“AUTUMN FUTSAL FEST-2022”. День 9-10

0
181

Чемпіонський титул “AUTUMN FUTSAL FEST-2022” серед юнаків 2010 року народження здобула ДЮСШ Костопіль, котра виграла усі свої матчі на турнірі.

У Хмельницькому перетнув свій екватор розіграш “AUTUMN FUTSAL FEST-2022”, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У понеділок і вівторок, 28-ого і 29-ого листопада, змагалися юнаки 2010 року народження.

8 команд-учасниць були розділені шляхом жеребкування на дві підгрупи по чотири колективи на груповій стадії, яка стала певним “водорозділом” для всіх. По дві кращих команди з кожного квартету завершували турнір боротьбою за медалі у Верхній сітці, а по дві гірші – у Нижній. У “Верхній” сітці чемпіонський титул здобула ДЮСШ з міста Костопіль, що на Рівненщині, вигравши усі свої матчі впродовж турніру, “срібло” дісталося “Юніору” з Кам’янця-Подільського, а комплект бронзових медалей вибороли юнаки з новодністровської ДЮСШ “Тірас”. У нижній ж сітці рівних не було вихованцям луцького “Респекта”.

Далі надаємо Вашій увазі результати матчів “AUTUMN FUTSAL FEST-2022” та підсумкову турнірну таблицю змагань серед юнаків 2010 років народження.

Груповий етап

Підгрупа “А”

1 тур

Тірас Новодністровськ (Чернівецька область) – СК Сокіл (Хмельницький) – 5:1

Голи: Стєпанов (3, 4, 11), Сідорєнков (5), Сплавник (8) – ???

Респект (Луцьк) – ДЮСШ Юніор Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) – 2:3

Голи: Мазур (9), Гулішвілі (25) – Возний (9), Цимбалістий (11), Ільчук (21)

Попередження: не було – Цимбалістий (15)

2 тур

ДЮСШ Юніор Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) – СК Сокіл (Хмельницький) – 3:0

Голи: Ільчук (9, 24), Цимбалістий (12)

Попередження: Воронюк (20) – Гуцалюк (15), Бишук (19)

Вилучення: не було – Гуцалюк (21, друге попередження)

Респект (Луцьк) – Тірас Новодністровськ (Чернівецька область) – 0:2

Голи: Стєпанов (1, 17)

3 тур

Тірас Новодністровськ (Чернівецька область) – ДЮСШ Юніор Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) – 3:1

Голи: Сплавник (5), Засєкін (19, 21) – Ільчук (23)

Попередження: Засєкін (17) – Цимбалістий (4)

СК Сокіл (Хмельницький) – Респект (Луцьк) – 2:2

Голи: Гуцалюк (2, 13) – Бачинський (9), Дубенський (20)

Попередження: Томчишин (9) – не було

Група А 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Тірас Новодністровськ (Чернівецька область)
3:1 2:0 5:1 3 3 0 0 10-2 9
2
ДЮСШ Юніор Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.
1:3 3:2 3:0 3 2 0 1 7-5 6
3
Респект (Луцьк)
0:2 2:3 2:2 3 0 1 2 4-7 1
4
СК Сокіл (Хмельницький)
1:5 0:3 2:2 3 0 1 2 3-10 1

Підгрупа “В”

1 тур

ФА Рівень Хмельницький – ДЮСШ Юніор Стара Синява (Хмельницька область) – 0:4 

Голи: Зозуля (3), Синкович (7, 16), Остапчук (20)

ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.) – Любарт (Луцьк) – 2:0

Голи: Басюк (11, 25)

Попередження: не було – Бабир (14)

2 тур

ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.) – ФА Рівень Хмельницький – 13:0

Голи: Семенюк (5, 20, 23), Лабенський (8, 15, 17), Дорбешов (13, 16), Фомін (13, св.), Басюк (14, 24, 25), Кослюк (22)

Любарт (Луцьк) – ДЮСШ Юніор Стара Синява (Хмельницька область) – 3:0

Голи: Орел (2), Бабир (4), Бернадський (22)

Попередження: не було – Матіяш (25)

3 тур

ФА Рівень Хмельницький – Любарт (Луцьк) – 0:9

Голи: Ярош (6, 14, 19), Карпюк (9, 10, 23, 24), Бабир (14), Бернадський (19)

