“AUTUMN FUTSAL FEST-2022”. День 7-8

0
211

У запеклій боротьбі за чемпіонський титул серед юнаків 2011 року народження “Юніор” з Кам’янця-Подільського лише за додатковими показниками випередив хмельницький СК “Сокіл”

У Хмельницькому наблизився до екватора розіграш “AUTUMN FUTSAL FEST-2022”, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У понеділок і вівторок, 21-ого і 22-ого листопада, незважаючи на усі складні обставини, з якими зіткнулися усі українці та завдяки нашим героїчним Збройним Силам України змагалися юнаки 2011 року.

На відміну від попередніх етапів, тут боротьба за чемпіонство видалася найбільш захоплючою і точилася до фінального свистка заключного поєдинку. ДЮСШ “Юніор” та СК “Сокіл” весь турнір йшли “ніздря в ніздрю”, перемагаючи у своїх іграх, і в заключному матчі зіграли між собою. Емоційний поєдинок завершився нічиєю 1:1, і за додатковими показниками (краща різниця забитих та пропущених м’ячів) подарував колективу з Кам’янця-Подільського золоті медалі, а СК “Сокіл” відправив на друге місце призового п’єдесталу. Комплект ж бронзових нагород дістався представнику Одещини – юнакам із подільського КДЮСШ “Фаворит”.

Далі надаємо Вашій увазі результати матчів “AUTUMN FUTSAL FEST-2022” та підсумкову турнірну таблицю змагань серед юнаків 2011 років народження.

1 тур

СК Сокіл (Хмельницький) – КДЮСШ «Фаворит» Подільськ (Одеська область) – 1:0

Голи: Семенюк (4)

Новатор Хмельницький – ДЮСШ Юніор Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) – 0:1

Голи: Паршин (12)

Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) – Арсенал Кам’янець – Подільський (Хмельницька область) – 7:0

Голи: Кобля (1, 17), Літвінов (3, 6), Зубенко (14), Островський (22, св.), Мозалюк (25)

2 тур

КДЮСШ «Фаворит» Подільськ (Одеська область) – Новатор Хмельницький – 1:0

Голи: Дмитрієв (5)

Попередження: Базга (6), Колос (9) – не було

ДЮСШ Юніор Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) – Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) – 3:0

Голи: Дроздовський (12, 22), Гарбуз (18)

Попередження: не було – Літвінов (19), Кобля (25)

Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) Хмельницька область – СК Сокіл (Хмельницький) – 2:3

Голи: Ільченко (14), Стець (25) – Пізнюр (3), Кирик (4), Божук (20)

Попередження: Фісюн (4), Стець (22) – не було

3 тур

Арсенал Кам’янець–Подільський (Хмельницька область) – ДЮСШ Юніор Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) – 0:12

Голи: Дроздовський (2, 22, 23, 25), Мичко (3, 22), Даньків (7, 8), Гарбуз (9), Паршин (14, 18), Кшемінський (24)

Новатор Хмельницький – Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) Хмельницька область – 4:2

Голи: Лужняк (4, 4), Кая (5), Шаповалов (6) – Стець (11, 20)

Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) – КДЮСШ «Фаворит» Подільськ (Одеська область) – 1:4

Голи: Літвінов (22) – Ступницький (6, 8), Тінкован (13), Дмитрієв (18)

4 тур

СК Сокіл (Хмельницький) – Новатор Хмельницький – 5:0

Голи: Бочаров (1, св.), Кирик (2), Галайко (18), Пізнюр (23), Німцович (25)

На 22-ій хвилині Скалацький (Новатор) не реалізував пенальті (воротар)

Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) Хмельницька область – Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) – 4:1

Голи: Стець (1), Приймак (8), Поліщук (14), Задорожний (15) – Кобля (12)

Попередження: не було – Становський (23)

КДЮСШ «Фаворит» Подільськ (Одеська область) – Арсенал Кам’янець–Подільський (Хмельницька область) – 6:0

Голи: Колос (7, 16, 17), Дарієнко (9), Ступницький (20), Дмитрієв (22)

5 тур

Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) – СК Сокіл (Хмельницький) – 0:2

Голи: Лінник (6), Кирик (23)

Попередження: Становський (20) – не було

Арсенал Кам’янець–Подільський (Хмельницька область) – Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) Хмельницька область – 0:11

Голи: Стець (1, 3, 22, 22), Горбач (2), Мелимука (4, 13, 14), Приймак (8, 16), Закордонець (24, пен.)

ДЮСШ Юніор Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) – КДЮСШ «Фаворит» Подільськ (Одеська область) – 2:1

Голи: Швед (8), Дроздовський (22) – Колос (18)

6 тур

СК Сокіл (Хмельницький) – Арсенал Кам’янець–Подільський (Хмельницька область) – 6:0

Голи: Кирик (3), Божук (8), Островський (9, св.), Бондар (10), Галайко (21), Пізнюр (23)

Попередження: Шаповалов (13) – Петруньков (9)

Новатор Хмельницький – Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) – 4:1

Голи: Скалацький (17, 24), Лужняк (18), Корнійчук (25) – Літвінов (16)

Попередження: Літвін (15) – не було

Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) Хмельницька область – ДЮСШ Юніор Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) – 0:2

Голи: Дроздовський (8, 25)

7 тур

Арсенал Кам’янець–Подільський (Хмельницька область) – Новатор Хмельницький – 0:4

Голи: Лужняк (9), Кая (20), Корнійчук (24, 25)

Попередження: Петруньков (4)

КДЮСШ «Фаворит» Подільськ (Одеська область) – Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) Хмельницька область – 2:1

Голи: Колос (10, 12) – Задорожний (18)

ДЮСШ Юніор Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) – СК Сокіл (Хмельницький) – 1:1

Голи: Дроздовський (2) – Лінник (7)

Попередження: Кшемінський (17), Мичко (22) – Бондар (7)

Підсумкова таблиця турніру:

Команди 1 2 3 4 5 6 7 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ Юніор Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.
1:1 2:1 1:0 2:0 3:0 12:0 6 5 1 0 21-2 16
2
СК Сокіл (Хмельницький)
1:1 1:0 5:0 3:2 2:0 6:0 6 5 1 0 18-3 16
3
КДЮСШ «Фаворит» Подільськ (Одеська область)
1:2 0:1 1:0 2:1 4:1 6:0 6 4 0 2 14-5 12
4
Новатор (Хмельницький)
0:1 0:5 0:1 4:2 4:1 4:0 6 3 0 3 12-10 9
5
Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) Хмельницька область
0:2 2:3 1:2 2:4 4:1 11:0 6 2 0 4 20-12 6
6
Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область
0:3 0:2 1:4 1:4 1:4 7:0 6 1 0 5 10-17 3
7
Арсенал Кам’янець–Подільський (Хмельницька область
0:12 0:6 0:6 0:4 0:11 0:7 6 0 0 6 0-46 0

Наступними у боротьбу вступлять юнаки 2010 року народження, перші матчі на яких очікують вже 28 листопада.

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here