Преміум-ліга: відбулася церемонія нагородження переможців та призерів сезону 2018/2019 (ФОТО, ВІДЕО)

0
571

У неділю, 31-ого березня, в спорткомплексі ГУНП відбулася урочиста церемонія нагородження кращих з кращих за підсумками Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу та Преміум-ліги відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу серед юнаків сезону 2018/2019 років, а також Кубку Західного регіону серед юнаків 2006-2007 та 2008-2009 років народження, який проходив у Хмельницькому 30 та 31 березня.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

У святковій атмосфері переможці та призери змагань, а також кращі в індивідуальних номінаціях отримали кубки, дипломи та цінні подарунки з рук керівництва Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Окрім того, усі команди-учасниці Преміум-ліги відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років отримали в подарунок ігрові м’ячі.

Далі надаємо Вашій увазі повний перелік лауреатів:

ПРЕМІУМ-ЛІГА ЧЕМПІОНАТ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ДІТЕЙ СЕЗОНУ 2018-2019 РОКІВ

Вікова група U-15

1 місце – Поділля-ДЮСШ №2

2 місце – ДЮЦ Іскра-2

3 місце – ДЮСШ №1-1

Кращий гравець – Савчук Олександр (Поділля-ДЮСШ №2)

Кращий воротар – Цибуля Андрій (Поділля-ДЮСШ №2)

Кращий універсал – Сабуняк Роман (ДЮЦ Іскра-2)

Кращий нападник – Савчук Павло (ДЮСШ №1-1)

Вікова група U-13

1 місце – ДЮСШ Спортлідер+

2 місце – F.S. ProffiBall

3 місце – ДЮСШ №2-1

Кращий гравець – Площинський Артем (F.S. ProffiBall)

Кращий воротар – Житніковський Владислав (ДЮСШ Спортлідер+)

Кращий універсал – Хібовський Артур (ДЮСШ Спортлідер+)

Кращий нападник – Гудзь Максим (ДЮСШ №2-1)

Вікова група U-11

1 місце – ДЮСШ №1-1

2 місце – ДЮСШ №1-2

3 місце – ДЮСШ Спортлідер+

Кращий гравець – Штейдер Олексій (ДЮСШ №1-1)

Кращий воротар – Звягінцев Арсеній (ДЮСШ №1-2)

Кращий універсал – Шишурак Ілля (ДЮСШ №1-1)

Кращий нападник – Мержук Роман (ДЮСШ Спортлідер+)

ПРЕМІУМ-ЛІГА ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ (КУБОК) ХМЕЛЬНИЦЬКОГО З ФУТЗАЛУ СЕЗОНУ 2018/2019 РОКІВ

Кубок Преміум-ліги

Переможець – Хмельницькі делікатеси

Фіналіст – Евеліна

Кращий гравець – Мельник Максим (Евеліна)

Кращий бомбардир – Ситнік Олег (Хмельницькі делікатеси)

Малий Кубок Преміум-ліги

Переможець – ДБК

Фіналіст – ФК “Нова Ушиця”

Кращий гравець – Шевченко Віктор (ФК “Нова Ушиця”)

Кращий бомбардир – Гресь Владислав (ДБК)

Кубок Дивізіону 5

Переможець – Прикордонник-2

Фіналіст – Інкогніто

Кращий гравець – Ільков Олександр (Прикордонник-2)

Кращий бомбардир – Калюжняк Денис (Карат-Олешин)

Кубок Престижу (між командами дивізіонів 1,2,3 та 4)

Переможці – Ротор-2 та Олімп

Дивізіон 1

Командні:

1 місце – Helpix

2 місце – Динамо-ГУНП

3 місце – Феміда-Старлайф

Кубок Поділля – Хмельницькі делікатеси

Кубок Виклику – Прикордонник-Frisor

Кубок ліги – Феміда-Старлайф

Найбільш надійна – Феміда-Старлайф

Найбільш видовищна – Конфермат

FAIR PLAY – Лада

Відкриття сезону – Евеліна

Індивідуальні:

Кращий гравець – Петричук Андрій (Helpix)

Кращий воротар – Паславський Олег (Евеліна)

Кращий бомбардир – Безвещук Вадим (Епіцентр К-Forex Club)

Кращий універсал – Грицик Дмитро (Динамо-ГУНП)

Кращий молодий гравець – Майко Олександр (Beerloga)

Дивізіон 2

Командні:

1 місце – Сокіл-3-VETERAN’S

2 місце – Agora

3 місце – Ракета

Кубок Поділля – Сrispus

Кубок Виклику – Фахівець

Кубок ліги – Agora

Найбільш надійна – Agora

Найбільш видовищна – Ауді

FAIR PLAY – Червона Зірка

Відкриття сезону – Ракета

Індивідуальні:

Кращий гравець – Алексейчук Сергій (Сокіл-3-VETERAN’S)

Кращий воротар – Ковальчук В’ячеслав (Agora)

Кращий бомбардир – Савчук Віктор (Ауді)

Кращий універсал – Яремчук Андрій (Agora)

Кращий молодий гравець – Бабак Кирило (Атлетик-Ceresit PRO)

Дивізіон 3

Командні:

1 місце – ДБК

2 місце – ФК “Бігуча Лань”

3 місце – Алмаз

Кубок Поділля – Інтерпродсервіс

Кубок Виклику – ЖЖУК-ZALIV

Кубок ліги – ДБК

Найбільш надійна – ДБК

Найбільш видовищна – ФК “Нова Ушиця”

