Преміум-ліга: пари перехідних матчів плей-офф

0
912

У всіх Дивізіонах Преміум-ліги з футзалу 2021/2022 вже завершилися фінальні етапи, а також фінішувала турнірна боротьба в Кубку Поділля і Кубку Виклику. І за підсумками цих матчів визначився склад учасників перехідних ігор плей-офф, за результатами яких і сформується остаточний склад Дивізіонів на сезон наступний.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Як завжди у “стиках” одні колективи прагнутимуть зберегти своє “місце під сонцем”, а інші – підвищитись у класі. Згідно Регламенту це будуть серії з двох матчів, а переможець визначатиметься за кращими показниками у двоматчевому протистоянні ( різниця забитих та пропущених м’ячів). Якщо ж за підсумками двоматчевого протистояння загальний рахунок буде рівним, все вирішить серія післяматчевих 6-ти метрових ударів (по 5 кожна з команд).

Перехідні матчі за місце у дивізіоні 1

“ДБК” (Дивізіон 1, 12-е місце) – “ЗА-ЗУЛ” (Дивізіон 2, 5-е місце)

ФК “Городок-Юрія-Фарм” (Дивізіон 1, 13-е місце) – “Інтерпродсервіс” (Дивізіон 2, 4-е місце)

“Ротор” (Дивізіон 1, 14-е місце) – “Олімпік-AskoArt” (Дивізіон 2, 3-е місце)

Перехідні матчі за місце у дивізіоні 2

“ZALIV 10” (Дивізіон 2, 12-е місце) – ФК “ЮАН” (Дивізіон 3, 5-е місце)

“Облавтодор” (Дивізіон 2, 13-е місце) – “М’ясний маркет” (Дивізіон 3, 4-е місце)

“Фахівець” (Дивізіон 2, 14-е місце) – “Zoovetprom” (Дивізіон 3, 3-е місце)

Перехідні матчі за місце у дивізіоні 3

“Товтри” (Дивізіон 3, 12-е місце) – “Авіатор” (Дивізіон 4, 5-е місце)

“Адвокат” (Дивізіон 3, 13-е місце) – ФК “Подільський Кремінь” (Дивізіон 3, 4-е місце)

“Ветеран” (Нова Ушиця) (Дивізіон 3, 14-е місце) – “ККФА-REDMION” (Дивізіон 3, 3-е місце) – -:+

Перехідні матчі за місце у дивізіоні 4

ХФК “Давид” (Дивізіон 4, 12-е місце) – “GC BARBERSHOP” (Дивізіон 5, 5-е місце)

“Думка” (Дивізіон 4, 13-е місце) – ФК “ІТА-TOOLS-Литвина” (Дивізіон 5, 4-е місце)

МФК “Ехо” (Дивізіон 4, 14-е місце) – “ПЧ-18” (Дивізіон 5, 3-е місце) – -:+

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here