ВСІМ Бізнес-ліга-2019: сім путівок у плей-офф достроково знайшли своїх власників

0
517

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі 2-ого туру ВСІМ Бізнес-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу серед підприємств у рамках проекту Преміум-ліга сезону 2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

Турнір серед підприємств

ТОВ «Хмельницьк-млин» – АТ «Хмельницькобленерго» – 4:7 (1:2)

Голи: Стрельбіцький Олександр (10), Габатель (38), Романов (39, пен.), Шелист (42) – Шостак (5), Михайленко (23, 48, 50), Деговець (29), Собко (36, 45)

ТОВ «Хмельницьк-млин»: Снопик, Романов, Стрельбіцький Олександр, Мариняк, Рибчинський, Вощина, Шелист, Габатель, Стрельбіцький Олег

АТ «Хмельницькобленерго»: Чуловський, Залевський, Швець, Леськов, Собко, Островський, Деговець, Шостак, Михайленко, Беднаровський

Попередження: Михайленко (21), Шостак (38)

Вилучення: Рибчинський (21, навмисний удар суперника ногою під час гри)

Стартовий матч 2-ого туру змагань серед команд підприємств, в якому зустрічалися ТОВ «Хмельницьк-млин» та АТ «Хмельницькобленерго», як ми і передбачали, видався досить цікавим. Перший тайм проходив у грі на зустрічних курсах, а довгий час зберігалася рівновага у рахунку на табло. Проте на перерву у кращому настрої вирушили «енергетики» після того, як Михайленко холоднокровно реалізував «більшість» після вилучення Рибчинського, і схоже, що пропущений гол «у роздягальню» психологічно надламав «млинів». Влучні удари Деговця та Собка всередині другої 25-ти хвилинки встановили розгромний рахунок на користь АТ «Хмельницькобленерго», а далі на майданчику розпочалася справжня драма. ТОВ «Хмельницьк-млин» зумів повернутися у гру з двох пенальті, призначених впродовж двох хвилин (Габатель з «точки» не зумів переграти Чуловського, але вдало зіграв на добиванні, а Романов кількома секундами пізніше був точним з «першої» спроби), а гол Шелеста, котрий влучно завершив швидку контратаку номінальних господарів, відродив у матчі інтригу. Але на кінцівку ТОВ «Хмельницьк-млин» не вистачило. Причиною поразки «млинів» стала невпевнена гра їх голкіпера в заключному відрізку, котрий, м’яко кажучи, пропустив усе, що міг пропустити, а справжнім злим генієм номінальних господарів став Михайленко, в підсумку відзначившись хет-триком – 7:4 на користь АТ «Хмельницькобленерго», яке розпочинає турнір із яскравої перемоги.

Збірна юристів – «Золотий Грифон» – 1:3 (1:2)

Голи: Луценко (12) – Земок (6), Кутузов (14), Березовський (33)

Збірна юристів: Мазярчук, Залуцький, Приступа, Бондар, Сергійчук, Стародуб, Микитюк, Галюк, Бабій, Дрижа, Луценко

«Золотий Грифон»: Адамів, Зозуля, Березовський, Ягринець, Сокирко, Мусатов, Земок, Савіцький, Кутузов, Твердохліб

Попередження: Березовський (45)

Стартував на переможній ноті і «Золотий Грифон», котрий в своєму першому матчі на турнірі виявився сильнішим за Збірну юристів. В грі, яка стала справжнім видовищем для глядачів, та проходила у форматі «атака на атаку», все вирішила реалізація. Чудово відіграли обидва голкіпери, але своїми нагодами краще розпорядилися «грифони». Влучні удари Земка, Кутузова та Березовського подарували їм непросту перемогу на старті, а ось «юристи» зуміли відповісти лише голом престижу, автором якого став Луценко – 3:1 на користь «Золотого Грифона».

