“AUTUMN FUTSAL FEST-2022”: у боротьбу вступають юнаки 2010 р.н. + КАЛЕНДАР

0
109

Триває розіграш “AUTUMN FUTSAL FEST-2022”, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У понеділок, 28-ого листопада, в боротьбу за трофей вступлять юнаки 2010 р.н.

На відміну від попередніх етапів, тут зіграє 8 команд, які на груповому етапі були поділені на дві підгрупи шляхом жеребкування. По дві кращі команди з кожного квартету у фінальній стадії по коловій системі розіграють медалі у “Верхній” сітці, а по дві гірші за аналогічною системою – у “Нижній”.

Далі надаємо Вашій увазі склад підгруп та календар матчів:

ГРУПА – А ГРУПА – Б
1 Респект (Луцьк) 1 Любарт (Луцьк)
2 СК Сокіл (Хмельницький) 2 ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.)
3 Тірас Новодністровськ (Чернівецька область) 3 ФА Рівень Хмельницький
4 ДЮСШ Юніор Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) 4 ДЮСШ Юніор Стара Синява (Хмельницька область)

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
1 Тірас Новодністровськ (Чернівецька область) – СК Сокіл (Хмельницький) 28.11 Зарічанська, 9 09.00
1 ФА Рівень Хмельницький – ДЮСШ Юніор Стара Синява (Хмельницька область) 28.11 Зарічанська, 9 09.30
1 Респект (Луцьк) – ДЮСШ Юніор Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) 28.11 Зарічанська, 9 10.00
1 ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.) – Любарт (Луцьк) 28.11 Зарічанська, 9 10.30
2 ДЮСШ Юніор Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) – СК Сокіл (Хмельницький) 28.11 Зарічанська, 9 11.00
2 ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.) – ФА Рівень Хмельницький 28.11 Зарічанська, 9 11.30
2 Респект (Луцьк) – Тірас Новодністровськ (Чернівецька область) 28.11 Зарічанська, 9 12.00
2 Любарт (Луцьк) – ДЮСШ Юніор Стара Синява (Хмельницька область) 28.11 Зарічанська, 9 12.30
3 Тірас Новодністровськ (Чернівецька область) – ДЮСШ Юніор Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл.) 28.11 Зарічанська, 9 13.00
3 ФА Рівень Хмельницький – Любарт (Луцьк) 28.11 Зарічанська, 9 13.30
3 СК Сокіл (Хмельницький) – Респект (Луцьк) 28.11 Зарічанська, 9 14.00
3 ДЮСШ Юніор Стара Синява (Хмельницька область) – ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.) 28.11 Зарічанська, 9 14.30
4 3-А – 4-Б 28.11 Зарічанська, 9 15.00
4 2-Б – 1-А 28.11 Зарічанська, 9 15.30
4 3-Б – 4-А 28.11 Зарічанська, 9 16.00
4 1-Б – 2-А 28.11 Зарічанська, 9 16.30
5 3-Б – 4-Б 29.11 Зарічанська, 9 11.00
5 2-А – 1-А 29.11 Зарічанська, 9 11.30
5 4-А – 3-А 29.11 Зарічанська, 9 12.00
5 1-Б – 2-Б 29.11 Зарічанська, 9 12.30
6 4-Б – 4-А 29.11 Зарічанська, 9 13.00
6 2-А – 2-Б 29.11 Зарічанська, 9 13.30
6 3-А – 3-Б 29.11 Зарічанська, 9 14.00
6 1-А – 1-Б 29.11 Зарічанська, 9 14.30
НАГОРОДЖЕННЯ 15.00

ПРИМІТКА: 28.11.2022 в разі повітряної тривоги, ігри будуть дограватися 29.11.2022.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here