ВСІМ Бізнес-ліга-2019: статистика після 3-ого туру та ігор 1/8 фіналу плей-офф

0
280

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів ВСІМ Бізнес-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу серед підприємств у рамках проекту Преміум-ліга сезону 2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

Турнір серед аматорів

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 10
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 7
Вакух Дмитро МобіФренд 6
Пасічник Олексій Гікон 6
Василів Тарас Dream Team 5
Макаров Даниіл Frisor 5
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 5
Алексєєв Микола Ауді 4
Бармак Андрій Фахівець 4
Глаз Вадим Фахівець 4
Зарванський Віталій Сокіл-2 4
Лис Віталій ЕкоАльт 4
Олексюк Сергій Agora 4
Успенський Юрій Forex Club 4 (1)
Вербовий Валерій Forex Club 3
Гарієвський Юрій Forex Club 3
Гуменюк Олександр МобіФренд 3
Дашкевич Андрій Frisor 3
Музика Юрій ЕкоАльт 3
Мустафін Павло Beerloga 3
Овчинніков Павло Фахівець 3
Папірович Вадим Beerloga 3
Петрук Євген Ауді 3
Рижук Олександр SIA Меблі 3
Самсонюк Олександр Forex Club 3
Соловей Олексій WOODMALL 3
Стеценко Богдан Beerloga 3
Стець Андрій Ковчег 3
Хлопонін Андрій Фахівець 3
Антонов Олександр Beerloga 2
Антощук Дмитро Носорог-Меблі-Лідер 2
Атласюк Сергій Фахівець 2
Бантус Сергій FC “Diamant” 2
Барабаш Артем Сокіл-2 2
Безвещук Вадим Forex Club 2
Веселовський Вадим Червона Зірка 2
Галкін Ігор Ауді 2
Герасимчук Вадим МобіФренд 2
Дідичук Максим FC “Diamant” 2
Диняк Тимофій Agora 2
Замогильний Олександр Алмаз 2
Коваленко Михайло Foletti 2
Ковальчук Олександр ККФА-Vivasan 2
Котенков Ігор Гікон 2
Кубряк Сергій Дантист 2
Кукурудза Євген Дантист 2
Мельник Максим Dream Team 2
Моцний Юрій FC “Diamant” 2
Нігловський Андрій Chadotoys-ДЮСШ 2
Омар Мохаммад ККФА-Vivasan 2
Осадчук Володимир Носорог-Меблі-Лідер 2
Осацький Владислав WOODMALL 2
Остапущенко Володимир Алмаз 2
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 2
Романов Владислав Forex Club 2
Сіньковський Вадим Foletti 2
Скоп’як Юрій Agora 2
Собко Ростислав Frisor 2
Стецюк Вадим Інтерпродсервіс 2
Стожик Сергій Dream Team 2
Трембач Іван МобіФренд 2
Фасуляк Олександр Chadotoys-ДЮСШ 2
Цуприк Олександр Frisor 2
Чекирда Руслан SIA Меблі 2
Черкезов Фархат Beerloga 2
Шаварський Віталій МобіФренд 2
Яремчук Андрій Agora 2
Адамів Юрій Фахівець 2 (1)
Андрушко Віталій Алмаз 1
Атласюк Олександр Фахівець 1
Бєляк Павло FC “Diamant” 1
Бевза Микола Носорог-Меблі-Лідер 1
Богославський Андрій Forex Club 1
Будченко Михайло Ауді 1
Булка Олександр Brilliant 1
Васильчишин Олександр FC “Diamant” 1
Ваховський Олексій Foletti 1
Ващук Василь Носорог-Меблі-Лідер 1
Вербовий Сергій Forex Club 1
Волошин Олександр Agora 1
Вороністий Владислав Носорог-Меблі-Лідер 1
Гавага Павло Фахівець 1
Гула Вадим Brilliant 1
Гуринович Олексій Chadotoys-ДЮСШ 1
Гурман Сергій Frisor 1
Гурський Микола Foletti 1
Дарченко Віктор Гікон 1
Доліба Ярослав Гікон 1
Забавський Андрій ККФА-Vivasan 1
Заболотний Сергій SIA Меблі 1
Загорянський Максим FC “Diamant” 1
Зощук Андрій Beerloga 1
Камінський Олександр. FC “Diamant” 1
Качур Ігор Forex Club 1
Кирик Ігор Червона Зірка 1
Ковбасюк Олексій Ауді 1
Коротинський Сергій Agora 1
Костюк Олександр Dream Team 1
Кравчук Сергій Носорог-Меблі-Лідер 1
Красножон Дмитро Гікон 1
Куцак Максим Dream Team 1
Ладунець Роман МобіФренд 1
Люблінський Артем Гікон 1
Мірошник Руслан Дантист 1
Мельник Максим. Beerloga 1
Мельничук Андрій Forex Club 1
Миронюк Олександр ЕкоАльт 1
Михайлов Олександр ККФА-Vivasan 1
Мокрота Олександр Brilliant 1
Молодих Сергій Носорог-Меблі-Лідер 1
Моночков Ігор Forex Club 1