ФК «Енергія» – «Укрпропласт» – 0:4 (0:3)

Голи: Шпаков (15, 45), Логвіненко (20, 25)

ФК «Енергія»: Чудо, Урбель, Сітий, Грохольський, Панчук, Кручінін, Болюх

«Укрпропласт»: Рудий, Шпаков, Олексійчук, Логвіненко, Чорноконь, Барков, Дикий, Лановий, Підгалий, Косінов

Попередження: Кручінін (10) – Шпаков (7)

У одноосібні лідери турніру серед підприємств за підсумками 2-ого туру вирвався «Укрпропласт», котрий цього вік-енду порадував власних фанів впевненою перемогою над «Енергією». Останні достойно трималися лише до першого гола (ох, як же ефектно Підгалий п’яткою вивів на порожні ворота Шпакова!), а далі все для «салатових» було справою техніки. Остаточно поховав інтригу Логвіненко, оформивши дубль ще у першому таймі, а після перерви його вдалий почин повторив і Шпаков. «Енергія» створила декілька моментів, аби провести бодай гол престижу, проте переграти Рудого гравцям у синій формі так і не вдалося – 4:0 на користь «Укрпропласту», який здобуваючи другу перемогу закріплюється на першій сходинці, а ось «Енергія», зазнаючи другої поразки, опускається на останній рядок.

Турнір серед аматорів

«Foletti» – «Agora» – 5:7 (3:6)

Голи: Диняк (7, аг.), Рочняк (17), Гурський (25), Коваленко (37, 38) – Волошин (3), Олексюк (11, 19, 21), Яремчук (18), Диняк (25), Понятовський (48, аг.)

«Foletti»: Балійчук, Коваленко, Сіньковський, Попіль, Гончар, Ваховський, Гурський, Рочняк, Понятовський, Ткачук, Муляр

«Agora»: Малюта, Семенчук, Яремчук, Волошин, Скоп’як, Микитюк, Сьомін, Диняк, Олексюк

Попередження: Гончар (22), Ваховський (32), Попіль (44) – Сьомін (43), Малюта (44)

Першою путівку у плей-офф достроково здобула «Agora», котра у найбільш результативнішому матчі 2-ого туру переграла «Foletti», і за тур до завершення групової стадії стала недосяжною для конкурентів у боротьбі за першу сходинку в групі «В». Запорукою високою результативності «фіолетових» стала не лише їх майже стовідсоткова реалізація, а й проблеми на воротарській позиції «Agorи», на якій у цій зустрічі вимушено діяли польові гравці. Незвично було бачити у воротах Олексюка, котрий у першому таймі тричі результативно підключався до атак своєї команди, в підсумку ставши кращим гравцем «жовто-чорних» в цій зустрічі, а яскравій грі з великою кількістю голів клас номінальних гостей таки виявився вищим – 7:5 на користь «Agorи», яка виходить у плей-офф з першого місця, а ось долю другої путівки у останньому турі визначать «Алмаз» та «Foletti».

FC «Diamant» – «Сокіл-2» – 3:1 (2:0)

Голи: Васильчишин (21), Бантус (23, 42) – Барабаш (49)

FC «Diamant»: Дідичук, Юзиков, Бантус, Галак, Кушнір, Онісьєв, Загорянський, Бєляк, Моцний, Овчарук, Васильчишин, Савчук

«Сокіл-2»: Гринь, Донець, Стрельцов, Омарі, Барабаш, Зданевич, Данилюк, Сохорук, Заєць, Храпач, Чайка, Ожеледа, Подорванюк

Попередження: Васильчишин (20), Галак (38) – Сохорук (45)

