«Агробізнес» (Волочиськ) — чемпіон “AUTUMN FUTSAL FEST-2023” серед юнаків 2011 року народження!

0
529

Чемпіонський титул “AUTUMN FUTSAL FEST-2023” серед юнаків 2011 року народження вирушає у Волочиськ Хмельницької області!

У Хмельницькому виходить на фінішну пряму “AUTUMN FUTSAL FEST-2023”, організований Асоціацією футзалу Хмельницької області спільно з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради. Сьогодні, 5 грудня, завершився передостанній із запланованих етапів, на якому за медалі змагалися юнаки 2011 року народження.

Чемпіоном стала команда, яка представляє Хмельниччину — “Агробізнес» (Волочиськ, Хмельницька область)), “срібло” дісталося команді “Новатор” з Хмельницького, а бронзові нагороди здобули вихованці СК  “Сокіл” (Хмельницький).

Далі надаємо результати заключних матчів “AUTUMN FUTSAL FEST-2023”.

 3 тур

 Чайка (Бандурове, Кіровоградська область) – СК Сокіл (Хмельницький) – 1:3

Голи: Сіденко (19) – Бондар (13), Божук (15), Пізнюр (18)

Попередження: не було

ДЮСШ Академія футзалу (Житомир) – ФК Доманівка (Миколаївська область) – 0:2

Голи: Порєшний (12), Маєвський (18, св)

Попередження: не було

СК Балта (Одеська область) – Новатор (Хмельницький) – 2:8

Голи: Кір’як (22), Ковальчук (25) – Мельниченко (5,13), Шаповалов (7,20), Варжевський (11, 25), Лужняк (18), Черній (23)

Попередження: не було

Агробізнес (Волочиськ) – ДЮФШ Базис (Черкаська область) – 2:0

Голи: Приймак (7), Стець (19)

Попередження: не було – Гарматюк (3)

1/2 фіналу, Срібна ліга

Чайка (Бандурове, Кіровоградська область) — СК Балта (Одеська область) — 2:0

Голи: Романюк (6), Довгань (13)

Попередження: не було

1/2 фіналу, Срібна ліга

ДЮФШ Базис (Черкаська область) — ДЮСШ Академія футзалу (Житомир) — 0:1

Голи: Куценко (16)

Попередження: не було

 1/2 фіналу

СК Сокіл (Хмельницький) — Новатор (Хмельницький)  — 1:2

Голи: Кирик (23) – Марцінішин (8, св), Варжевський (19)

Попередження: не було – Черній (19)

1/2 фіналу

Агробізнес (Волочиськ) — ФК Доманівка (Миколаївська область) — 3:1

Голи: Стець (1, 4), Приймак (9) – Порєшний (8)

Попередження: не було

Гра за 7-ме місце

СК Балта (Одеська область) — ДЮФШ Базис (Черкаська область) — 1:1 пен.1:2

 Голи: Гажжій (10) – Тепляков (3)

Попередження:  не було

Серія післяматчевих пенальті: Тепляков – 0:1, Гажжій – 0:1, Діхтяренко – 0:2, Ковальчук – 1:2, Гарматюк – 1:2, Скоков – 1:2

Гра за 5-те мсіце

Чайка (Бандурове, Кіровоградська область) — ДЮСШ Академія футзалу (Житомир) — 0:2

Голи: Березняк (12, 22)

Попередження:  не було

Гра за 3-тє місце

СК Сокіл (Хмельницький) – ФК Доманівка (Миколаївська область) – 2:1

Голи: Божук (5), Бондар (22) – Шуликов (25)

Попередження: не було – Шуликов (12)

Вилучення: Свіргуненко (5)

Фінал

Новатор (Хмельницький) – Агробізнес (Волочиськ) – 0:3

Голи: Стець  (1,8), Мелимука (16)

Попередження: не було

Наступними у боротьбу вступають юнаки 2010 року народження, перші матчі серед яких заплановані вже на 11 грудня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here