“AUTUMN FUTSAL FEST-2022” виходить на старт + КАЛЕНДАР

0
392

Розвиток дитячо-юнацького футзалу є одним з головних стратегічних завдань Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, тому саме з цією метою вона організовує розіграш Всеукраїнського турніру з футзалу “AUTUMN FUTSAL FEST-2022”. Він об’єднає у себе змагання серед юнаків відразу у восьми вікових групах, котрі проходитимуть кожного тижня, у спорткомплексі ГУНП.

Першими у боротьбу вступлять юнаки 2014 року народження. За головний трофей тут позмагаються 7 команд, котрі визначатимуть імена чемпіона та призерів по коловій системі.

Далі надаємо Вашій увазі розклад матчів:

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

AUTUMN FUTSAL FEST-2022

1 Фаворит Подільськ (Одеська область) – ДЮСШ-1-2 Хмельницький 31.10 Зарічанська, 9 09.00
1 ДЮСШ-1-1 Хмельницький – Vivacup Хмельницький 31.10 Зарічанська, 9 09.30
1 Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) – Новатор Хмельницький 31.10 Зарічанська, 9 10.00
2 СК Сокіл (Хмельницький) – Фаворит Подільськ (Одеська область) 31.10 Зарічанська, 9 10.30
2 Новатор Хмельницький – ДЮСШ-1-1 Хмельницький 31.10 Зарічанська, 9 11.00
2 ДЮСШ-1-2 Хмельницький – Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) 31.10 Зарічанська, 9 11.30
3 Vivacup Хмельницький – Новатор Хмельницький 31.10 Зарічанська, 9 12.00
3 ДЮСШ-1-1 Хмельницький – ДЮСШ-1-2 Хмельницький 31.10 Зарічанська, 9 12.30
3 Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) – СК Сокіл (Хмельницький) 31.10 Зарічанська, 9 13.00
4 ДЮСШ-1-2 Хмельницький – Vivacup Хмельницький 31.10 Зарічанська, 9 13.30
4 СК Сокіл (Хмельницький) – ДЮСШ-1-1 Хмельницький 31.10 Зарічанська, 9 14.00
4 Фаворит Подільськ (Одеська область) – Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) 31.10 Зарічанська, 9 14.30
5 ДЮСШ-1-1 Хмельницький – Фаворит Подільськ (Одеська область) 01.11 Зарічанська, 9 11.00
5 Vivacup Хмельницький – СК Сокіл (Хмельницький) 01.11 Зарічанська, 9 11.30
5 Новатор Хмельницький – ДЮСШ-1-2 Хмельницький 01.11 Зарічанська, 9 12.00
6 Фаворит Подільськ (Одеська область) – Vivacup Хмельницький 01.11 Зарічанська, 9 12.30
6 СК Сокіл (Хмельницький) – Новатор Хмельницький 01.11 Зарічанська, 9 13.00
6 Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) – ДЮСШ-1-1 Хмельницький 01.11 Зарічанська, 9 13.30
7 ДЮСШ-1-2 Хмельницький – СК Сокіл (Хмельницький) 01.11 Зарічанська, 9 14.00
7 Новатор Хмельницький – Фаворит Подільськ (Одеська область) 01.11 Зарічанська, 9 14.30
7 Vivacup Хмельницький – Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) 01.11 Зарічанська, 9 15.00

НАГОРОДЖЕННЯ

15.30

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here