Неймовірно цікавим видався за змістом поєдинок між FC «Diamant» та «Соколом-2», результат якого до максимуму загострив інтригу в групі «H». В першому таймі кращими були воротарі, які не раз були вимушені вступати у гру, а обидва суперники головний акцент робили на контратаках. Краще це виходило у «діамантових», і саме один з вдалих швидких контрвипадів, котрий завершив голом Васильчишин, допоміг їм відкрити рахунок у грі. «Гол у роздягальню» від Бантуса зробив становище «Сокола-2» ще більш складним, а ось «соколята» прийнялися атакувати ворота Кушніра із ще більшим завзяттям. Але він в цей день відверто творив дива (чого варті лише три поспіль сейви впродовж однієї атаки!), а все вирішив другий гол Бантуса у зустрічі, коли «сімка» номінальних господарів ударом зі своєї половини вразив порожні ворота «Сокола-2» після його помилки при розіграші 5-ого польового. «Соколята» і далі продовжували активно застосовувати модель «штучної більшості». Саме після одного із затяжних розіграшів «зайвого» Барабаш влучним ударом дещо підсолодив гіркоту поразки для «Сокола-2» – 3:1 на користь FC «Diamant», і тепер долю путівок у плей-офф від групи «Н» вирішить матч заключного туру між тим же FC «Diamant» та «Червоною Зіркою».

«Носорог-Меблі-Лідер» – «Frisor» – 4:6 (2:2)

Голи: Антощук (9), Кравчук (11), Ващук (27), Молодих (32) – Молодих (16, аг.), Макаров (23), Приян (37), Дашкевич (38), Собко (43), Цуприк (45)

«Носорог-Меблі-Лідер»: Балабанов, Бевза, Кравчук, Молодих, Бухер, Машталір, Вороністий, Ващук, Литвинюк, Антощук, Шилов

«Frisor»: Стратійчук, Собко, Ковальов, Дашкевич, Гурман, Цуприк, Макаров, Авдєєв, Приян, Музиченко

Попередження: Машталір (29), Антощук (42) – Дашкевич (29), Гурман (30), Цуприк (37)

Також достроково визначився переможець і в групі «С». Ним став «Frisor», який перегравши у емоційному матчі «Носорог-Меблі-Лідер» став недосяжним для конкурентів, а сама гра видалася досить цікавою та емоційною. Тут було все: і красиві голи (Макаров у ліву «дев’ятку» з лінії воротарського), і результативні помилки (ну куди ж так далеко вийшов Стратійчук, дозволивши себе ефектно перекинути Кравчуку із чужої половини майданчику!), суперечливі рішення арбітрів та інтрига. «Носорогам-меблевикам» не вистачило вміння втримувати здобуту перевагу, а «червоні», двічі по ходу зустрічі відіграючись з «-2» у кінцівці таки зуміли дотиснути свого суперника. Все вирішив невідпорний удар Собка акурат у дальню «дев’ятку», котрий вперше вивів вперед у рахунку «Frisor», а закріпив успіх номінальних гостей в кінцівці Цуприк – 6:4 на користь «Frisora», котрий здобуваючи другу перемогу виходить у плей-офф з першого місця, а ось «Dream Team» та «Носорог-Меблі-Лідер» у останньому турі з’ясують кому дістанеться друге, також «прохідне» у вирішальну стадію змагань, місце.

«Beerloga» – «SIA Меблі» – 5:3 (1:1)

Голи: Мельник (24), Папірович (26, 45), Антонов (27), Черкезов (30) – Чекирда (11), Ющенко (37), Рижук (42)

«Beerloga»: Кучерук, Павліш, Мустафін, Антонов, Восканян, Мельник, Плосконос, Папірович, Черкезов

«SIA Меблі»: Заболотний, Рижук, Богданович, Дзюбак, Гаєвський, Гизлик, Ющенко, Чекирда, Ціпко

Попередження: Павліш (24)

