Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
223

У четвер, 23-го травня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

Протокол №74

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

23.05.2019                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

  • Котов В.В. – голова КДК;
  • Таран О.М. – член КДК;
  • Деркач Д.А. – член КДК;
  • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

  1. Розгляд письмового звернення команди «МобіФренд» (Хмельницький) стосовно ануляції червоної картки гравцю команди «МобіФренд» (Хмельницький), Роману Ладунцю, винесеної у матчі 1/2 фіналу Кубку Поділля ВСІМ Бізнес-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу серед підприємств у рамках проекту Преміум-ліга сезону 2019 років з командою «Frisor» (Хмельницький);
  2. Розгляд вилучення гравця команди «WOODMALL» (Хмельницький), Олексія Соловея, у матчі 1/4 фіналу Кубку Поділля ВСІМ Бізнес-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу серед підприємств у рамках проекту Преміум-ліга сезону 2019 років з командою «Dream Team» (Хмельницький).

Вирішили:

  1. У відповідності до пункту 6.3 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області анулювати червону картку, винесену гравцю команди «МобіФренд» (Хмельницький), Роману Ладунцю, у матчі 1/2 фіналу Кубку Поділля ВСІМ Бізнес-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу серед підприємств у рамках проекту Преміум-ліга сезону 2019 років з командою «Frisor» (Хмельницький).

Вирішили:

  1. Проаналізувавши відеозапис матчу, у відповідності до пункту 7 розділу 5 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «WOODMALL» (Хмельницький), Олексія Соловея, на 2 (дві) гри від участі у ВСІМ Бізнес-лізі відкритому чемпіонаті Хмельницького з міні-футболу серед підприємств у рамках проекту Преміум-ліга.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                                 Котов В.В.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here