Преміум-ліга: відбулася церемонія нагородження переможців та призерів сезону 2019/2020 (ФОТО, ВІДЕО)

0
656

У п’ятницю, 31-ого липня, на стадіоні “Поділля” із дотриманням усіх необхідних санітарних норм відбулася урочиста церемонія нагородження кращих з кращих за підсумками Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років.

У святковій атмосфері переможці та призери змагань, а також кращі в індивідуальних номінаціях отримали кубки, дипломи та цінні подарунки з рук керівництва Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Окрім того, усі команди-учасниці Преміум-ліги відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років отримали в подарунок ігрові м’ячі.

Далі надаємо Вашій увазі повний перелік лауреатів:

Дивізіон 1

Командні:

1-е місце – «Хмельницькі делікатеси»

2-е місце – «Динамо-ГУНП»

3-е місце – «Феміда»

4-е місце – «Beerloga»

Кубок Поділля – «Епіцентр К-Forex Club»

Кубок Виклику – «Агробізнес»

Кубок Престижу (Дивізіони 1-4) – «Ветеран» (Нова Ушиця)

Приз Fair Play – «Сокіл-2»

Команда-відкриття – «Beerloga»

Індивідуальні:

Кращий гравець – Грицик Дмитро («Динамо-ГУНП»)

Кращий універсальний гравець – Музичук Олександр («Феміда»)

Кращий воротар – Тимощук Богдан («Хмельницькі делікатеси»)

Кращий бомбардир – Олянчук Сергій («Епіцентр К-Forex Club») та Сологуб Олександр («Прикордонник-Frisor»)

Кращий молодий гравець – Миронюк Ярослав («Агробізнес»)

Найбільш корисний гравець – Морговський Ян («Beerloga»)

Дивізіон 2

Командні:

1-е місце – «Ракета»

2-е місце – «ДБК»

3-е місце – «Олімп»

4-е місце – «Бігуча Лань»

Кубок Поділля – «Олімпік»

Кубок Виклику – «Crispus»

Приз Fair Play – «Городок-Юрія-Фарм»

Команда-відкриття – «Бігуча Лань»

Індивідуальні:

Кращий гравець – Богдан Олександр («Ракета»)

Кращий універсальний гравець – Балабанов Дмитро («ДБК»)

Кращий воротар – Марків Віталій («Олімпік»)

Кращий бомбардир – Умаров Іскандер («Атлетик-Ceresit PRO»)

Кращий молодий гравець – Ярош В’ячеслав («Олімп»)

Найбільш корисний гравець – Гонтар Артем (ФК «Бігуча Лань»)

Дивізіон 3

Командні:

1-е місце – «ЗА-ЗУЛ»

2-е місце – «ЖЖУК-ZALIV»

3-е місце – «М’ясний маркет»

4-е місце – «Сокіл»

Кубок Поділля – «Інтерпродсервіс»

Кубок Виклику – «Алмаз-Diamant»

Приз Fair Play – «Cокіл»

Команда-відкриття – «ЗА-ЗУЛ»

Індивідуальні:

Кращий гравець – Гуменчук Владислав («ЖЖУК-ZALIV»)

Кращий універсальний гравець – Глушок Ігор («М’ясний маркет»)

Кращий воротар – Cтепанюк Ярослав («Сокіл»)

Кращий бомбардир – Гончар Владислав («Інтерпродсервіс»)

Кращий молодий гравець – Якобчук Сергій («ЗА-ЗУЛ»)

Найбільш корисний гравець – Колеснік Василь («ЗА-ЗУЛ»)

Дивізіон 4

Командні:

1-е місце – «ДЮСШ №1-Україна-Chado»

2-е місце – «МобіФренд»

3-е місце – «КАЗ»

4-е місце – «Тепловик»

Кубок Поділля – «Rexsoft»

Кубок Виклику – «Золотий Грифон»

Приз Fair Play – «Фортуна»

Команда-відкриття – «ДЮСШ №1-Україна-Chado»

Індивідуальні:

Кращий гравець – Вакух Дмитро («МобіФренд»)

Кращий універсальний гравець – Когут Павло («КАЗ»)

Кращий воротар – Котелба Володимир («ДЮСШ №1-Україна-Chado»)

Кращий бомбардир – Зенін Владислав («Тепловик»)

Кращий молодий гравець – Сторожук Кирило («Прикордонник-2»)

Найбільш корисний гравець – Мейко Владислав («ДЮСШ №1-Україна-Chado»)

Дивізіон 5

Командні:

1-е місце – «АВТО STREET»

2-е місце – «Ветеран» (Хмельницький)

3-е місце – ФК «Жищинці»

4-е місце – ХФК «Давид»

Кубок ТМ «ЕкоВіста» – «Локомотив»

Кубок ТМ «Хмельницькі делікатеси» – «Меблі-Лідер»

Кубок ТМ «Helpix» – «Престиж-Авто»

Кубок пабу «Beerloga» – «Victory»

Кубок ГРК «Південна Брама» – «Округ»

Кубок ТМ «ARTY SPORT» – ФК «Гвардійськ»

Кубок Поділля – «ПЛАТІК»

Кубок Виклику – FC «Friends»

Кубок Престижу – ФК «Антонівці»

Приз Fair Play – ФК «Антонівці»

Команда-відкриття – ХФК «Давид»

Індивідуальні:

Кращий гравець – Зубик Олег («АВТО STREET»)

Кращий універсальний гравець – Бедратий Олександр (ФК «Жищинці»)

Кращий воротар – Панасенков Андрій («Ветеран»)

Кращий бомбардир – Муляр Ярослав («Майстер М’яча»)

Кращий молодий гравець – Бохонок Дмитро (ФК «Бронівка»)

Найбільш корисний гравець – Ковальчук Олексій (ХФК «Давид»)

Кубок Преміум-ліги з футзалу

Переможець – «Хмельницькі делікатеси»

Фіналіст – «Beerloga»

Кращий гравець – Луцюк Віталій («Хмельницькі делікатеси»)

Кращий бомбардир – Муляр Ярослав («Майстер М’яча»)

Кубок ТМ «МобіФренд»

Переможець – «ДБК»

Фіналіст – «Фахівець»

Кращий гравець – Чорний Максим («ДБК»)

Кращий бомбардир – Савчук Віктор («Фахівець»)

Кубок Дивізіону 5

Переможець – «WOODMALL»

Фіналіст – «Транс-Авто»

Кращий гравець – Готка Сергій («Транс-Авто»)

Кращий бомбардир – Шкодяк Іван («WOODMALL»)

Також за вагомий внесок в розвитку футзалу на Хмельниччині індивідуальними подяками були відзначені:

Ремез Сергій

Томусяк Наталія

Коломієць Валерій

Єременко Олександр

Білик Олександр

Громницький Володимир

Бевза Микола

Бевза Жанна

Дрижа Олександр

Мельник Олег

Куляк Іван

Герасін Олександр

Кокошко Людмила

Жмурко Юрій

Таран Олександр

Бондар Олександр

Закревський Олександр

Забродський Олександр

Каштелян Сергій

Окрім цього відбулося нагородження переможців та призерів конкурсу, який тривав на офіційній сторінці Асоціації у соціальній мережі Facebook під час карантину. Головний приз у вигляді офіційного ігрового м’яча Преміум-ліги здобув В’ячеслав Балабанов, котрий вірно відповів на додаткове конкурсне питання.

А на завершення – надаємо Вашій увазі фотоогляд урочистої церемонії нагородження:

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here