Забезпечила собі участь у вирішальній частині змагань і «Beerloga», котра перегравши «SIA Меблі» відправила останніх продовжувати боротьбу у Кубку сайту MoeMisto.ua. Хоча першими повели у рахунку саме «салатові» (Чекирда завершив голом швидку конратаку номінальних гостей), а ось «пивним» довгий час не щастило. Декілька разів «SIA Меблі» від неприємностей рятували каркас воріт та захисники, але і вони не врятували номінальних гостей на 24-ій хвилині, коли точний удар вдався Мельнику. Ударний початок другого тайму, коли «пивні» забили тричі впродовж його 5 хвилин (який же класний і влучний удар вдався Антонову в кут від штанги з-за меж воротарського!), здавалося, поховав усю інтригу, проте «SIA Меблі» вдалося повернутися у гру. Влучні удари Ющенка та Рижука подарували промінець надії «салатовим», але останнє слово у цій грі завершилося за номінальними господарями. Активний Папірович поставив масну крапку у матчі, і оформивши в підсумку дубль, без перебільшення став його кращим гравцем – 5:3 на користь «Beerlogи», котра тепер у останньому турі із «WOODMALLом» з’ясує, кому ж дістанеться перша сходинка у підгрупі «А».

«Brilliant» – «Гікон» – 0:4 (0:1)

Голи: Пасічник (2, 35), Доліба (28), Люблінський (31)

«Brilliant»: Б. Білик, Тихонюк, Волощук, Гула, Рибчинський, Карпосюк, Б. Білик, Булка, Данилюк, Потюк, Алла Хадж Халаф, Файез Аль Халаф

«Гікон»: Печуляк, Люблінський, Доліба, Пасічник, Слобода, Главацький, Котенков, Камінський, Логвіненко, Величко, Красножон

Також достроково визначився переможець і в групі «Е». Ним став «Гікон», котрий в 2-ому турі переграв з «сухим» рахунком «Brilliant». Відносно швидкий гол Пасічника подарував психологічну перевагу «жовтим», хоча «бріліантові» намагалися огризатися як мінімум до завершення першого тайму. Далі у номінальних господарів почали завершуватися сили, а «Гікон», тричі в дебюті другої 25-ти хвилинки втіливши у голи награні комбінації, зняв усі питання щодо переможця. Кращим у складі номінальних гостей став Пасічник, в підсумку відзначившись дублем, а «Гікон», святкувавши перемогу із переконливим рахунком 4:0, достроково забезпечив собі першу сходинку у групі «Е». А ось хто стане тут другим учасником плей-офф у останньому турі вирішать «Дантист» та «Brilliant».

«Chadotoys-ДЮСШ» – «Інтерпродсервіс» – 6:3 (1:1)

Голи: Підлісний (3, пен.), Нігловський (26, 33), Фасуляк (37, 41), Гуринович (50) – Гончар (7, 48), Гарбар (48)

«Chadotoys-ДЮСШ»: Бондар, Фасуляк, Нігловський, Чемерис, Тріфонов, Божик, Гуринович, Дідик, Підлісний, Олійник

«Інтерпродсервіс»: Іщук, Гуменюк, Первєєв, Панькевич, Гарбар, Стецюк, Побережний, Малукалов, Гончар

Попередження: Гуринович (19), Тріфонов (42) – Гончар (49)

Вилучення: Фасуляк (42, навмисний удар суперника рукою в груди під час гри) – Панькевич (42, навмисний удар суперника рукою в груди під час гри)

Приємно здивував «Chadotoys-ДЮСШ», котрий розпочав турнір з розгромної перемоги над міцним «Інтерпродсервісом». Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, а далі більш швидкі «бордові» безжально використали численні помилки суперника у захисті. Найбільше феєрив дует Нігловський-Фасуляк, кожен з яких оформив дублі всередині другої 25-ти хвилинки, та й деякий час суперники діяли у форматі «3 на 3» після обопільних вилучень Панькевича та Фасуляка (котрий в підсумку дуже швидко перетворився із героя у антигероя). Фортуна прикрим чином повернула свій «боржок» підопічним Сергія Малукалова, у яких в першому турі «залітало» все, а цього разу в багатьох епізодах «не йшло», але вдалі дії з 5-им польовим, коли впродовж хвилини відзначились Гончар і Гарбар (останнього цей гол вивів у одноосібні лідери бомбардирської гонки), на деякий час відродив інтригу. Але все вирішив влучний удар Гуриновича на останніх секундах – результативна перемога «Chadotoys-ДЮСШ» з рахунком 6:3, котра максимально загострює інтригу в тріо під літерою «D» напередодні останнього туру.

