Преміум-ліга: відеоогляди матчів 1/2 фіналу плей-офф

0
1365

Надаємо Вашій увазі відеоогляди чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Дивізіон 1

1/2 фіналу плей-офф, перші матчі

Helpix – Евеліна – 1:0

Феміда-Старлайф – Динамо-ГУНП – 1:2

1/2 фіналу плей-офф, другі матчі

Евеліна – Helpix – 1:4

Динамо-ГУНП – Феміда-Старлайф – 3:3 пен. 3:2

Кубок Поділля, 1-ий тур

Конфермат – Епіцентр К-Forex Club – 5:11

Хмельницькі делікатеси – Beerloga – 8:1

Кубок Виклику, 3-ий тур

Прикордонник-Frisor – Ротор – 2:1

Новатор – Сокіл-2 – 2:6

Лада – Кардіфф – 3:6

Кубок Престижу

Фінал

Верхня сітка

Менс – Ротор-2 – 2:13

Нижня сітка

Олімп – Дантист – 7:3

Дивізіон 2

1/2 фіналу плей-офф, перші матчі

 

Agora – Максимум – 9:1

Сокіл-VETERAN’S – Ракета – 7:3

1/2 фіналу плей-офф, другі матчі

 

Ракета – Сокіл-VETERAN’S – 1:9

Максимум – Agora – 5:7

Кубок Поділля, 1-ий тур

Юрія-Фарм – Crispus – 3:4

Карат-Velmet – Атлетик-Ceresit PRO – 3:2

Кубок Виклику, 3-ий тур

Олімпік – Фахівець – 0:7

Ауді – Червона Зірка – 12:3

Ковчег – Філтекс – 3:2

Дивізіон 3

1/2 фіналу плей-офф, перші матчі

 

ФК «Бігуча Лань» – Раково-сіті – 3:1

ДБК – Алмаз – 4:4 пен. 2:0

1/2 фіналу плей-офф, другі матчі

Раково-сіті – ФК «Бігуча Лань» – 1:4

Алмаз – ДБК – 3:6

 

Кубок Поділля, 1-ий тур

 

Інтерпродсервіс – Аваль – 3:3

ЕкоАльт – ККФА-GERCHIK & CO – 5:2

Кубок Виклику, 3-ий тур

 

ФК «Литвина» – Адвокат – 3:3

ФК «Нова Ушиця» – Brilliant – 10:5

Лунтік- ЖЖУК-ZALIV – 3:8

Дивізіон 4

1/2 фіналу плей-офф, перші матчі

ЗА-ЗУЛ – Сокіл – 4:3

КАЗ – Аванті – 4:7

1/2 фіналу плей-офф, другі матчі

 

Аванті – КАЗ – 6:2

Сокіл – ЗА-ЗУЛ – 4:5

Кубок Поділля, 1-ий тур

 

М’ясник – МобіФренд – 3:15

Моноліт – Rexsoft – 6:1

Кубок Виклику, 3-ий тур

 

Тепловик – ДЮСШ №1-Україна – 4:2

Zooветпром-Ivet – Престиж-Авто – 3:3

Фортуна – Lifecell – 4:1

Дивізіон 5

1/2 фіналу плей-офф, другі матчі

ФК «ЮАН» – FC Diamant – 1:6

Товтри – Прикордонник-2 – 4:7

 

Кубок Поділля, 2-ий тур

 

Золотий Грифон – Foletti – 5:1

Booster – WOODMALL – 5:6

Кубок Дивізіону 5

2 тур

Revenge – СК Новатор – 5:3

Меблі-Лідер – Електротранс – 3:3

Гладіатор – Прогрес-В – 3:3

Нева – Dark Horse – 6:1

Патріот – FC Diamant – 2:6

Золотий Грифон – Інкогніто – 1:0

Фенікс-ДЮСШ №1 – Дельта – 3:2

Кремінь – Карат-Олешин – 7:4

Поділля-АТО – Перша Приватна Броварня – 8:2

Буревісник – WOODMALL – 7:5

Foletti – Авіатор – 2:4

Прикордонник-2 – Хмель – 5:0 (тех. результат)

P.S. Приносимо свої вибачення за відсутність відеооглядів перших матчів 1/2 фіналу плей-офф у дивізіоні 4, які не були зняті у зв’язку із технічними проблемами.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here