Андрій Хлопонін: «Те, що ми у фіналі плей-офф – це закономірно»

0
382

Капітан «Фахівця» у інтерв’ю прес-службі Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області поділився враженнями від поєдинків із «Атлетиком-Ферозіт», висловив свою думку стосовно майбутнього суперника «фахівців» у фіналі плей-офф дивізіону 2, а також розкрив рецепт вдалих виступів команди у останні сезонах.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

– Андрію, які залишились враження від матчів півфінальної серії плей-офф із «Атлетиком-Ферозіт»?

– Від ігор з «Атлетиком-Ферозіт» враження залишились лише найкращі. Перший тайм першої гри провели дуже потужно, а ось в таймі другому стали занадто багато імпровізувати, і ледве не створили собі самі проблеми. У другій грі показали свій кращий футзал, і перемігши «на нуль» впевнено в підсумку вийшли до фіналу.

– Вихід в фінал плей-офф, підвищення у класі, як мінімум підсумкові срібні медалі. Завдання на сезон для «Фахівця» вже можна вважати виконаним?

– Наше завдання на сезон – виграти чемпіонство. Ми дуже цього прагнемо. Ми реально оцінюємо свої сили, і розуміємо, що виграти дивізіон 2 нам цілком до снаги, а те, що ми у фіналі плей-офф – це закономірно. На протязі усього турніру ми йшли постійно першими-другими, найбільше забили голів серед усіх команд, а в більшості ігор впевнено перемагали. Поразка від «Інтерпродсервіса» стала випадковістю (посміхається).

– Лише за два сезони «Фахівець» зумів піднятися з найнижчого дивізіону Преміум-ліги з міні-футболу у найвищий. В чому, на Вашу думку, полягає рецепт успіху? Чи це лише вдалий збіг обставин?

– Я думаю це не випадково. У третьому дивізіоні ми стали чемпіонами, вигравши майже всі свої ігри, і в другому дивізіоні ми теж багато виграємо. Так, поки ми ще не стали чемпіонами, але ми вже здобули право підвищитися у класі, і наступного сезону спробувати свої сили у когорті найсильніших команд Преміум-ліги з міні-футболу. Все закономірно, а наша команда за підбором виконавців заслуговує на те, щоб зіграти у дивізіоні 1. І зізнаюся, що вихід туди для нас був лише питанням часу. Пройшло всього два роки, і ми вже серед найкращих. Рецепту успіху як такого немає. Високий клас гравців та їх ідеальне взаєморозуміння на майданчику поступово приносять свої плоди (посміхається).

– Наскільки, на Ваш погляд, рівень дивізіону 2 відрізняється від рівня дивізіону 3?

– В минулому році між дивізіонами 2 і 3 була дуже велика різниця. А в цьому сезоні у дивізіоні 3 є вже чотири-п’ять команд, які за підбором виконавців та рівнем гри навіть у дивізіоні 2 були б не на останніх ролях. На мою думку, цьогоріч дивізіони 2 і 3 майже рівні.

– Який матч «Фахівця» у нинішньому сезоні Ви вважаєте кращим, а який гіршим?

– Гіршим став лише матч з «Інтерпродсервісом», у якому ми зазнали своєї єдиної поразки у сезоні. Кращими ж на мій погляд стали ігри з «Лунтіком» як і регулярному чемпіонаті, так і у чвертьфіналі плей-офф. Це дуже сильна команда, яка однозначно заслуговувала на медалі.

– Інша півфінальна серія плей-офф дивізіону 2, у якій путівку до фіналу розігрують «Інтерпродсервіс» та «Філтекс-Аваль», розтягнулася на усі можливі три матчі. Чи слідкуєте за своїми потенційними суперниками у фіналі, і з ким з них Вам би більше хотілося зіграти у боротьбі за золоті медалі?

– Звичайно, слідкуємо. Більше хотілося б зустрітися з «Інтерпродсервісом». Хороша команда, яка стала єдиною, кому вдалося нас обіграти, і у фіналі плей-офф нам би дуже хотілося взяти реванш (посміхається).

– Яка ваша думка стосовно організації змагань?

– Змагання останні два-три роки організовані на вищому рівні. Чіткий календар, класне висвітлення, комфортні умови для всіх без виключення команд-учасниць – у таких змаганнях хочеться грати знову і знову. Та й дуже радує те, що рівень суддівства  з кожним роком лише зростає, і претензій до рішень арбітрів у команд стає все менше і менше.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here