Преміум-ліга: відеоогляди матчів 5-ого туру та ігор першого попереднього етапу Кубку

0
2194

Надаємо Вашій увазі відеоогляди чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Дивізіон 1. 5-ий тур

Тетра-Конфермат – Динамо-ГУНП – 11:4

Хмельницькі делікатеси – Helpix – 1:2

Епіцентр К-Forex Club – Олімп – 7:2

Ротор-2 – Кардіфф – 1:4

Феміда-Старлайф – Евеліна – 5:1

Ротор – Новатор – 2:5

Лада – Сокіл-2 – 2:4

Прикордонник-Frisor – Beerloga – 3:3

Дивізіон 2. 5-ий тур

Максимум – Олімпік – 1:1

Фахівець – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – 2:1

Конфермат-Ауді – Ракета – 3:6

Crispus – Філтекс – 4:4

Менс – Сокіл-3-VETERAN’S – 1:1

Червона Зірка – Десятка-Ковчег – 1:5

Дантист – Virop-Agora – 0:5

Атлетик-Ceresit PRO – Карат-Velmet – 5:1

Дивізіон 3. 5-ий тур

ЕкоАльт – ФК «Громада-Міць» – 3:1

Адвокат – ФК «Литвина» – 1:1

ФК «ЛП» – ФК «Бігуча Лань» – 3:4

Brilliant – ФК «Нова Ушиця» – 6:4

ДБК – ККФА-GERCHIK & CO – 4:1

Інтерпродсервіс – Аваль – 5:2

ЖЖУК-ZALIV – Раково-сіті – 3:5

Лунтік – Ауді-Алмаз – 2:5

Дивізіон 4. 5-ий тур

Легіон – ЗА-ЗУЛ – 1:10

КАЗ – Zooветпром-Ivet – 7:4

Фортуна – М’ясник – 5:8

Сокіл – Моноліт – 2:4

ДЮСШ №1-Україна – МобіФренд – 4:4

Тепловик – Думка – 3:3

Престиж-Авто – Rexsoft – 3:7

Lifecell – FURY-Аванті – 2:0

Кубок. Перший попередній етап

Товтри – ФК «ЮАН» – 14:2

Буревісник – Прогрес-В – 2:8

FC Friends – Foletti – 4:6

Dark Horse – WOODMALL – 2:1

Нева – Електротранс – 4:6

Сапсан – Гладіатор-Червона Зірка-2 – 5:7

Інкогніто – Меблі-Лідер – 2:7

Патріот – Поділля-АТО – 3:1

Хмель – Revenge – 6:8

Перша Приватна Броварня – Booster – 1:8

Прикордонник-2 – АТ “Хмельницькобленерго” – 0:3

Фенікс-ДЮСШ №1 – Vavilon – 5:1

Карат-Олешин – Авіатор – 7:8

Дельта – FC “Diamant” – 0:7

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here