ВСІМ Бізнес-ліга-2019: календар матчів на 18-19 травня

0
823

Надаємо Вашій увазі розклад чергових матчів ВСІМ Бізнес-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу серед підприємств у рамках проекту Преміум-ліга сезону 2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ТУРНІР СЕРЕД ПІДПРИЄМСТВ

4  ФК «Енергія» – АТ Хмельницькобленерго 18.05 ПАРК ФРАНКА 18.00  
4 Укрпропласт–Золотий Грифон 18.05 ПАРК ФРАНКА 17.00  
4 ТОВ Хмельницьк-млин – Збірна юристів 18.05 ПАРК ФРАНКА 19.00  

ЗАГАЛЬНИЙ ТУРНІР

1\4(3) Agora – Інтерпродсервіс 18.05 НВК №10(1) 16.00
1\4(1) Алмаз – Frisor 18.05 НВК №10(1) 17.00
1\4(2) МобіФренд – Forex Club 18.05 НВК №10(2) 17.00
1\4(4) Фахівець – Ковчег 18.05 НВК №10(2) 18.00
1\2 Переможці 1\4(1) – 1\4(2) 19.05 НВК №10(1) 16.00
1\2 Переможці 1\4(3) – 1\4(4) 19.05 НВК №10(1) 17.00
Кубок Поділля 1\2 Переможені 1\4(1) – 1\4(2) 19.05 НВК №10(1) 15.00
Кубок Поділля 1\2 Переможені 1\4(3) – 1\4(4) 19.05 НВК №10(2) 17.00
Кубок Виклику 1\4(2) Гікон – Сокіл-2 18.05 НВК №10(1) 13.00
Кубок Виклику 1\4(1) Beerloga – Chadotoys-ДЮСШ 18.05 НВК №10(1) 18.00
Кубок Виклику 1\4(3) WOODMALL – Dream Team 18.05 НВК №10(1) 14.00
Кубок Виклику 1\4(4) Brilliant – FC Diamant 18.05 НВК №10(1) 15.00
Кубок Виклику 1\2 Переможці 1\4(1) – 1\4(2) 19.05 НВК №10(2) 16.00
Кубок Виклику 1\2 Переможці 1\4(3) – 1\4(4) 19.05 НВК №10(2) 14.00
Кубок Престижу 1\2 Переможені 1\4(1) – 1\4(2) 19.05 НВК №10(2) 13.00
Кубок Престижу 1\2 Переможені 1\4(3) – 1\4(4) 19.05 НВК №10(2) 15.00

Кубок сайту МоеMisto.ua

2 SIA Меблі – Носорог-Меблі-Лідер 18.05 НВК №10(2) 13.00
2 ККФА-Vivasan – Дантист 18.05 НВК №10(2) 15.00
2 Foletti – Ауді 18.05 НВК №10(2) 14.00
2 Червона Зірка – ЕкоАльт 18.05 НВК №10(2) 16.00
3 Дантист – SIA Меблі 19.05 ПАРК ФРАНКА 14.00
3 Foletti – ЕкоАльт 19.05 ПАРК ФРАНКА 15.00
3 Ауді – Червона Зірка 19.05 ПАРК ФРАНКА 16.00
3 Носорог-Меблі-Лідер – ККФА-Vivasan 19.05 ПАРК ФРАНКА 17.00

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here