Преміум-ліга: відеоогляди матчів 6-ого туру та стартових ігор 2-ого попереднього етапу Кубку (оновлюється)

0
2481

Надаємо Вашій увазі відеоогляди чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Дивізіон 1. 6-ий тур

Олімп – Феміда-Старлайф – 1:7

Евеліна – Лада – 2:1

Beerloga – Новатор – 1:0

Сокіл-2 – Хмельницькі делікатеси – 1:7

Динамо-ГУНП – Епіцентр К-Forex Club – 2:4

Прикордонник-Frisor – Ротор-2 – 5:1

Helpix – Ротор – 4:0

Кардіфф – Тетра-Конфермат – 3:12

Дивізіон 2. 6-ий тур

Ракета – Фахівець – 6:2

Олімпік – Конфермат-Ауді – 2:6

ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – Crispus – 1:3

Десятка-Ковчег – Максимум – 3:2

Дантист – Атлетик-Ceresit PRO – 1:3

Сокіл-3-VETERAN’S – Червона Зірка – 6:3

Virop-Agora – Філтекс – 1:0

Карат-Velmet – Менс – 5:4

Дивізіон 3. 6-ий тур

ФК «Бігуча Лань» – Адвокат – 5:2

ФК «Литвина»- ДБК – 1:11

ФК «Громада-Міць» – Інтерпродсервіс – 6:11

ФК «Нова Ушиця» – ЕкоАльт – 3:3

Лунтік – ЖЖУК-ZALIV – 4:8

Раково-сіті – Brilliant – 6:2

Аваль – ФК «ЛП» – 3:2

Ауді-Алмаз – ККФА-GERHIK & CO – 7:4

Дивізіон 4. 6-ий тур

ДЮСШ №1-Україна – КАЗ – 5:7

Думка – Сокіл – 2:13

ЗА-ЗУЛ – Тепловик – 8:6

МобіФренд – Моноліт – 2:4

М’ясник – Легіон – 5:0

Zooветпром-Ivet – Lifecell – 6:3

Rexsoft – Фортуна – 4:2

FURY-Аванті – Престиж-Авто – 5:4

Дивізіон 5. 2-ий тур

Прикордонник-2 – FC «Friends» – 4:2

Гладіатор-Червона Зірка-2 – Сапсан – 7:2

Перша Приватна Броварня – Дельта – 8:3

ФК «ЮАН» – Карат-Олешин – 6:1

Інкогніто – Dark Horse – 4:4

Foletti – Електротранс – 5:1

Авіатор – Товтри – 4:7

Меблі-Лідер – WOODMALL – 5:12

Revenge – Поділля-АТО – 10:4

Буревісник – Патріот – 2:2

Золотий Грифон – Прогрес-В – 6:2

Нева – АТ «Хмельницькобленерго» – 6:2

Vavilon – CК «Новатор» – 2:1

FC «Diamant» – ДЮСШ №1-Фенікс – 4:4

Booster – Хмель – 3:2

Кубок. Стартові матчі другого попереднього етапу

Конфермат-Ауді – Думка – 6:3

Viгор-Agora – ФК «Бігуча Лань» – 7:3

Сокіл-3-VETERAN’S – МобіФренд – 8:1

Карат-Velmet – Філтекс – 1:1 пен. 1:3

Crispus – КАЗ – 9:1

ФК «ЛП» – Максимум – 0:7

Атлетик-Ceresit PRO – Booster – 6:2

Менс – Патріот – 9:2

Червона Зірка – Легіон – 2:5

ФК «Громада-Міць» – Моноліт – -:+

Прогрес-В – АТ «Хмельницькобленерго» – 4:4 пен. 4:5

Електротранс – М’ясник – 4:12

Сокіл – СК «Новатор» – 15:3

ДБК – Аваль – 4:0

Revenge – ЖЖУК-ZALIV – 2:7

FC «Diamant» – Фенікс-ДЮСШ №1 – 10:1

P.S. Відеоогляд матчу “Прикордонник-2” – FC “Friends” у зв’язку технічними проблемами очікуйте дещо пізніше. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here