Преміум-ліга: відеоогляди матчів 2-ого та 3-ого турів

0
1461

Надаємо Вашій увазі відеоогляди чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Дивізіон 1. 2-ий тур

Forex Club – Динамо-ГУНП – 2:1

Toshiba – Максимум – 7:2

Прикордонник-Frisor – Хмельницькі делікатеси – 0:4

Інтерпродсервіс – Beerloga – 2:8

Лунтік – Фахівець – 7:1

Ротор – Алмаз – 2:4

Дивізіон 1. 3-ий тур

Динамо-ГУНП – Прикордонник-Frisor – 6:4

Алмаз – Максимум – 3:1

Фахівець – Ротор – 2:3

Хмельницькі делікатеси – Лунтік – 3:2

Toshiba – Інтерпродсервіс – 7:3

Beerloga – Forex Club – 2:3

Дивізіон 2. 2-ий тур

ЕкоАльт – Атлетик-Ceresit PRO – 6:3

Філтекс-Аваль – Аванті – 2:7

Сокіл-2 – WOODMALL – 3:4

ККФА-ММ – Феміда – 1:13

Brilliant – Vігор – 4:7

Менс – Дантист – 3:4

Дивізіон 2. 3-ий тур

Дантист – Сокіл-2 – 0:7

Vігор – Менс – 1:3

Атлетик-Ceresit PRO – ККФА-ММ – 7:2

Аванті – Brilliant – 4:3

Феміда – Філтекс-Аваль – 4:0

WOODMALL – ЕкоАльт – 3:2

Дивізіон 3. 2-ий тур

Золотий Грифон – Фенікс-ДЮСШ №1 – 9:2

Foletti-Vavilon – Інкогніто – 0:4

FC Diamant – Zooветпром-Ivet – 5:3

МобіФренд – Ауді – 5:3

Ковчег – Облавтодор – 9:1

Lifecell – Адвокат – 1:3

Дивізіон 3. 3-ий тур

Облавтодор – FC Diamant – 1:0

Zooветпром-Ivet – Lifecell – 2:7

Адвокат – МобіФренд – 3:3

Фенікс-ДЮСШ №1 – Ковчег – 3:5

Foletti-Vavilon – Ауді – 4:2

Інкогніто – Золотий Грифон – 1:3

Дивізіон 4. 2-ий тур

FC Friends – Ехо-Ветеран – 4:6

Карат-mebli remtion – Нева – 4:2

Олімп – Округ – 4:2

СК Проскурів – ДЮСШ №1-Спарта – 4:2

Аталанта – Dark Horse – 7:3

Ветеран (Нова Ушиця) – Прогрес-В – 10:1

Тепловик – ДЮСШ №1-Україна-Chado – 3:4

Astrum – Меблі-Лідер – 5:7

Booster – Наркевицька ОТГ – 4:2

ZALIV 10 – Легіон – 4:4

Думка – УПП Хмельницький – 1:5

Тайфун – Ковчег-2 – 4:0

Дивізіон 4. 3-ий тур

Наркевицька ОТГ – Тайфун – 4:3

Ковчег-2 – Карат-mebli remtion – 1:4

Аталанта – Тепловик – 1:1

ДЮСШ №1-Спарта – Думка – 5:1

Прогрес-В – Astrum – 2:2

ДЮСШ №1-Україна-Chado – СК Проскурів – 3:4

Округ – Ветеран (Нова Ушиця) – 3:3

Нева – Олімп – 1:4

УПП Хмельницький – FC Friends – 4:2

Легіон – Dark Horse – 3:2

Ехо-Ветеран – ZALIV 10 – 5:7

Меблі-Лідер – Booster – 5:0

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here