Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
373

У п’ятницю, 10-го травня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

Протокол №72

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

10.05.2019                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Котов В.В. – голова КДК;
 • Таран О.М. – член КДК;
 • Деркач Д.А. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

 1. Розгляд письмового звернення команди «Алмаз» (Хмельницький) стосовно ануляції червоної картки гравцю команди «Алмаз» (Хмельницький), Вадиму Новіцькому, винесеної у матчі 1-ого туру ВСІМ Бізнес-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу серед підприємств у рамках проекту Преміум-ліга сезону 2019 років з командою «Agora» (Хмельницький);
 2. Розгляд вилучення гравця команди «Chadotoys-ДЮСШ» (Хмельницький), Олександра Фасуляка, у матчі 2-ого туру ВСІМ Бізнес-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу серед підприємств у рамках проекту Преміум-ліга сезону 2019 років з командою «Інтерпродсервіс» (Хмельницький);
 3. Розгляд вилучення гравця команди «Інтерпродсервіс» (Хмельницький), Сергія Панькевича, у матчі 2-ого туру ВСІМ Бізнес-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу серед підприємств у рамках проекту Преміум-ліга сезону 2019 років з командою «Chadotoys-ДЮСШ» (Хмельницький);
 4. Розгляд вилучення гравця команди ТОВ «Хмельницьк-млин» (Хмельницький), Назара Рибчинського, у матчі 2-ого туру ВСІМ Бізнес-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу серед підприємств у рамках проекту Преміум-ліга сезону 2019 років з командою АТ «Хмельницькобленерго» (Хмельницький).

Вирішили:

 1. На підставі пункту 4.3 статті 41 Дисциплінарних правил ФФУ письмове звернення команди «Алмаз» (Хмельницький) стосовно ануляції червоної картки гравцю команди «Алмаз» (Хмельницький), Вадиму Новіцькому винесеної у матчі 1-ого туру ВСІМ Бізнес-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу серед підприємств у рамках проекту Преміум-ліга сезону 2019 років з командою «Agora» (Хмельницький) залишити без розгляду.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 18 розділу 5 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Chadotoys-ДЮСШ» (Хмельницький), Олександра Фасуляка, на 7 (сім) ігор від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 18 розділу 5 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Інтерпродсервіс» (Хмельницький), Сергія Панькевича, на 7 (сім) ігор від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 18 розділу 5 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди ТОВ «Хмельницьк-млин» (Хмельницький), Назара Рибчинського, на 7 (сім) ігор від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                                 Котов В.В.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here