Преміум-ліга: визначились імена півфіналістів Малого Кубку

0
454

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі 1/4 фіналу Малого Кубку

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Паралельно із розіграшем Кубку входить у вирішальну стадію і розіграш Малого Кубку. Тут 5-ого січня були зіграні матчі 1/4 фіналу, за підсумками яких визначились імена усіх півфіналістів. Про це все і не тільки далі у нашому огляді.

Центральний матч цієї стадії, у якому зустрічалися лідери дивізіонів 3 та 4 – «ДБК» та «М’ясник» відповідно, не виправдав свій статус та очікування численних вболівальників. Виною тому численні кадрові проблеми «м’ясних», які у цій зустрічі діяли лише з однією заміною, та й без дискваліфікованого Кльоца значно втратили свою міць у атаці. Все вирішилося ще у першому таймі, коли на один пропущений гол у власні ворота «домобудівельники» відповіли чотирма забитими, а активний Заморока оформив дубль ще у першій 23-ти хвилинці. До честі «М’ясника» після перерви він зумів вирівняти хід подій на майданчику, та й цілком міг врятуватися від розгромної поразки, однак не реалізував відразу два дабл-пенальті на останніх хвилинах. В підсумку – 5:2 на користь «ДБК», яке впевнено крокує до півфіналу. Там його суперником стане «Crispus», який у результативній битві представників дивізіону 2 виявився сильнішим за «Менс». Команда з Дунаївців неймовірно вдало розпочала поєдинок, у якому вела вже 3:0 до 22-ої хвилини, але «сині» і не думали опускати руки, демонструючи неймовірний характер. У грі «без воріт» далі «Менс» скорочував відставання у рахунку, яке на останній хвилині завдяки голам Козубця та Самонова і взагалі стало для нього мінімальним, але влучний удар Валєєва на заключних секундах остаточно зняв усі питання щодо переможця. В підсумку – 7:5 на користь «Crispusa», який таким чином виходить у півфінал, а вищезгаданий Валєєв, який у цій грі записав на свій рахунок покер, однозначно став кращим у складі переможців.

Те, що у футзал потрібно грати до останньої секунди і не розслаблятися до самісінького фінального свистка, наглядно довів інший матч 1/4 фіналу, у якому зустрічалися «Нова Ушиця» та «Юрія-Фарм». Вдало розпочавши поєдинок та досить швидко забивши три «сухі» голи у ворота Волкова, далі «фармацевти» помітно «знизили оберти», вже подумки розпочавши святкувати вихід до півфіналу. І були за це покарані. «Спіймавши» свою гру, «Нова Ушиця», у складі якої «феєрив» Новіцький, в підсумку відзначившись хет-триком, ще до перерви зуміла відігратися, а у другій 23-ти хвилинці здавалося б безнадійні «-3» перетворити у досить перспективні «+2» вже на свою користь. Додало проблем «Юрії-Фарм» і вилучення Радюка, але після поновлення гри у рівних складах Олещук та Гизлик відродили інтригу. Проте «останнє слово» залишилося за «зеленими», а саме за їх капітаном, Кошовським. Його гол став вирішальним, і в підсумку подарував «Новій Ушиці» путівку до півфіналу – результативна перемога «зелених» з рахунком 6:5. У півфіналі на «Нову Ушицю» очікує зустріч із «Brilliantom», який у найбільш драматичному матчі 1/4 фіналу переграв «Лунтік». Мінімально програвши перший тайм, «лунтіки» завдяки влучним ударам Рижука та Остафійчука впродовж однієї хвилини перевернули усе у матчі вже на свою користь, проте гол Карпосюка зробив рахунок рівним – 4:4, які і збереглися до завершення основного часу. Все вирішувалося у післяматчевій «лотореї», героєм якої став Пономарьов. Кіпер «Brillianta» парирував постріл з «точки» від Богдановича, а ось його партнери, холоднокровно реалізувавши усі свої спроби, вивели до півфіналу «бріліантових».

Технічні дані матчів 1/4 фіналу Малого Кубку

ФК «Нова Ушиця» – «Юрія-Фарм» – 6:5 (3:3)

Голи: Новіцький (19, 28, 37), Іваніцький (23, 23), Кошовський (46) – Олещук (1, 46), Ющенко (15), Гизлик (17, 45)

ФК «Нова Ушиця»: Волков, Іваніцький, Кошовський, Новіцький, Шевченко, Мойсюк, Гоцуляк

«Юрія-Фарм»: Бистрицький, Шостак, Олещук, Радюк, Гизлик, Токарський, Ющенко, Генсіровський, Рудницький, Жучковський

Попередження: Кошовський (46) – Рудницький (23)

Вилучення: Радюк (42, агресивна поведінка)

«ДБК» – «М’ясник» – 5:2 (4:1)

Голи: Заморока (4, 21), Баштанюк (5), Габатель (19), Савчук (37) – Глушок (23), Лешкевич (46)

«ДБК»: Сурков, Балабанов, Савчук, Богун, Ціпко, Рибчинський, Габатель, Фурік, Бачинський, Заморока, Баштанюк, Бесіда

«М’ясник»: Зембіцький, Глушок, Худік, Морозович, Когут, Заяць, Лешкевич

Попередження: Рибчинський (5), Балабанов (10), Ціпко (46) – Зембіцький (38)

«Менс» – «Crispus» – 5:7 (2:4)

Голи: Дуда (18), Шперчук (23), Самонов (39, 46), Козубець (46) – Валєєв (5, 22, 28, 46), Горський (13, 32), Кучерявий (26)

«Менс»: Левчук, Дуда, Козубович, Козубець, Самонов, Попов, Є. Павлюк, Шперчук, Юзвак, Головко

«Crispus»: Мазур, Кучерявий, Валєєв, Горський, Гор’єв, Баранов, Монастирський, Загородній

Попередження: Загородній (16)

«Brilliant» – «Лунтік» – 4:4 (3:2) пен. 5:4

Голи: Рибчинський (4), Аль Хлаф Фаєт (18), Карпосюк (23, 38) – Заболотний (5), Рижук (22, 35), Остафійчук (36)

«Brilliant»: Пономарьов, Тихонюк, Булка, Карпосюк, Алла Хадж Халаф, Рибчинський, Данилюк, Аль Хлаф Фаєт

«Лунтік»: Шевчук, Рижук, Богданович, Люховець, Усатий, Заболотний, Остафійчук, П. Чекирда

Попередження: Карпосюк (27) – Богданович (11)

Післяматчеві пенальті реалізували: Тихонюк, Карпосюк, Алла Хадж Халаф, Рибчинський, Данилюк – Рижук, Люховець, Заболотний, Остафійчук

Післяматчеві пенальті не реалізували: – Богданович