Запрошуємо до участі у «Festival of Football 3X3»!

0
434

Четвертий за ліком традиційний фестиваль вуличного футболу “Festival of Football 3Х3” відбудеться вже 24-ого серпня!

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “МОБІФРЕНД”

День Незалежності України у більшості хмельничан асоціюється не лише із масовими святковими заходами, а й з спортивним святом, яке традиційно усім бажаючим дарує в цей день Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області спільно з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради. Саме 24-ого серпня пройде четвертий за ліком фестиваль вуличного футболу “Festival of Football 3Х3”, де кожен бажаючий може не лише продемонструвати свої таланти на футзальному майданчику, а й поборотися в складі своєї команди за частину призового фонду фестивалю, який становить 20 000 гривень! Додамо також, що боротьба точиметься у трьох лігах: GRAND, CHILDREN та FAMILY. Більш детальну інформацію Ви можете отримати на офіційному сайті фестивалю – 3×3.sokil.km.ua.

Наразі триває реєстрація учасників фестивалю. Не пропусти свій шанс прийняти участь у незабутньому спортивному святі під назвою “Festival of Football 3Х3”, яке пройде у суботу, 24-ого серпня, у парку імені Івана Франка!

Нагадаємо, що на офіційній сторінці Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області у соціальній мережі Facebook триває розіграш однієї безкоштовної реєстрації для участі у “Festival of Football 3Х3”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here