Преміум-ліга: фаворити не без проблем виходять у півфінал плей-офф, «ККФА-ММ» прощається з дивізіоном 2

0
612

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує чергові матчі у дивізіоні 2 Преміум-ліги з міні-футболу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

1/4 фіналу плей-офф. Другі матчі

А ось у дивізіоні 2 доля путівок у півфінал визначилася вже за підсумками двох матчів у кожній з серій. Найлегше дався вихід у наступний раунд «Соколу-2». «Малинові» знову розгромили «Філтекс-Аваль», який знову нічого не зумів протиставити шаленому темпу та злагодженій командній грі свого суперника. Психологічну перевагу «Соколу-2» подарував дубль Омарі в дебюті, а далі своє вагоме сказав дует Рудюк-Кручек, який на двох забив ще п’ять м’ячів, завдяки чому зміцнив власні позиції на вершині рейтингу бомбардирів. Гол Дацишина ж в кінцівці став слабкою втіхою для «Філтекса-Аваль» – переконливі 8:1 на користь «Сокола-2», який здобуває другу перемогу в серії та впевнено крокує до півфіналу.

Там його суперником стане «Аванті», який вдруге переміг у 1/4 фіналу сильний за іменами «Vігор». Повівши вже на 1-ій хвилині після голу Сулими, «леви» далі на куражі подвоїли власну перевагу зусиллями Зарванського, але «Vігор» вкотре продемонстрував власний характер. Надію «біло-червоним» подарував холоднокровно реалізований пенальті «в роздягальню» Чайковський, а коли в середині другої 25-ти хвилинки Зенін з флангу невідпорно пробив під поперечину, інтрига в грі і взагалі ожила. Але якщо з характером у Вислободський-тім все в порядку, то з грою в обороні не далеко все так райдужно. Переломним став точний удар Фролова, а коли ще через дві хвилини Яремчук вразив власні ворота після прострілу з флангу, стало зрозуміло, що знову перевагу у два м’ячі «Аванті» вже не відпустить. Але «Vігор» бився до кінця. І якби Чайковський влучив у ціль з дабл-пенальті кінцівка б вийшла дійсно вогняною, але історія не терпить умовного способу. А точний удар Скоп’яка на останніх секундах хоч нічого вже не вирішував, але дещо врятував престиж «Vігора» – 4:3 на користь «Аванті», яке вдруге перемагаючи достойного суперника здобуває додаткову порцію впевненості у власних силах напередодні півфіналу.

В іншій половині турнірної сітки путівки у півфінал дісталися «WOODMALLy» та «Феміді», які здобули непрості перемоги над своїми суперниками в других матчах серій. «Білі» вдало використали тактику стартового бліцкригу, і вже на 10-ій хвилині повели 3:0 після дублю Гнатюка та точного удару Хомяка. Але «ЕкоАльт» не звик пасувати перед труднощами, і продемонструвавши характер до завершення першого тайму зумів скоротити відставання до мінімуму, проте далі більш організований «WOODMALL» не дав жодних сумнівів у власній підсумковій перемозі. Все вирішив гол Соловея, а далі Осацький та Брицький на куражі закріпили успіх «білих». Точний удар Ісхакова на заключних секундах лише дещо покращив настрій «ЕкоАльту», котрий так і не зумів перервати прикру тенденцію вилітати вже у перших раундах плей-офф – результативні 6:3 в другій грі та загальні 2:0 в серії на користь «WOODMALLа».

А ось «Феміда», знову полоскотавши нерви власним фанам, не без проблем вдруге в серії переграла «Менс». Перший тайм завершився впевненою перемогою «синіх» з рахунком 3:1, і якби не вдалі дії Остяка на останньому рубежі, то не виключено, що боротьба в серії перейшла б в третій матч. Проте при не найкращій командній грі «юристам» (ось як негативно позначається відсутність Щепанського на тренерській лаві!) здійснити камбек дозволила класна індивідуальна майстерність власних гравців, а переломним моментом став гол Бойка, який з гострого кута поцілив у «будиночок» голкіперу. А далі Михайленко та Люблінський, котрий відзначившись дублем став кращим у складі переможців, таки схилили шальки терезів на користь «Феміди» – 5:3.

