ВСІМ Бізнес-ліга-2019: турнірна таблиця після матчів 12 травня 2019 року

0
523

Надаємо Вашій увазі турнірну таблицю після чергових матчів ВСІМ Бізнес-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу серед підприємств у рамках проекту Преміум-ліга сезону 2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ВСІМ БІЗНЕС-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ У РАМКАХ ПРОЕКТУ ПРЕМІУМ-ЛІГА – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

Турнір серед підприємств

Команди 1 2 3 4 5 6 І В Н П М’ячі О
1
Укрпропласт
3:1 +:- 4:0 3 3 0 0 12-1 9
2
АТ “Хмельницькобленерго”
4:2 7:4 6:6 3 2 1 0 17-12 7
3
Золотий Грифон
2:4 3:1 7:3 3 2 0 1 12-8 6
4
ТОВ “Хмельницьк-млин”
1:3 4:7 8:1 3 1 0 2 13-11 3
5
Збірна юристів
-:+ 6:6 1:3 3 0 1 2 7-14 1
6
ФК “Енергія”
0:4 3:7 1:8 3 0 0 3 4-19 0


Турнір серед аматорів

Підгрупа А 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
Beerloga
6:4 5:3 2 2 0 0 11-7 6
2
WOODMALL
4:6 4:1 2 1 0 1 8-7 3
3
SIA Меблі
3:5 1:4 2 0 0 2 4-9 0

Підгрупа В 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
Agora
6:0 7:5 2 2 0 0 13-5 6
2
Алмаз
0:6 4:1 2 1 0 1 4-7 3
3
Foletti
5:7 1:4 2 0 0 2 6-11 0

Підгрупа С 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
Frisor
3:2 6:4 2 2 0 0 9-6 6
2
Dream Team
2:3 8:3 2 1 0 1 10-6 3
3
Носорог-Меблі-Лідер
4:6 3:8 2 0 0 2 7-14 0

Підгрупа D 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
Інтерпродсервіс
3:6 13:1 2 1 0 1 16-7 3
2
Chadotoys-ДЮСШ
6:3 1:3 2 1 0 1 7-6 3
3
Ауді
1:13 3:1 2 1 0 1 4-14 3

Підгрупа E 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
Гікон
4:0 5:3 2 2 0 0 9-3 6
2
Brilliant
0:4 3:1 2 1 0 1 3-5 3
3
Дантист
3:5 1:3 2 0 0 2 4-8 0

Підгрупа F 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
Фахівець
7:1 5:2 2 2 0 0 12-3 6
2
МобіФренд
1:7 4:2 2 1 0 1 5-9 3
3
ЕкоАльт
2:5 2:4 2 0 0 2 4-9 0

Підгрупа G 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
Forex Club
6:0 10:0 2 2 0 0 16-0 6
2
Ковчег
0:6 2:1 2 1 0 1 2-7 3
3
ККФА-Vivasan
0:10 1:2 2 0 0 2 1-12 0

Підгрупа H 1 2 3 І В Н П М’ячі О
1
FC “Diamant”
3:1 5:1 2 2 0 0 8-2 6
2
Сокіл-2
1:3 6:0 2 1 0 1 7-3 3
3
Червона Зірка
1:5 0:6 2 0 0 2 1-11 0

Плей-офф

1/8 фіналу

Beerloga (А1) – Алмаз (В2) – 4:6

Frisor (С1) – Chadotoys-ДЮСШ (D2) – 7:1

Гікон (Е1) – МобіФренд (F2) – 5:11

Forex Club (G1) – Сокіл-2 (H2) – 7:2

Agora (B1) – WOODMALL (A2) – 5:0 (тех. результат)

Інтерпродсервіс (D1) – Dream Team (C2) – 11:1

Фахівець (F1) – Brilliant (E2) – 9:0

FC “Diamant” (H1) – Ковчег (G2) – 2:3

1/4 фіналу

Алмаз (В2) – Frisor (С1) –

МобіФренд (F2) – Forex Club (G1) –

Agora (B1) – Інтерпродсервіс (D1) –

Фахівець (F1) – Ковчег (G2) –

Кубок Виклику (за 9-16 місця)

1/4 фіналу

Beerloga (А1) – Chadotoys-ДЮСШ (D2) –

Гікон (Е1) – Сокіл-2 (H2) –

WOODMALL (A2) – Dream Team (C2) –

Brilliant (E2) – FC “Diamant” (H1) –

Кубок сайту MoeMisto.ua (за 17-24 місця)

Підгрупа I 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
ККФА-Vivasan
6:4 1 1 0 0 6-4 3
2
Дантист
5:3 1 1 0 0 5-3 3
3
SIA Меблі
4:6 1 0 0 1 4-6 0
4
Носорог-Меблі-Лідер
3:5 1 0 0 1 3-5 0

Підгрупа J 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Ауді
8:5 1 1 0 0 8-5 3
2
Foletti
4:3 1 1 0 0 4-3 3
3
Червона Зірка
3:4 1 0 0 1 3-4 0
4
ЕкоАльт
5:8 1 0 0 1 5-8 0

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here