 3
Бельський Анатолій Хмель 3
Буза Віталій Foletti 3
Волощук Андрій Brilliant 3
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 3
Гуменюк Ярослав Revenge 3
Дзюбак Микола Товтри 3
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 3
Журавський Василь FC “Diamant” 3
Заковоротний Олександр ФК “Бігуча Лань” 3
Козубович Тарас Менс 3
Криськов Олександр Ракета 3
Мірошник Руслан Revenge 3
Мартинюк Дмитро Сокіл-3-VETERAN’S 3
Морозов Ростислав Crispus 3
Остапюк Артем Авіатор 3
Підручний Роман Легіон 3
Павлюк Євгеній Менс 3
Приян Андрій Раково-сіті 3
Савіцький Віталій Фенікс-ДЮСШ №1 3
Савчук Віктор Ауді 3
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 3
Шупер Віталій Патріот 3
Іваніцький Ігор ФК “Нова Ушиця” 2
Алла Хадж Халаф Brilliant 2
Альміз Олександр Ауді 2
Атласюк Олександр Фахівець 2
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 2
Батурко Євген СК “Новатор” 2
Бевза Микола Фортуна 2
Богдан Олександр Ракета 2
Будніцький Михайло Легіон 2
Вармінський Володимир Сокіл 2
Волошин Олександр Agora 2
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 2
Гончар Дмитро Foletti 2
Григорук Максим ДЮСШ №1-Україна 2
Гула Вадим Нева 2
Гуменюк Олександр ФК “Бігуча Лань” 2
Гурський Микола Foletti 2
Дідичук Максим FC “Diamant” 2
Домбровський Костянтин Сапсан 2
Дудка Віталій Zooветпром-Ivet 2
Дячок Віталій Booster 2
Жуковський Олександр Booster 2
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 2
Земок Олександр Золотий Грифон 2
Зозуля Олександр Золотий Грифон 2
Кльоц Ігор М’ясник 2
Коваленко Михайло Foletti 2
Коваль Костянтин Карат-Олешин 2
Королевський Олександр Електротранс 2
Кузьменко Олег Меблі-Лідер 2
Кукурудза Євген Дантист 2
Кучерявий Олег Crispus 2
Ліхновський Михайло Тепловик 2
Максименко Віталій Думка 2
Мальчик Микола АТ “Хмельницькобленерго” 2
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Україна 2
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 2
Олійник Владислав ДЮСШ №1-Україна 2
Онісьєв Євген FC “Diamant” 2
Підкамінський Микола ДЮСШ №1-Україна 2
Пастух Віталій Авіатор 2
Первєєв Євген Інтерпродсервіс 2
Пищаль Вадим Crispus 2
Побережний Євген Інтерпродсервіс 2
Рижук Олександр Лунтік 2
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 2
Сабаревський Сергій Нева 2
Савченко Сергій Авіатор 2
Святий Дмитро Ракета 2
Синицький Олександр Dark Horse 2
Сметана Дмитро Сокіл 2
Собко Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 2
Шаманський Сергій Прогрес-В 2
Шевченко Віктор ФК “Нова Ушиця” 2
Юдов Валерій ЖЖУК-ZALIV 2
Яремчук Андрій Agora 2
Яцків Михайло Електротранс 2
Ростківський Ігор Алмаз 2 (1)
Антончик Вадим Ракета 1
Ахмедов Іван Сокіл-3-VETERAN’S 1
Бігун Михайло Dark Horse 1
Бабак Кирило Атлетик-Ceresit PRO 1
Балабанов Дмитро ДБК 1
Барабаш Богдан Атлетик-Ceresit PRO 1
Басистюк Роман Меблі-Лідер 1
Бистрих Володимир Dark Horse 1
Бобрик Віталій Поділля-АТО 1
Бойко Володимир. Авіатор 1
Бойчук Василь Rexsoft 1
Борисюк Олександр Хмель 1
Борищук Олександр Перша Приватна Броварня 1
Бурденюк Микола ККФА-GERCHIK & CO 1
Буткевич Віктор Адвокат 1
В’язовецький Владислав Revenge 1
Вільчинський Андрій Товтри 1
Валєєв Володимир Crispus 1
Власюк Дмитро Booster 1
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 1
Габатель Сергій ДБК 1
Гаврищишин Віктор СК “Новатор” 1
Гайдук Сергій Аванті 1
Галак Олександр FC “Diamant” 1
Гизлик Олександр ФК “Зеніт-Юрія Фарм” 1
Годованюк Михайло ЕкоАльт 1
Голова Сергій Адвокат 1
Гончаров Аркадій FC “Friends” 1
Горєв Михайло Crispus 1
Горбачов Євген Червона Зірка 1
Гресь Владислав ДБК 1
Гречаний Владислав Dark Horse 1
