Преміум-ліга: відеоогляди ігор 13-ого туру та перших матчів 1/2 фіналу Кубку

0
1864

Надаємо Вашій увазі відеоогляди чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Дивізіон 1. 13-ий тур

Евеліна – Олімп – 6:2

Феміда-Старлайф – Beerloga – 5:2

Лада – Епіцентр К-Forex Club – 1:3

Хмельницькі делікатеси – Конфермат – 9:4

Новатор – Прикордонник-Frisor – 5:1

Helpix – Кардіфф – 3:2

Сокіл-2 – Динамо-ГУНП – 1:2

Ротор – Ротор-2 – 3:2

Дивізіон 2. 13-ий тур

Crispus – Атлетик-Ceresit PRO – 8:2

Agora – Максимум – 4:1

Юрія-Фарм – Карат-Velmet – 7:3

Олімпік – Ковчег – 3:3

Філтекс – Дантист – 2:2

Ракета – Сокіл-3-VETERAN’S – 0:5

Ауді – Червона Зірка – 5:5

Фахівець – Менс – 3:7

Дивізіон 3. 13-ий тур

ФК «Бігуча Лань» – ФК «Нова Ушиця» – 5:5

ФК «Литвина» – Раково-сіті – 2:6

Аваль – ФК «Громада-Міць» – 8:4

Інтерпродсервіс – Алмаз – 5:3

ДБК – ЖЖУК-ZALIV – 7:2

Адвокат – Brilliant – 2:2

ККФА-GERCHIK & CO – Лунтік – 4:9

ФК «ЛП» – ЕкоАльт – 2:9

Дивізіон 4. 13-ий тур

Сокіл – КАЗ – 9:4

М’ясник – Rexsoft – 5:1

Фортуна – МобіФренд – 2:6

Думка – Zooветпром-Ivet – 2:7

Lifecell – Тепловик – 3:3

Моноліт – ДЮСШ №1-Україна – 3:0

Легіон – Престиж-Авто – 2:2

ЗА-ЗУЛ – Аванті – 5:5

Дивізіон 5

1/8 фіналу плей-офф, перші матчі

ФК «ЮАН» – Меблі-Лідер – 6:4

Прикордонник-2 – Буревісник – 0:4

Booster – Авіатор – 7:6

Інкогніто – FC Diamant – 3:6

Foletti – Гладіатор-Червона Зірка-2 – 15:0

Товтри – АТ «Хмельницькобленерго» – 1:0

Золотий Грифон – Фенікс-ДЮСШ №1 – 5:1

WOODMALL – Хмель – 3:0

Кубок Престижу, 1-й тур

Прогрес В – Патріот – 4:4

Електротранс – Нева – 1:7

Кубок Пріоритету, 1-ий тур

Карат-Олешин – Dark Horse – 8:1

FC Friends – Дельта – 3:3

Кубок Надії, 1-ий тур

Revenge – Сапсан – 4:1

Поділля-АТО – Перша Приватна Броварня – 6:1

Кубок. 1/2 фіналу, перші матчі

Хмельницькі делікатеси – Лада – 4:2

Beerloga – Евеліна – 1:4

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here