Преміум-ліга: відеоогляди ігор 14-ого туру та матчів-відповідей 1/2 фіналу Кубку

0
891

Надаємо Вашій увазі відеоогляди чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Дивізіон 1. 14-ий тур

Прикордонник-Frisor – Helpix – 5:3

Beerloga – Олімп – 10:4

Феміда-Старлайф – Лада – 2:0

Епіцентр К-Forex Club – Хмельницькі делікатеси – 7:2

Динамо-ГУНП – Евеліна – 1:2

Ротор-2 – Новатор – 0:3

Кардіфф – Сокіл-2 – 1:2

Конфермат – Ротор – 7:4

Дивізіон 2. 14-ий тур

Атлетик-Ceresit PRO – Філтекс – 8:0

Менс – Crispus – 1:3

Червона Зірка – Фахівець – 2:1

Максимум – Ауді – 7:1

Сокіл-3-VETERAN’S – Олімпік – 3:3

Дантист – Юрія-Фарм – 5:6

Agora – Ковчег – 3:1

Карат-Velmet – Ракета – 4:4

Дивізіон 3. 14-ий тур

Алмаз – ФК «Громада-Міць» – 7:2

ФК «Нова Ушиця» – Аваль – 4:5

Лунтік – ФК «Литвина» – 5:5

Раково-сіті – ФК «Бігуча Лань» – 5:8

Brilliant – ДБК – 4:7

ЕкоАльт – Адвокат – 5:3

Інтерпродсервіс – ФК «ЛП» – 11:2

ЖЖУК-ZALIV – ККФА-GERCHIK & CO – 4:6

Дивізіон 4. 14-ий тур

КАЗ – Моноліт – 4:3

Lifecell – Сокіл – 2:10

Аванті – М’ясник – 5:5

МобіФренд – Rexsoft – 0:4

Фортуна – Легіон – 4:3

Престиж-Авто – Тепловик – 2:3

Zooветпром-Ivet – ЗА-ЗУЛ – 3:6

ДЮСШ №1-Україна – Думка – 3:4

Дивізіон 5

1/8 фіналу плей-офф, другі матчі

ФК «ЮАН» – Меблі Лідер – 7:2

АТ «Хмельницькобленерго» – Товтри – 2:3

Прикордонник-2 – Буревісник – 2:2 пен. 9:8

Фенікс-ДЮСШ №1 – Золотий Грифон – 1:3

Інкогніто – FC Diamant – 1:3

Booster – Авіатор – 5:1

Хмель – WOODMALL – 3:3 пен. 0:2

Гладіатор-Червона Зірка-2 – Foletti – 0:8

1/8 фіналу плей-офф, треті матчі

Прикордонник-2 – Буревісник – 5:0

Кубок Престижу, 2-й тур

Патріот – Електротранс – 2:1

Нева – Прогрес В – 4:3

Кубок Пріоритету, 2-ий тур

FC Friends – Карат-Олешин – 3:5

Dark Horse – Дельта – 5:2

Кубок Надії, 2-ий тур

СК «Новатор» – Сапсан – 9:2

Перша Приватна Броварня – Vavilon – 4:6

Кубок. 1/2 фіналу, матчі-відповіді

Хмельницькі делікатеси – Лада – 10:3

Евеліна – Beerloga – 4:3

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here