Андрій Хлопонін: «Наше завдання-мінімум – вихід у фінал Бізнес Преміум-ліги»

0
303

Представник «Фахівця» у спілкуванні із прес-службою Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області розповів про останні приготування команди напередодні старту у Бізнес Преміум-лізі, а також озвучив завдання, поставлені перед клубом на турнір.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР БІЗНЕС ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

– Андрію, раніше «Фахівець» виступав виключно у «ВСІМ Бізнес-лізі», а цьогоріч вперше вирішив спробувати свої сили у аналогічному турнірі під егідою Асоціації. Як виникла подібна ідея?

– Планували зіграти в Бізнес Преміум-лізі під егідою Асоціації і в минулому році, але нам не вистачило складу на обидва турнір. Минулорічний розіграш запам’ятався високим рівнем організації та класним висвітленням, і цьогоріч ми без роздумів вирішили заявитися. Паралельно будемо приймати участь і у «ВСІМ Бізнес-лізі».

– За підсумками жеребкування велика кількість експертів охрестила групу, у яку потрапив на груповому етапі «Фахівець» «групою смерті». Чи погоджуєтеся з цим твердженням, і якими бачите власні шанси у боротьбі за першу сходинку?

– Так, погоджуюся, що ми потрапили у «групу смерті», де нашими головними конкурентами будуть «Інтерпродсервіс» та «Моноліт». «Інтерпродсервіс» останнім часом стрімко прогресує, що підтвердив вдалий виступ команди у Преміум-лізі серед ветеранів, де вона досить неочікувано здобула срібні медалі, та й з «Монолітом» буде досить непросто, враховуючи той факт, що склад команди на 80% становлять гравці «Феміди-Старлайф», яка взимку стала чемпіоном у найсильнішому дивізіоні Преміум-ліги. Та й «Фахівець» у цій компанії точно не буде «пасти задніх». Такі команди за своїм потенціалом повинні між собою зустрічатися як мінімум у півфіналі, але жереб звів нас вже на груповій стадії.

– Які завдання стоять перед «Фахівцем» на Бізнес Преміум-лігу з міні-футболу?

–  Наше завдання-мінімум – вихід у фінал Бізнес Преміум-ліги. Аби його виконати, будемо старатися з усіх сил.

– Перший тур ваша команда волею жеребу пропускала, а ось інші команди у групі «С» свої стартові матчі зіграли минулого вік-енду. Чи здивували Вас результати цих поєдинків?

– Абсолютно не здивували. «Моноліт» та «Інтерпродсервіс», синхронно забивши у ворота своїх суперників по вісім м’ячів, розпочали турнір із впевнених перемог.

– Вже цього вік-енду «Фахівець» зіграє відразу два матчі – проти «Легіона» та «Boostera». Як команда готується до цих матчів і чого від них очікуєте?

– Готуємося у звичному режимі, а ось про своїх суперників знаємо не дуже багато. Сподіваємося, що зуміємо продемонструвати свою кращу гру та здобути у цих матчах шість очок.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here