Преміум-ліга: відеоогляди матчів 7-ого туру та заключних ігор 2-ого попереднього етапу Кубку

0
1914

Надаємо Вашій увазі відеоогляди чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Дивізіон 1. 7-ий тур

Cокіл-2 – Ротор – 6:3

Феміда-Старлайф – Динамо-ГУНП – 2:3

Ротор-2 – Beerloga – 1:6

Тетра-Конфермат – Прикордонник-Frisor – 4:1

Епіцентр К-Forex Club – Кардіфф – 7:4

Хмельницькі делікатеси – Евеліна – 5:2

Новатор – Helpix – 2:7

Лада – Олімп – 6:3

Дивізіон 2. 7-ий тур

Фахівець – Олімпік – 2:5

Конфермат-Ауді – Десятка-Ковчег – 3:3

Філтекс – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – 5:2

Crispus – Ракета – 3:3

Атлетик-Ceresit PRO – Virop-Agora – 1:5

Максимум – Сокіл-3-VETERAN’S – 3:3

Менс – Дантист – 2:3

Червона Зірка – Карат-Velmet – 0:0

Дивізіон 3. 7-ий тур

ДБК – ФК «Бігуча Лань» – 4:3

Інтерпродсервіс – ФК «Нова Ушиця» – 2:3

ФК «ЛП» – ФК «Громада-Міць» – 3:4

ККФА-GERCHIK & CO – ФК «Литвина» – 10:2

ЖЖУК-ZALIV – Ауді-Алмаз – 3:2

Brilliant – Лунтік – 4:9

ЕкоАльт – Раково-сіті – 3:5

Адвокат – Аваль – 1:3

Дивізіон 4. 7-ий тур

Сокіл – ЗА-ЗУЛ – 7:3

Тепловик – М’ясник – 5:2

КАЗ – МобіФренд – 5:6

Lifecell – ДЮСШ №1-Україна – 4:5

Престиж-Авто – Zooветпром-Ivet – 5:3

Легіон – Rexsoft – 3:4

Фортуна – FURY-Аванті – 2:2

Моноліт – Думка – 7:2

Дивізіон 5. 3-ий тур

Патріот – Booster – 1:6

FC «Friends» – ФК «ЮАН» – 1:3

Сапсан – Буревісник – 5:6

WOODMALL – Перша Приватна Броварня – 6:4

Прогрес-В – FC Diamant – 4:5

АТ «Хмельницькобленерго» – Інкогніто – 4:9

Електротранс – Прикордонник-2 – 4:5

Фенікс-ДЮСШ №1 – Нева – 7:5

СК «Новатор» – Foletti – 2:14

Поділля-АТО – Золотий Грифон – 3:7

Dark Horse – Revenge – 8:5

Товтри – Vavilon – 10:2

Карат-Олешин – Авіатор – 3:5

Дельта – Гладіатор – Червона-Зірка-2 – 2:4

Хмель – Меблі-Лідер – 3:6

Кубок. Заключні матчі другого попереднього етапу

Авіатор – Ракета – 2:9

ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – Гладіатор-Червона Зірка-2 – 10:2

ЕкоАльт – Десятка-Ковчег – 2:4

Олімпік – Brilliant – 2:6

ККФА-GERCHIK & CO – Дантист – 2:3

Фахівець – Інтерпродсервіс – 6:11

Lifecell – ФК «Нова Ушиця» – 4:5

Ауді-Алмаз – ЗА-ЗУЛ – 4:4 пен. 1:3

Лунтік – Тепловик – 3:3 пен. 3:2

FURY-Аванті – Rexsoft – 1:2

Раково-сіті – Адвокат – 3:2

Престиж-Авто – Dark Horse – 2:9

ФК «Литвина» – Золотий Грифон – 1:6

Zооветпром-Ivet – Foletti – 8:8 пен. 5:4

ДЮСШ №1-Україна – Товтри – 9:6

Фортуна – Меблі-Лідер – 5:3

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here