“AUTUMN FUTSAL FEST-2022”. День 3

0
147

Боротьбу на “AUTUMN FUTSAL FEST-2022” сьогодні розпочали юнаки 2013 років народження

У Хмельницькому набирає обертів розіграш “AUTUMN FUTSAL FEST-2022”, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. В рамках турніру заплановано змагання у відразу восьми вікових групах, і сьогодні згідно графіку в боротьбу за призові місця вступили юнаки 2013 років народження.

7 команд зі всіх куточків України будуть визначати імена чемпіона та призерів по коловій системі, а у перший день турніру на юних гравців очікувало зіграти відразу чотири тури.

1 тур

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) – 3:2

Голи: Надорожний (15), Козачок (17, 25) – Терехов (6, 24)

Новатор (Хмельницький) – Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) – 1:0

Голи: Лахмай (9)

СК Сокіл (Хмельницький) – СК Темп (Вінниця) – 4:2

Голи: Глас (9), Роздайгора (9), Діденко (13, пен.), Ковбасюк (14) – Лесь (6), Літаєв (6)

Попередження: не було – Партика (13)

2 тур

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) – Новатор (Хмельницький) – 0:3

Голи: Григоровський (8, 18), Лахмай (9)

Попередження: не було – Левандовський (6)

Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) – СК Сокіл (Хмельницький) – 2:3

Голи: Семенчук (2), Катеринчук (7) – Ткач (12), Діденко (23), Ковбасюк (24)

ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.) – ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) – 3:1

Голи: Стахнюк (3), Пальковець (6), Пастувалов (9) – Козачок (17)

Попередження: не було – Савінський (25)

3 тур

СК Сокіл (Хмельницький) – ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) – 1:2

Голи: Ковбасюк (9) – Серветник (8), Сироїжко (20)

Новатор (Хмельницький) – ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.) – 0:4

Голи: Пастувалов (2), Майструк (3), Шевчук (13), Вознюк (23, св.)

Попередження: Середа (20)

СК Темп (Вінниця) – Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) – 0:3

Голи: Семенюк (2), Ходаківський (19), Семенчук (21)

Попередження: не було – Семенчук (24)

4 тур

ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.) – СК Сокіл (Хмельницький) – 3:0

Голи: Пастувалов Дан. (15, 19), Пастувалов Ден. (17)

Попередження: Сабадаш (19)

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) – СК Темп (Вінниця) – 3:4

Голи: Терехов (2), Руснак (7), Присяжний (25) – Лесь (8, 20), Літаєв (11), Партика (19)

Попередження: Присяжний (17) – Лесь (7)

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) – Новатор (Хмельницький) – 3:0

Голи: Надорожний (14), Козачок (19), Савінський (25)

Попередження: Козачок (22)

Турнірна таблиця після 4-ох зіграних турів виглядає наступним чином:

Команди 1 2 3 4 5 6 7 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.)
3:1 3:0 4:0 3 3 0 0 10-1 9
2
ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)
1:3 3:0 3:2 3 2 0 1 7-5 6
3
СК Сокіл (Хмельницький)
0:3 3:2 4:2 1:2 4 2 0 2 8-9 6
4
Новатор (Хмельницький)
0:4 0:3 1:0 3:0 4 2 0 2 4-7 6
5
Фортеця (Кам’янець-Подільський)
2:3 0:1 3:0 3 1 0 2 5-4 3
6
СК Темп (Вінниця)
2:4 0:3 4:3 3 1 0 2 6-10 3
7
ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)
2:3 2:1 0:3 3:4 4 1 0 3 7-11 3

Завтра у рамках заключного ігрового дня у даній віковій категорії будуть зіграні наступні матчі:

5 СК Сокіл (Хмельницький) – ДЮСШ-1-1 Хмельницький 08.11 Зарічанська, 9 11.00
5 СК Темп (Вінниця) – ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.) 08.11 Зарічанська, 9 11.30
5 Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) – ДЮСШ-1-2 Хмельницький 08.11 Зарічанська, 9 12.00
6 ДЮСШ-1-1 Хмельницький – СК Темп (Вінниця) 08.11 Зарічанська, 9 12.30
6 ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.) – Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) 08.11 Зарічанська, 9 13.00
6 Новатор Хмельницький – СК Сокіл (Хмельницький) 08.11 Зарічанська, 9 13.30
7 Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) – ДЮСШ-1-1 Хмельницький 08.11 Зарічанська, 9 14.00
7 СК Темп (Вінниця) – Новатор Хмельницький

Фортеця Кам’янець-Подільський

08.11 Зарічанська, 9 14.30
7 ДЮСШ-1-2 Хмельницький – ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.) 08.11 Зарічанська, 9 15.00
НАГОРОДЖЕННЯ 15.30

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here