«Фахівець» – «МобіФренд» – 7:1 (1:1)

Голи: Глаз (18, 29), Бармак (30), Овчинніков (35, 48), Хлопонін (38), Шевчук (39) – Вакух (24)

«Фахівець»: Ващук, Адамів, Овчинніков, О. Атласюк, Хлопонін, Шевчук, Краєвський, Присяжнюк, Сокирко, Бармак, Глаз, С. Атласюк

«МобіФренд»: Трембач, Герасимчук, Вакух, Шаварський, Нетеча, Рукавець, Янишин, Гуменюк, Єременко, Мазур

Попередження: С. Атласюк (47)

А ось центральний матч туру, в якому зустрічалися «Фахівець» та «МобіФренд», так і не виправдав свій статус. Хоча «чорні» непогано захищалися у першому таймі та дуже небезпечно «огризалися» за рахунок контратак, при тому що «Фахівець» більше володів ініціативою, а Вакух, фактично сам собі створив гол, ефектно обікравши Овчиннікова та влучно пробивши у кут. Все вирішили дві помилки захисту «чорних» в дебюті другого тайму, після чого «МобіФренд» відверто «посипався» (та й травма Гуменюка стала для нього досить болючим ударом. Користуючись нагодою, бажаємо Олександру як можна швидшого одужання). Найбільше компліментів заслужив Глаз, котрий окрім двох голів та двох асистів чимало разів ефектно «розкидав» суперників фінтами, зриваючи овації глядачів, а «Фахівець» в цілому провів дуже сильний матч, і святкувавши розгромну перемогу з рахунком 7:1, зробив вагому заявку на перемогу у групі «F». Хоча все вирішить останній тур, в якому на «Фахівець» очікує зустріч із «ЕкоАльтом».

«Ковчег» – «ККФА-Vivasan» – 2:1 (1:0)

Голи: Стець (10), Пробитий (44) – Михайлов (40)

«Ковчег»: Леонов, Дячук, Стець, Задерейко, Штолько, Дідишин, Гуралечко, Манзій, Клімов, Пробитий, Поворознюк, Токарчук, Цісар, Ковальський

«ККФА-Vivasan»: Кубін, Михайлов, Попик, Омар Мохаммад, Сушицький, Забавський, Матковський, Ткачук, Токовенко, Феринський, Голеніщев, Божеску, Ковальчук, Слободяновський

Попередження: Гуралечко (47) – Ткачук (9)

Ще одним учасником Кубку сайту MoeMisto.ua став «ККФА-Vivasan», котрий програвши у 2-ому турі «Ковчегу», достроково «забронював» за собою останнє місце у групі «H». Хоча «вівасанівці» в порівнянні з стартовим матчем на турнірі виглядали значно впевненіше, але підопічних Олександра Божеску підвела реалізація. Пропустивши першим (відзначився Стець) «ККФА-Vivasan» змарнував низку стовідсоткових нагод (дива реакції також демонстрував Дячук), але свого досяг таки на 40-ій хвилині, коли Михайлову вдався влучний удар під поперечину після розіграшу штрафного. Проте і «ковчегівці» досить швидко довели, що вміють ефективно використовувати «стандарти», а Пробитий, виявившись найспритнішим після швидкого розіграшу кутового, забив, як пізніше виявився вирішальним – 2:1 на користь «Ковчега», котрий тепер у грі з «Forex Club» в заключному турі вирішить долю першого місця в групі «G».