Музиченко Олег Frisor 1
Олянчук Сергій Forex Club 1
Омарі Ідріс Сокіл-2 1
Підкамінський Микола Chadotoys-ДЮСШ 1
Підручний Роман Дантист 1
Побережний Євген Інтерпродсервіс 1
Поворознюк Богдан Ковчег 1
Попов Максим Дантист 1
Приян Андрій Frisor 1
Пробитий Богдан Ковчег 1
Пушкар Олексій Алмаз 1
Ростківський Ігор Алмаз 1
Рочняк Валентин Foletti 1
Савчук Віктор Ауді 1
Сироватко Віталій Червона Зірка 1
Слобода Сергій Гікон 1
Сохорук Микола Сокіл-2 1
Ткачук Антон ККФА-Vivasan 1
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 1
Туменко Олександр Носорог-Меблі-Лідер 1
Хомишен Микола Алмаз 1
Хомяк Богдан WOODMALL 1
Ціпко Костянтин SIA Меблі 1
Шевченко Віктор Алмаз 1
Шевчук Андрій Foletti 1
Шевчук Роман Фахівець 1
Шкодяк Даниіл WOODMALL 1
Шульган Андрій Chadotoys-ДЮСШ 1
Ющенко Олександр SIA Меблі 1
Підлісний Максим Chadotoys-ДЮСШ 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Новіцький Вадим Алмаз 2 0 10
Годованюк Михайло ЕкоАльт 1 1 6
Заболотний Сергій SIA Меблі 1 1 6
Пушкар Олексій Алмаз 1 1 6
Бобік Андрій Фахівець 1 0 5
Панькевич Сергій Інтерпродсервіс 1 0 5
Семенюк Федір Фахівець 1 0 5
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 1 0 5
Фасуляк Олександр Chadotoys-ДЮСШ 1 0 5
Шульган Андрій Chadotoys-ДЮСШ 1 0 5
Богданович Назар SIA Меблі 0 2 2
Сушицький Максим ККФА-Vivasan 0 2 2
Шкодяк Даниіл WOODMALL 0 2 2
Алексєєв Микола Ауді 0 1 1
Алла Хадж Халаф Brilliant 0 1 1
Аль Хлаф Фаєт Brilliant 0 1 1
Альміз Олександр Ауді 0 1 1
Антонов Олександр Beerloga 0 1 1
Антощук Дмитро Носорог-Меблі-Лідер 0 1 1
Атласюк Сергій Фахівець 0 1 1
Барабаш Андрій Foletti 0 1 1
Бармак Андрій Фахівець 0 1 1
Бевза Микола Носорог-Меблі-Лідер 0 1 1
Васильчишин Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Ваховський Олексій Foletti 0 1 1
Гавага Павло Фахівець 0 1 1
Галак Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 1 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 0 1 1
Гнатюк Денис WOODMALL 0 1 1
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 0 1 1
Гончар Дмитро. Foletti 0 1 1
Гуралечко Юрій Ковчег 0 1 1
Гуринович Олексій Chadotoys-ДЮСШ 0 1 1
Гурман Сергій Frisor 0 1 1
Дашкевич Андрій Frisor 0 1 1
Диняк Тимофій Agora 0 1 1
Камінський Олександр. FC “Diamant” 0 1 1
Карпосюк Андрій Brilliant 0 1 1
Коваленко Михайло Foletti 0 1 1
Ковбасюк Олексій Ауді 0 1 1
Костюк Олександр Dream Team 0 1 1
Кузь Родіон WOODMALL 0 1 1
Куцак Максим Dream Team 0 1 1
Лис Віталій ЕкоАльт 0 1 1
Луцюк Вадим Brilliant 0 1 1
Макаров Даниіл Frisor 0 1 1
Малюта Ігор Agora 0 1 1
Машталер Андрій Носорог-Меблі-Лідер 0 1 1
Микитюк Євген Agora 0 1 1
Михайлов Олександр ККФА-Vivasan 0 1 1
Огороднічук Денис Червона Зірка 0 1 1
Оліферчук Андрій Сокіл-2 0 1 1
Осадчук Володимир Носорог-Меблі-Лідер 0 1 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Павліш Максим Beerloga 0 1 1
Петрук Євген Ауді 0 1 1
Подвисоцький Владислав SIA Меблі 0 1 1
Понятовський Олександр Foletti 0 1 1
Попіль Олександр Foletti 0 1 1
Рижук Олександр SIA Меблі 0 1 1
Розуман Андрій Дантист 0 1 1
Романов Владислав Forex Club 0 1 1
Рочняк Валентин Foletti 0 1 1
Рудий Максим Дантист 0 1 1
Самолига Олег Інтерпродсервіс 0 1 1
Скоп’як Юрій Agora 0 1 1
Собко Вадим Frisor 0 1 1
Соловей Олексій WOODMALL 0 1 1
Сохорук Микола Сокіл-2 0 1 1
Стець Дмитро Червона Зірка 0 1 1
Сьомін Вадим Agora 0 1 1
Ткачук Антон ККФА-Vivasan 0 1 1
Трифонов Сергій Chadotoys-ДЮСШ 0 1 1
Хлопонін Андрій Фахівець 0 1 1
Цуприк Олександр Frisor 0 1 1
Чекирда Руслан SIA Меблі 0 1 1
Шинкович Ростислав Носорог-Меблі-Лідер 0 1 1
Шутяк Євген WOODMALL 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Посмітюха Дмитро (“МобіФренд”)