FAIR PLAY – ФК “ЛП”

Відкриття сезону – Алмаз

Індивідуальні:

Кращий гравець – Гресь Владислав (ДБК)

Кращий воротар – Сурков Віталій (ДБК)

Кращий бомбардир – Макаров Даниіл (Раково-сіті)

Кращий універсал – Гонтар Артем (ФК “Бігуча Лань”)

Кращий молодий гравець – Кацитадзе Нодар (Алмаз)

Дивізіон 4

Командні:

1 місце – Аванті

2 місце – ЗА-ЗУЛ

3 місце – КАЗ

Кубок Поділля – Моноліт

Кубок Виклику – Тепловик

Кубок ліги – М’ясник

Найбільш надійна – Моноліт

Найбільш видовищна – ЗА-ЗУЛ

FAIR PLAY – Думка

Відкриття сезону – Аванті

Індивідуальні:

Кращий гравець – Якобчук Сергій (ЗА-ЗУЛ)

Кращий воротар – Степанюк Євген (Аванті)

Кращий бомбардир – Лоборчук Богдан (Сокіл)

Кращий універсал – Регелюк Олег (Аванті)

Кращий молодий гравець – Закордонець Василь (ЗА-ЗУЛ)

Дивізіон 5

Командні:

1 місце – FC “Diamant”

2 місце – Прикордонник-2

3 місце – ФК “ЮАН”

Кубок Поділля – Золотий Грифон

Кубок Виклику – Хмель

Кубок Перспективи – АТ “Хмельницькобленерго”

Кубок Престижу – Нева

Кубок Пріоритету – Карат-Олешин

Кубок Надії – СК “Новатор”

Найбільш надійна – Золотий Грифон

Найбільш видовищна – WOODMALL

FAIR PLAY – Нева

Відкриття сезону – ФК “ЮАН”

Індивідуальні:

Кращий гравець – Бантус Сергій (FC “Diamant”)

Кращий воротар – Кушнір Мар’ян (FC “Diamant”)

Кращий бомбардир – Клапченко Роман (Товтри)

Кращий універсал – Столяр Віталій (ФК “ЮАН”)

Кращий молодий гравець – Учьотов Денис (Прикордонник-2)

Також були нагороджені пам’ятними відзнаками кращі арбітри за підсумками сезону:

Дивізіон 1

Жмурко Юрій

Божко Денис

Дивізіон 2

Сас Павло

Щепанський Едуард

Дивізіон 3

Бойко Денис

Сохорук Микола

Дивізіон 4

Сас Андрій

Гончарук Артем

Дивізіон 5

Зведенюк Микола

Лучковська Карина

Кращими тренерами за підсумками сезону були визнані наступні фахівці:

Ігор Глушок

Дмитро Мартинюк

Анатолій Курятник

Також за вагомий внесок в розвитку футзалу на Хмельниччині індивідуальними подяками були відзначені:

Валерій Коломієць

Микола Сохорук

Ігор Лисий

Олександр Подлюк

Василь Янків

Володимир Лазарчук

Володимир Вариводський

Андрій Мельников

Олександр Солтик

Валерій Дудецький

Олександр Єременко

Олександр Білик

За сприяння у розвитку Преміум-ліги та футзалу на Хмельниччині також були нагороджені:

Олександр Бондар

Микола Бевза

Олександр Таран

Сергій Дзюбак

Олександр Забродський

Сергій Каштелян

Дмитро Деркач

Віктор Котов

Окрім того, були нагороджені учасники та призери Кубку Західного регіону серед юнаків. Більш детально про цей турнір, який проходив у Хмельницькому 30 та 31 березня Ви зможете прочитати у окремому матеріалі.

Вікова група 2006-2007 р.н. (U-13)

1 місце – КДЮСШ Колос (Бар, Вінницька обл.)

2 місце – Буковина-06 (Чернівці)

3 місце – F.S. ProffiBall (Хмельницький)

4 місце – ДЮСШ Спортлідер+-Сокіл (Хмельницький)

5 місце – ДЮСШ Фортеця (Кам’янець-Подільський)

6 місце – ДЮСШ Городенка (Івано-Франківська обл.)

7 місце – ДЮСШ-1-Освіта (Чернівці)

8 місце – КДЮСШ Коломия (Івано-Франківська обл.)

Вікова група 2008-2009 р.н. (U-11)

1 місце – ДЮСШ Городенка (Івано-Франківська обл.)

2 місце – ДЮСШ Спортлідер+-Сокіл (Хмельницький)

3 місце – ДЮСШ Дунаївці

4 місце – КДЮСШ Коломия (Івано-Франківська обл.)

5 місце – ДЮСШ Тірас (Новодністровськ)

6 місце – ДЮСШ Фортеця (Кам’янець-Подільський)

Також пам’ятними подяками були відзначені наступні тренери команд-учасниць:

Кривко Михайло (ДЮСШ Городенка)

Федоренко Ярослав (ДЮСШ Спортлідер+-Сокіл)

Кошура Віктор (ДЮСШ-1-Освіта)

Глуховатий Вадим (ДЮСШ Дунаївці)

Маркітан Віталій (ДЮСШ Тірас)

Авінов Віталій (ДЮСШ Фортеця)

Ціх Ростислав (ДЮСШ Тернопіль)

Панасюк Микола (КДЮСШ Колос)

Телегей Андрій (Буковина-06)

Турянський Володимир (КДЮСШ Коломия)

А на завершення – надаємо Вашій увазі фотоогляд урочистої церемонії нагородження:

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here