Грохольський Григорій КАЗ 1
Деркач Дмитро Товтри 1
Деусов Олександр Хмель 1
Довгий Ярослав ФК “Литвина” 1
Дрижа Олександр Патріот 1
Дуда Володимир Менс 1
Дячок Андрій Booster 1
Дячок Олександр Booster 1
Заграй Володимир Авіатор 1
Залевський Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 1
Заморока Ігор ЖЖУК-ZALIV 1
Зеленський Олександр Інкогніто 1
Зенін Владислав Тепловик 1
Клімішен Дмитро Максимум 1
Клубніцький Дмитро Максимум 1
Ковальський Сергій Ковчег 1
Ковальчук Ростислав Сапсан 1
Козар Олександр Ауді 1
Козубець Андрій Менс 1
Колеснік Василь ЗА-ЗУЛ 1
Кондратюк Микола Lifecell 1
Копицяк Артем Booster 1
Король Орест Гладіатор-Червона Зірка-2 1
Коротинський Сергій Agora 1
Кошевко Олег Патріот 1
Кошельник Василь ЖЖУК-ZALIV 1
Кравець Артем Меблі-Лідер 1
Кравцов Віталій FC “Diamant” 1
Кривак Михайло Буревісник 1
Крицький Юрій ЖЖУК-ZALIV 1
Крищук Броніслав Booster 1
Крулік Артур Товтри 1
Ксьондзик Владислав Прогрес-В 1
Кубряков Олександр Zooветпром-Ivet 1
Кузьмін Ростислав Сокіл-3-VETERAN’S 1
Кучеревич Владислав Сокіл 1
Лабець Анатолій Lifecell 1
Лантвойт Максим Електротранс 1
Леонов Олександр Ковчег 1
Лисий Михайло Карат-Velmet 1
Лисий Олександр Карат-Олешин 1
Логвінов Едгард Максимум 1
Люховець Андрій Lifecell 1
Лях Ігор Vavilon 1
Малаш Максим Revenge 1
Мартинюк Ігор Zooветпром-Ivet 1
Марчук Дмитро Інтерпродсервіс 1
Матвієнко Сергій Booster 1
Меліцян Карен Сокіл 1
Мельник Олег Dark Horse 1
Мельник Сергій FC “Friends” 1
Мещеряков Олексій Lifecell 1
Михайленко Роман Олімпік 1
Молодих Сергій Фортуна 1
Морозович Володимир М’ясник 1
Моцний Юрій FC “Diamant” 1
Музика Юрій ЕкоАльт 1
Муляр Віталій Олімпік 1
Муляр Вадим ФК “Нова Ушиця” 1
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Україна 1
Нагорняк Володимир Прогрес-В 1
Овчарук Ігор FC “Diamant” 1
Овчинніков Павло Фахівець 1
Огороднічук Денис Червона Зірка 1
Оніщук Максим Ракета 1
Осадчук Володимир Фортуна 1
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 1
Павелій Андрій Сокіл 1
Панасюк Павло Гладіатор-Червона Зірка-2 1
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 1
Петреченко Микола Лунтік 1
Побережний Томаш Revenge 1
Попельнюк Артем Авіатор 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 1
Пушкар Олексій Алмаз 1
Рабченюк Віктор Максимум 1
Рибчинський Назар Сокіл-3-VETERAN’S 1
Рибчинський Ростислав Brilliant 1
Рибчинський Юрій ДБК 1
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 1
Розпаченюк Віталій Сокіл-3-VETERAN’S 1
Росінський Сергій Алмаз 1
Рудь Богдан Інкогніто 1
Савіцький Роман Золотий Грифон 1
Свіщов Олександр Філтекс 1
Семенчук Віталій Agora 1
Синяк Олег FC “Friends” 1
Сироватко В’ячеслав Rexsoft 1
Сохорук Артем Dark Horse 1
Стасішин Іван Revenge 1
Степанюк Костянтин Атлетик-Ceresit PRO 1
Стець Андрій Ковчег 1
Суєцький Олександр ККФА-GERCHIK & CO 1
Сьомін Вадим Agora 1
Тимощук Максим Zooветпром-Ivet 1
Ткачук Андрій Гладіатор-Червона Зірка-2 1
Трембач Іван МобіФренд 1
Туменко Олександр Фортуна 1
Улітін Андрій Дантист 1
Умаров Ісмаїл Хмель 1
Філіпов Віталій FC “Friends” 1
Хлопонін Андрій Фахівець 1
Шаткун Євген Золотий Грифон 1
Швець Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 1
Шевчук Андрій Foletti 1
Шевчук Артем Думка 1
Шитенков Артур Ковчег 1
Шкодяк Іван WOODMALL 1
Шнира Андрій ЖЖУК-ZALIV 1
Шумський Владислав Сокіл-3-VETERAN’S 1
Юзиков Артем FC “Diamant” 1
Юрах Юрій Foletti 1
Ягольніцький Андрій Foletti 1
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 1
Янишин Денис Foletti 1
Ярмощук Вадим Електротранс 1
Сіньковський Вадим Foletti 1 (1)
Чорний Максим Буревісник 1 (1)