Кубок Виклику. 1-ий тур

За підсумками стартового туру зміцнив власне лідерство у турнірі за підсумкове 9-12 місця «Атлетик-Ceresit PRO», який на класі переграв «ККФА-ММ». Останніх деморалізував швидкий гол від Розізнаного, а далі прийнявся «феєрити» Умаров, котрий п’ять разів змусив діставати Левчука сферу із сітки власних воріт. Серед його голів найбільш ефектним став точний удар під поперечку зі штрафного – 7:3 на користь «атлетиків», які достроково відправляють «ККФА-ММ» у дивізіон 3 на наступний сезон. А ось у важливій битві «за 6 очок» між «Brilliantom» та «Дантистом» номінальних господарів підвели проблеми із складом. Хоча характеру «бріліантовим» не займати: з лише однією заміною та польовим гравцем у воротах вони тричі відігравалися, проте коли всередині другого тайму забив Моспан, провернути вчетверте подібний трюк вже не змогли – мінімальні 4:3 на користь «Дантиста», якому ця перемога дозволяє покинути небезпечну зону прямого вильоту.

Технічні дані матчів ігрового вік-енду у дивізіоні 2

«ЕкоАльт» – «WOODMALL» – 3:6 (2:3)

Рахунок у серії: 0:2

Голи: Ісхаков (10, 50), Миронюк (24) – Гнатюк (4, 8), Хомяк (10), Соловей (36), Осацький (45, пен.), Брицький (47)

«ЕкоАльт»: Трофанюк, Карпенко, Яворський, Миронюк, Ісхаков, Коник, Лис, Мокрота

«WOODMALL»: Караїм, Соловей, Осацький, Брицький, Гнатюк, Підмурняк, Константінов, Хомяк, Д. Шкодяк, В. Шкодяк, І. Шкодяк, Бресь, Богославський, Шевчук

Попередження: Коник (38) – Брицький (23)

«Атлетик-Ceresit PRO» – «ККФА-ММ» – 7:3 (4:1)

Голи: Розізнаний (2), Умаров (12, 20, 22, 33, 47), Гоцалюк (26) – Сович (16), Штанько (41, 44)

«Атлетик-Ceresit PRO»: Загребельний, Розізнаний, Музиченко, Умаров, Басараб, Рудковський, Гоцалюк, Ремушевський, Цибуля

«ККФА-ММ»: Штанько, Сович, Колесник, Заверуха, Паляруш, Левчук, Довгалюк, Мандзій, Калиновський

Попередження: Заверуха (20), Колесник (47)

«Філтекс-Аваль» – «Сокіл-2» – 1:8 (0:5)

Голи: Дацишин (49) – Омарі (6, 11), Рудюк (16, 17), Кручек (22, 26, 47), Барабаш (48)

«Філтекс-Аваль»: Підлісний, Свіщов, Васильчук, Якубовський, Гончарук, Хдейр, Дацишин, Подольський

«Сокіл-2»: Гончар, Гринь, Рудюк, Кручек, Михайленко, Розпаченюк, Барабаш, Омарі, Бігос

«Аванті» – «Vігор» – 4:3 (2:1)

Рахунок у серії: 2:0

Голи: Сулима (1), Зарванський (18), Фролов (37), Яремчук (39, аг.) – Чайковський (25, пен.), Зенін (35), Скоп’як (50)

«Аванті»: Степанюк, Тодоренко, Шабатура, Ковтун, Фурман, Сулима, Чемерис, Зарванський, Шляховий, Фролов, Погорілий, Самолига, Божик, Духанін

«Vігор»: Ліхновський, Вислободський, Доліба, Зенін, Скоп’як, Шадрін, Яремчук, Чайковський, Пампурак, Тимощук, Нагорічний

Попередження: Яремчук (29)

«Менс» – «Феміда» – 3:5 (3:1)

Голи: Козубович (8), Шперчук (13), Яворський (16) – Люблінський (7, 47), Бойко (30), Гончар (30), Михайленко (44)

«Менс»: Попов, Лісоводський, Черновський, Головко, Гілюк, Шперчук, Козубович, Самонов, Юзвак, Яворський

«Феміда»: Бойко, Остяк, Пасічник, Михайленко, Палійчук, Люблінський, Гончар, Бродзянський

Попередження: Шперчук (22) – Бойко (21)

«Brilliant» – «Дантист» – 3:4 (2:3)

Голи: Волощук (8, пен., 29), Попов (18) – Булка (7, аг.), Підручний (14), Мірошник (21), Моспан (33)

«Brilliant»: Тихонюк, Луцюк, Волощук, Булка, Попов, Данилюк, Аль Хлаф Файез

«Дантист»: Покотило, Гуторов, Підручний, Мірошник, Стасішен, Д. Мельник, Моспан, Пушкар, Кукурудза, Тимофієв, Морозов

Попередження: Моспан (17)

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області