ДЮСШ Юніор Стара Синява (Хмельницька область) – ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.) – 1:8

Голи: Синкович (23) – Лабенський (9, 21), Басюк (13, 25), Семенюк (13), Вєтров (15), Кослюк (17, 20)

Група Б 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.)
2:0 8:1 13:0 3 3 0 0 23-1 9
2
Любарт (Луцьк)
0:2 3:0 9:0 3 2 0 1 12-2 6
3
ДЮСШ Юніор Стара Синява (Хмельницька область)
1:8 0:3 4:0 3 1 0 2 5-11 3
4
ФА Рівень Хмельницький
0:13 0:9 0:4 3 0 0 3 0-26 0

“Верхня” сітка

1 тур

Любарт (Луцьк) – Тірас Новодністровськ (Чернівецька область) – 1:3

Голи: Мартинюк (18) – Стєпанов (3, 17), Бернадський (13, св.)

ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.) – ДЮСШ Юніор Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) – 4:1

Голи: Басюк (9, 20), Кослюк (13, 17) – Воронюк (14)

Попередження: Семенюк (13) – не було

2 тур

ДЮСШ Юніор Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) – Тірас Новодністровськ (Чернівецька область) – 2:0

Голи: Ільчук (4), Воронюк (9)

Попередження: не було – Сплавник (18)

ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.) – Любарт (Луцьк) – 6:1

Голи: Вєтров (3), Семенюк (10), Басюк (11, 15, 25), Дорбешов (15) – Бернадський (25)

3 тур

ДЮСШ Юніор Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) – Любарт (Луцьк) – 4:1

Голи: Воронюк (2), Ільчук (13, 20), Дроздовський (23) – Ярош (8)

Попередження: Дроздовський (22) – не було

Тірас Новодністровськ (Чернівецька область) – ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.) – 0:3

Голи: Дорбешов (10), Кослюк (17), Семенюк (23)

Команди 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.)
4:1 3:0 6:1 3 3 0 0 13-2 9
2
ДЮСШ Юніор Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.
1:4 2:0 4:1 3 2 0 1 7-5 6
3
Тірас Новодністровськ (Чернівецька область)
0:3 0:2 3:1 3 1 0 2 3-6 3
4
Любарт (Луцьк)
1:6 1:4 1:3 3 0 0 3 3-13 0

“Нижня” сітка

1 тур

Респект (Луцьк) – ФА Рівень Хмельницький – 7:0

Голи: Форманюк (9), Моцний (11, св.), Мазур (17), Дубенський (17, 19), Голішвілі (18, 23)

ДЮСШ Юніор Стара Синява (Хмельницька область) – СК Сокіл (Хмельницький) – 2:1

Голи: Зозуля (5), Ясніцький (14) – Гуцалюк (17)

Попередження: не було – Хамардюк (24)

2 тур 

ДЮСШ Юніор Стара Синява (Хмельницька область) – ФА Рівень Хмельницький – 4:0

Голи: Синкович (13, 18, 22), Лучіцький (23)

СК Сокіл (Хмельницький) – Респект (Луцьк) – 0:2

Голи: Бачинський (20), Мартин (25)

3 тур

ФА Рівень Хмельницький – СК Сокіл (Хмельницький) – 2:5

Голи: Фомін (2), Негуляєв (11) – Малигін (8, 19), Блощинський (14, 19, 25)

Попередження: не було – Томчишин (8)

Респект (Луцьк) – ДЮСШ Юніор Стара Синява (Хмельницька область) – 4:1

Голи: Мартин (4), Бачинський (8), Ткачук (9), Дубенський (19) – Лучіцький (1)

Команди 1 2 3 4 І В Н П М’ячі О
1
Респект (Луцьк)
4:1 2:0 7:0 3 3 0 0 13-1 9
2
ДЮСШ Юніор Стара Синява (Хмельницька область)
1:4 2:1 4:0 3 2 0 1 7-5 6
3
СК Сокіл (Хмельницький)
0:2 1:2 5:2 3 1 0 2 6-6 3
4
ФА Рівень Хмельницький
0:7 0:4 2:5 3 0 0 3 2-16 0

Наступними у боротьбу вступлять юнаки 2009 року народження, перші матчі на яких очікують вже 5 грудня.

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here