“Грубіяни” Кубку:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Ващук Василь Меблі-Лідер 1 0 5
Дубінін Ігор Патріот 1 0 5
Кравець Артем Меблі-Лідер 1 0 5
Скалій Олександр Тепловик 1 0 5
Шкодяк Даниіл WOODMALL 1 0 5
Вівсянко Руслан Гладіатор-Червона Зірка-2 0 2 2
Мірошник Руслан Revenge 0 2 2
Ільницький Андрій ФК “Бігуча Лань” 0 1 1
Агджоян Юрій Dark Horse 0 1 1
Андрушко Віталій Алмаз 0 1 1
Білик Руслан Нева 0 1 1
Балабанов Дмитро ДБК 0 1 1
Белінський Максим ФК “Литвина” 0 1 1
Бобрик Віталій Поділля-АТО 0 1 1
Бойко Володимир Товтри 0 1 1
Борисюк Олександр Хмель 0 1 1
Буткевич Віктор Адвокат 0 1 1
Буцький Анатолій ФК “Литвина” 0 1 1
Вінницький Олександр Престиж-Авто 0 1 1
Вельц Денис Інкогніто 0 1 1
Веселовський Вадим Червона Зірка 0 1 1
Вознюк Руслан Аванті 0 1 1
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 1 1
Гонтківський Дмитро ЖЖУК-ZALIV 0 1 1
Грохольський Григорій КАЗ 0 1 1
Гулько Олександр Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Доліба Ярослав Карат-Velmet 0 1 1
Домбровський Костянтин Сапсан 0 1 1
Дубовик Дмитро Буревісник 0 1 1
Дячок Андрій Booster 0 1 1
Забавчук Ігор Адвокат 0 1 1
Заболотний Сергій Лунтік 0 1 1
Залевський Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Земок Олександр Золотий Грифон 0 1 1
Карпосюк Андрій Червона Зірка 0 1 1
Качур Вадим ФК “Литвина” 0 1 1
Квасниця Максим Думка 0 1 1
Кирилюк Владислав Vavilon 0 1 1
Кльоц Ігор М’ясник 0 1 1
Кондратюк Роман Аваль 0 1 1
Кубряков Олександр Zooветпром-Ivet 0 1 1
Кузнєцов Павло FC “Friends” 0 1 1
Кузьмінчук Ярослав Дантист 0 1 1
Куцак Максим Фортуна 0 1 1
Лавров Дмитро Буревісник 0 1 1
Лях Ігор Vavilon 0 1 1
Мізюк Станіслав Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Машталір Сергій Меблі-Лідер 0 1 1
Молодих Сергій Фортуна 0 1 1
Моспан Ігор Revenge 0 1 1
Муляр Вадим ФК “Нова Ушиця” 0 1 1
Мусатов Олексій Золотий Грифон 0 1 1
Панасюк Павло Гладіатор-Червона Зірка-2 0 1 1
Присяжний Владислав Карат-Олешин 0 1 1
Рижук Олександр Лунтік 0 1 1
Росінський Сергій Алмаз 0 1 1
Ростківський Ігор Алмаз 0 1 1
Рудишин Дмитро Перша Приватна Броварня 0 1 1
Сікора Вадим Раково-сіті 0 1 1
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 0 1 1
Савченко Сергій Авіатор 0 1 1
Свіщов Олександр Філтекс 0 1 1
Секліцький Олександр Zooветпром-Ivet 0 1 1
Синицький Олександр Dark Horse 0 1 1
Скіцько Василь Прикордонник-2 0 1 1
Соловей Олексій Електротранс 0 1 1
Стасішин Іван Revenge 0 1 1
Степанюк Євгеній Аванті 0 1 1
Суєцький Олександр ККФА-GERCHIK & CO 0 1 1
Тарахтій Костянтин Інкогніто 0 1 1
Тимощук Ростислав Agora 0 1 1
Хмиз Олександр Прогрес-В 0 1 1
Циц Сергій Dark Horse 0 1 1
Чернігов Вадим Сапсан 0 1 1
Шаманський Сергій Прогрес-В 0 1 1
Щербатюк Андрій Електротранс 0 1 1
Яцков Дмитро Електротранс 0 1 1
Ящук Олександр Престиж-Авто 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч у Кубку:

Шкодяк Данііл (“WOODMALL”)

Скалій Олександр (“Тепловик”)

Ващук Василь (“Меблі-Лідер”)

Кравець Артем (“Меблі-Лідер”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here