Преміум-ліга: відеоогляди стартових матчів “медальних” серій плей-офф

0
682

Надаємо Вашій увазі відеоогляди чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Дивізіон 1

Фінал плей-офф, перший матч

Динамо-ГУНП – Helpix – 3:1

Серія за 3-є місце, перший матч

Феміда-Старлайф – Евеліна – 3:3 пен. 0:2

Фінал плей-офф, другий матч

Helpix – Динамо-ГУНП – 1:1 пен. 3:2

Серія за 3-є місце, другий матч

Евеліна – Феміда-Старлайф – 2:2 пен. 1:2

Кубок Поділля, 2-ий тур

Епіцентр К-Forex Club – Beerloga – 15:4

Конфермат – Хмельницькі делікатеси – 5:9

Кубок Виклику, 4-ий тур

Сокіл-2 – Лада – 6:1

Ротор – Кардіфф – 2:13

Прикордонник-Frisor- Новатор – 5:2

Дивізіон 2

Фінал плей-офф, перший матч

Сокіл-3-VETERAN’S – Agora – 1:6

Серія за 3-є місце, перший матч

Ракета – Максимум – 5:2

Фінал плей-офф, другий матч

Agora – Сокіл-3-VETERAN’S – 1:1 пен. 1:3

Серія за 3-є місце, другий матч

Максимум – Ракета – 2:3

Кубок Поділля, 2-ий тур

Карат-Velmet – Юрія-Фарм – 5:0

Атлетик-Ceresit PRO – Crispus – 2:3

Кубок Виклику, 4-ий тур

Ауді – Олімпік – 4:5

Червона Зірка – Філтекс – 5:7

Фахівець – Ковчег – 5:4

Дивізіон 3

Фінал плей-офф, перший матч

ДБК – ФК «Бігуча Лань» – 4:5

Серія за 3-є місце, перший матч

Раково-сіті – Алмаз – 4:6

Фінал плей-офф, другий матч

ФК «Бігуча Лань» – ДБК – 1:5

Серія за 3-є місце, другий матч

Алмаз – Раково-сіті – 7:5

Кубок Поділля, 2-ий тур

ККФА-GERCHIK & CO- Інтерпродсервіс – 5:6

Аваль – ЕкоАльт – 2:1

Кубок Виклику, 4-ий тур

ЖЖУК-ZALIV – ФК «Литвина» – 8:3

ФК «Нова Ушиця» – Лунтік – 4:4

Адвокат – Brilliant – 3:2

Дивізіон 4

Фінал плей-офф, перший матч

ЗА-ЗУЛ – Аванті – 4:1

Серія за 3-є місце, перший матч

КАЗ – Сокіл – 5:4

Фінал плей-офф, другий матч

Аванті – ЗА-ЗУЛ – 5:3

Серія за 3-є місце, другий матч

Сокіл – КАЗ – 6:0

Кубок Поділля, 2-ий тур

 

М’ясник – Моноліт – 0:5 (тех. результат)

Rexsoft – МобіФренд – 2:3

Кубок Виклику, 4-ий тур

Престиж-Авто – Lifecell – 8:5

ДЮСШ №1-Україна – Фортуна – 3:4

Zooветпром-Ivet – Тепловик – 5:3

Дивізіон 5

Фінал плей-офф, перший матч

Прикордонник-2 – FC Diamant – 0:0 пен. 1:3

Серія за 3-є місце, перший матч

ФК «ЮАН» – Товтри – 6:4

Фінал плей-офф, другий матч

FC Diamant – Прикордонник-2 – 3:3 пен. 2:1

Серія за 3-є місце, другий матч

Товтри – ФК «ЮАН» – 3:3 пен. 6:7

Кубок Поділля, 3-ий тур

Foletti – Booster – 7:4

Золотий Грифон – WOODMALL – 6:3

Кубок Дивізіону 5

3 тур

Прогрес-В – Dark Horse – 6:1

Дельта – АТ Хмельницькобленерго – 2:8

Патріот – FC Friends – 1:2

Карат-Олешин – Перша Приватна Броварня – 13:3

СК «Новатор» – Авіатор – 2:5

Revenge – Foletti – 5:9

Кремінь – Поділля-АТО – 7:3

Booster – Інкогніто – 3:6

Хмель – Електротранс – 5:3

WOODMALL – Vavilon – 3:5

Меблі-Лідер – Прикордонник-2 – 2:5

Нева – Гладіатор – 3:5

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here