Преміум-ліга: система формування календаря Кубку Виклику у дивізіонах 1,2,3 та 4

0
974

Надаємо Вашій увазі систему формування календаря розіграшу Кубку Виклику у дивізіонах 1,2,3 та 4

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

На команди, які посіли місця з 9 по 14 за підсумками регулярного чемпіонату у своїх дивізіонах тепер очікує боротьба у Кубку Виклику. Згідно Регламенту, це буде одноколовий турнір у 5-ть турів “кожна з кожною” із збереженням очок, набраних командами у матчах регулярного чемпіонату, де будуть розіграні підсумкові місця з 9-ого по 14-е. За підсумками Кубку Виклику команди, які посядуть 12, 13 та 14 місця гратимуть стикові перехідні матчі з командами дивізіону рангом нижче, які посядуть 5, 4 та 3 місця відповідно, у серіях з двох матчів. Переможець визначається за кращими показниками у двоматчевому протистоянні. Команда, ж яка фінішує 9-ою і здобуде почесний трофей.

Дивізіон 1

Команди 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
Сокіл-2
21
2
Прикордонник-Frisor
18
3
Новатор
16
4
Лада
14
5
Кардіфф
13
6
Ротор
9

1 тур

“Кардіфф” – “Сокіл-2”

“Лада” – “Прикордонник-Frisor”

“Новатор” – “Ротор”

2 тур

“Сокіл-2” – “Прикордонник-Frisor”

“Кардіфф” – “Новатор”

“Ротор” – “Лада”

3 тур

“Новатор” – “Сокіл-2”

“Прикордонник-Frisor” – “Ротор”

“Лада” – “Кардіфф”

4 тур

“Ротор” – “Кардіфф”

“Сокіл-2” – “Лада”

“Прикордонник-Frisor” – “Новатор”

5 тур

“Сокіл-2” – “Ротор”

“Прикордонник-Frisor” – “Кардіфф”

“Новатор” – “Лада”

Дивізіон 2

Команди 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
Фахівець
18
2
Ауді
16
3
Олімпік
16
4
Ковчег
15
5
Філтекс
14
6
Червона Зірка
11

1 тур

“Філтекс” – “Фахівець”

“Ковчег” – “Ауді”

“Олімпік” – “Червона Зірка”

2 тур

“Фахівець” – “Ауді”

“Філтекс” – “Олімпік”

“Червона Зірка” – “Ковчег”

3 тур

“Олімпік” – “Фахівець”

“Ауді” – “Червона Зірка”

“Ковчег” – “Філтекс”

4 тур

“Червона Зірка” – “Філтекс”

“Фахівець” – “Ковчег”

“Ауді” – “Олімпік”

5 тур

“Фахівець” – “Червона Зірка”

“Ауді” – “Філтекс”

“Олімпік” – “Ковчег”

Дивізіон 3

Команди 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
ЖЖУК-ZALIV
21
2
ФК “Нова Ушиця”
18
3
Лунтік
17
4
ФК “Литвина”
14
5
Адвокат
12
6
Brilliant
11

1 тур

“Адвокат” – “ЖЖУК-ZALIV”

ФК “Литвина” – ФК “Нова Ушиця”

“Лунтік” – “Brilliant”

2 тур

“ЖЖУК-ZALIV” – ФК “Нова Ушиця”

“Адвокат” – “Лунтік”

“Brilliant” – ФК “Литвина”

3 тур

“Лунтік” – “ЖЖУК-ZALIV”

ФК “Нова Ушиця” – “Brilliant”

ФК “Литвина” – “Адвокат”

4 тур

“Brilliant” – “Адвокат”

“ЖЖУК-ZALIV” – ФК “Литвина”

ФК “Нова Ушиця” – “Лунтік”

5 тур

“ЖЖУК-ZALIV” – “Brilliant”

ФК “Нова Ушиця” – “Адвокат”

“Лунтік” – ФК “Литвина”

Дивізіон 4

Команди 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ №1-Україна
21
2
Zooветпром-Ivet
19
3
Тепловик
18
4
Фортуна
17
5
Lifecell
11
6
Престиж-Авто
10

1 тур

“Lifecell” – “ДЮСШ №1-Україна”

“Фортуна” – “Zooветпром-Ivet”

“Тепловик” – “Престиж-Авто”

2 тур

“ДЮСШ №1-Україна” – “Zooветпром-Ivet”

“Lifecell” – “Тепловик”

“Престиж-Авто” – “Фортуна”

3 тур

“Тепловик” – “ДЮСШ №1-Україна”

“Zooветпром-Ivet” – “Престиж-Авто”

“Фортуна” – “Lifecell”

4 тур

“Престиж-Авто” – “Lifecell”

“ДЮСШ №1-Україна” – “Фортуна”

“Zooветпром-Ivet” – “Тепловик”

5 тур

“ДЮСШ №1-Україна” – “Престиж-Авто”

“Zooветпром-Ivet” – “Lifecell”

“Тепловик” – “Фортуна”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here