“AUTUMN FUTSAL FEST-2022”: на старт виходять юнаки 2011 р.н. + КАЛЕНДАР

0
160

Триває розіграш “AUTUMN FUTSAL FEST-2022”, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У понеділок, 21-ого листопада, в боротьбу за трофей вступлять юнаки 2011 р.н.

У цій віковій категорії позмагаються 7 команд, котрі визначатимуть імена чемпіона та призерів по коловій системі.

Далі надаємо Вашій увазі розклад матчів:

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
1 СК Сокіл (Хмельницький) –КДЮСШ «Фаворит»Подільськ (Одеська область) 21.11 Зарічанська, 9 11.00
1 Новатор Хмельницький – ДЮСШ Юніор Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) 21.11 Зарічанська, 9 11.30
1 Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) – Арсенал Кам’янець – Подільський (Хмельницька область) 21.11 Зарічанська, 9 12.00
2 КДЮСШ «Фаворит»Подільськ (Одеська область) – Новатор Хмельницький 21.11 Зарічанська, 9 12.30
2 ДЮСШ Юніор Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) – Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) 21.11 Зарічанська, 9 13.00
2 Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) Хмельницька область – СК Сокіл (Хмельницький) 21.11 Зарічанська, 9 13.30
3 Арсенал Кам’янець – Подільський (Хмельницька область) – ДЮСШ Юніор Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) 21.11 Зарічанська, 9 14.00
3 Новатор Хмельницький – Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) Хмельницька область 21.11 Зарічанська, 9 14.30
3 Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) – КДЮСШ «Фаворит»Подільськ (Одеська область) 21.11 Зарічанська, 9 15.00
4 СК Сокіл (Хмельницький) – Новатор Хмельницький 21.11 Зарічанська, 9 15.30
4 Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) Хмельницька область – Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) 21.11 Зарічанська, 9 16.00
4 КДЮСШ «Фаворит»Подільськ (Одеська область) – Арсенал Кам’янець – Подільський (Хмельницька область) 21.11 Зарічанська, 9 16.30
5 Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) – СК Сокіл (Хмельницький) 22.11 Зарічанська, 9 11.00
5 Арсенал Кам’янець – Подільський (Хмельницька область) – Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) Хмельницька область 22.11 Зарічанська, 9 11.30
5 ДЮСШ Юніор Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) – КДЮСШ «Фаворит»Подільськ (Одеська область) 22.11 Зарічанська, 9 12.00
6 СК Сокіл (Хмельницький) – Арсенал Кам’янець – Подільський (Хмельницька область) 22.11 Зарічанська, 9 12.30
6 Новатор Хмельницький – Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) 22.11 Зарічанська, 9 13.00
6 Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) Хмельницька область – ДЮСШ Юніор Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) 22.11 Зарічанська, 9 13.30
7 Арсенал Кам’янець – Подільський (Хмельницька область) – Новатор Хмельницький 22.11 Зарічанська, 9 14.00
7 КДЮСШ «Фаворит»Подільськ (Одеська область) – Агробізнес-ДЮСШ (Волочиськ) Хмельницька область 22.11 Зарічанська, 9 14.30
7 ДЮСШ Юніор Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) – СК Сокіл (Хмельницький) 22.11 Зарічанська, 9 15.00
НАГОРОДЖЕННЯ 15.30

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here