Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
358

У п’ятницю, 14-го червня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “МОБІФРЕНД”

Протокол №77

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

14.06.2019                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Котов В.В. – голова КДК;
 • Таран О.М. – член КДК;
 • Деркач Д.А. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

 1. Розгляд вилучення гравця команди «Ауді» (Хмельницький), Миколи Алексєєва, у матчі 3-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2019 років з командою «Максимум» (Хмельницький);
 2. Розгляд вилучення гравця команди «Максимум» (Хмельницький), Владислава Амеліна, у матчі 3-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2019 років з командою «Ауді» (Хмельницький);
 3. Розгляд вилучення гравця команди «Максимум» (Хмельницький), Едгарда Логвінова, у матчі 3-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2019 років з командою «Ауді» (Хмельницький);
 4. Розгляд дій гравця команди «Максимум» (Хмельницький), Петра Резніченка, у матчі 3-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2019 років з командою «Ауді» (Хмельницький).

Вирішили:

1.1. Проаналізувавши відеозапис матчу, у відповідності до пункту 31 розділу 5 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Ауді» (Хмельницький), Миколу Алексєєва, на 12 (дванадцять) ігор від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

1.2. У відповідності до підпункту 2 пункту 3.1 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області винести команді «Ауді» (Хмельницький) суворе попередження.

Вирішили:

 1. Проаналізувавши відеозапис матчу, у відповідності до пункту 26 розділу 5 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Максимум» (Хмельницький), Владислава Амеліна, на 9 (дев’ять) ігор від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Вирішили:

 1. Проаналізувавши відеозапис матчу, у відповідності до пункту 26 розділу 5 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Максимум» (Хмельницький), Едгарда Логвінова, на 9 (дев’ять) ігор від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Вирішили:

 1. Проаналізувавши відеозапис матчу, у відповідності до пункту 26 розділу 5 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Максимум» (Хмельницький), Петра Резніченка, на 9 (дев’ять) ігор від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                                 Котов В.В.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here