Денисюк Віталій (“МобіФренд”)

Марчук Дмитро (“Інтерпродсервіс”)

Фасуляк Олександр (“Chadotoys-ДЮСШ”)

Панькевич Сергій (“Інтерпродсервіс”)

Семенюк Федір (“Фахівець”)

Бобік Андрій (“Фахівець”)

Новіцький Вадим (“Алмаз”)

Шульган Андрій (“Chadotoys-ДЮСШ”)

Заболотний Сергій (“SIA Меблі”)

Турнір серед підприємств

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Деговець Олег АТ “Хмельницькобленерго” 5
Михайленко Роман АТ “Хмельницькобленерго” 5
Габатель Сергій ТОВ “Хмельницьк-млин” 3
Кармаліта Павло ТОВ “Хмельницьк-млин” 3
Логвіненко Іван Укрпропласт 3
Шпаков Олег Укрпропласт 3
Галюк Василь Збірна юристів 2
Земок Олександр Золотий Грифон 2
Кручінін Богдан ФК “Енергія” 2
Кутузов Сергій Золотий Грифон 2
Рибчинський Назар ТОВ “Хмельницьк-млин” 2
Собко Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 2
Стародуб Андрій Збірна юристів 2
Шостак Максим АТ “Хмельницькобленерго” 2
Романов Владислав ТОВ “Хмельницьк-млин” 2 (1)
Басістий Дмитро ФК “Енергія” 1
Березовський Тарас Золотий Грифон 1
Бойчук Ігор Золотий Грифон 1
Гарієвський Юрій АТ “Хмельницькобленерго” 1
Грохольський Роман ФК “Енергія” 1
Дикий Сергій Укрпропласт 1
Залевський Олексій АТ “Хмельницькобленерго” 1
Залевський Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 1
Зозуля Олександр Золотий Грифон 1
Луценко Роман Збірна юристів 1
Микитюк Дмитро Збірна юристів 1
Савіцький Роман Золотий Грифон 1
Сергійчук Юрій Збірна юристів 1
Снопик Сергій ТОВ “Хмельницьк-млин” 1
Сокирко Андрій Золотий Грифон 1
Стрельбіцький Олександр ТОВ “Хмельницьк-млин” 1
Шаткун Євген Золотий Грифон 1
Шелист Олексій ТОВ “Хмельницьк-млин” 1
Ягринець Вадим Золотий Грифон 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Залевський Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 1 0 5
Земок Олександр Золотий Грифон 1 0 5
Рибчинський Назар ТОВ “Хмельницьк-млин” 1 0 5
Михайленко Роман АТ “Хмельницькобленерго” 0 2 2
Березовський Тарас Золотий Грифон 0 1 1
Деговець Олег АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Дикий Сергій Укрпропласт 0 1 1
Залевський Олексій АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Кармаліта Павло ТОВ “Хмельницьк-млин” 0 1 1
Кручінін Богдан ФК “Енергія” 0 1 1
Мусатов Олексій Золотий Грифон 0 1 1
Сергійчук Юрій Збірна юристів 0 1 1
Шостак Максим АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Шпаков Олег Укрпропласт 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Рибчинський Назар (ТОВ “Хмельницьк-млин”)

Земок Олександр (“Золотий Грифон”)

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here