ВСІМ Бізнес-ліга-2019: календар та результати матчів 11-12 травня + список дискваліфікованих

0
690

Надаємо Вашій увазі розклад та результати чергових матчів ВСІМ Бізнес-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу серед підприємств у рамках проекту Преміум-ліга сезону 2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ТУРНІР СЕРЕД ПІДПРИЄМСТВ

3 Золотий Грифон – ФК «Енергія» 11.05 ПАРК ФРАНКА 16.00 7:3
3 Укрпропласт – ТОВ «Хмельницьк-млин» 11.05 ПАРК ФРАНКА 15.00 3:1
3 АТ «Хмельницькобленерго» – Збірна юристів 11.05 НВК №10 17.00 6:6
1 Золотий Грифон – АТ «Хмельницькобленерго» 12.05 НВК №10(1) 14.00  

ТУРНІР СЕРЕД АМАТОРІВ

3 Brilliant – Дантист 11.05 ПАРК ФРАНКА 17.00 3:1
3 Алмаз – Foletti 11.05 ПАРК ФРАНКА 18.00 4:1
3 Червона Зірка – FC Diamant 11.05 ПАРК ФРАНКА 19.00 1:5
3 Forex Club – Ковчег 11.05 НВК №10 14.00 6:0
3 WOODMALL – Beerloga 11.05 НВК №10 15.00 4:6
3 ЕкоАльт – Фахівець 11.05 НВК №10 16.00 2:5
3 Dream Team – Носорог-Меблі-Лідер 11.05 НВК №10 13.00 8:3
3 Ауді – Chadotoys-ДЮСШ 11.05 НВК №10 18.00 3:1
1\8 Інтерпродсервіс – Dream Team 12.05 НВК №10(1) 13.00
1\8 Гікон – МобіФренд 12.05 НВК №10(1) 15.00
1\8 Фахівець – Brilliant 12.05 НВК №10(1) 16.00
1\8 Beerloga – Алмаз 12.05 НВК №10(1) 17.00
1\8 Frisor – Chadotoys-ДЮСШ 12.05 НВК №10(1) 18.00
1\8 Agora – WOODMALL 12.05 НВК №10(2) 15.00
1\8 Forex Club – Сокіл-2 12.05 НВК №10(2) 16.00
1\8 FC Diamant – Ковчег 12.05 НВК №10(2) 17.00

Кубок сайту МоеMisto.ua

1 SIA Меблі – ККФА-Vivasan 12.05 ПАРК ФРАНКА 14.00
1 Носорог-Меблі-Лідер – Дантист 12.05 ПАРК ФРАНКА 15.00
1 Foletti – Червона Зірка 12.05 ПАРК ФРАНКА 16.00
1 Ауді – ЕкоАльт 12.05 ПАРК ФРАНКА 17.00

Також надаємо Вашій увазі список гравців, які не приймуть участь у матчах ВСІМ Бізнес-ліги-2019, що відбудуться 12 травня через отримані дискваліфікації.

Турнір серед підприємств

Залевський Олександр (АТ “Хмельницькобленерго”)

Турнір серед аматорів

Ісхаков Ігор (“Agora”)

Посмітюха Дмитро (“МобіФренд”)

Денисюк Віталій (“МобіФренд”)

Марчук Дмитро (“Інтерпродсервіс”)

Гонтківський Дмитро (“SIA Меблі”)

Фасуляк Олександр (“Chadotoys-ДЮСШ”)

Панькевич Сергій (“Інтерпродсервіс”)

Семенюк Федір (“Фахівець”)

Годованюк Михайло (“ЕкоАльт”)

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here