“AUTUMN FUTSAL FEST-2022”: юнаки 2012 р.н. вступають у боротьбу за медалі + КАЛЕНДАР

0
178

Триває розіграш “AUTUMN FUTSAL FEST-2022”, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У понеділок, 14-ого листопада, в боротьбу за трофей вступлять юнаки 2012 р.н.

У цій віковій категорії позмагаються 7 команд, котрі визначатимуть імена чемпіона та призерів по коловій системі.

Далі надаємо Вашій увазі розклад матчів:

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
1 СК Сокіл (Хмельницький) – Новатор Хмельницький 14.11 Зарічанська, 9 11.00
1 Мрія Хмельницький – ДЮСШ Білогіря (Хмельницька область) 14.11 Зарічанська, 9 11.30
1 СК Темп (Вінниця) – Маневицька ДЮСШ дівчата 2010 (Волинська область) 14.11 Зарічанська, 9 12.00
2 ДЮСШ Білогіря (Хмельницька область) – СК Сокіл (Хмельницький) 14.11 Зарічанська, 9 12.30
2 ФА Рівень Хмельницький – Мрія Хмельницький 14.11 Зарічанська, 9 13.00
2 Новатор Хмельницький – СК Темп (Вінниця) 14.11 Зарічанська, 9 13.30
3 СК Сокіл (Хмельницький) – ФА Рівень Хмельницький 14.11 Зарічанська, 9 14.00
3 СК Темп (Вінниця) – ДЮСШ Білогіря (Хмельницька область) 14.11 Зарічанська, 9 14.30
3 Маневицька ДЮСШ дівчата 2010 (Волинська область) – Новатор Хмельницький 14.11 Зарічанська, 9 15.00
4 Мрія Хмельницький – СК Сокіл (Хмельницький) 14.11 Зарічанська, 9 15.30
4 ФА Рівень Хмельницький – СК Темп (Вінниця) 14.11 Зарічанська, 9 16.00
4 ДЮСШ Білогіря (Хмельницька область) – Маневицька ДЮСШ дівчата 2010 (Волинська область) 14.11 Зарічанська, 9 16.30
5 СК Темп (Вінниця) – Мрія Хмельницький 15.11 Зарічанська, 9 11.00
5 Маневицька ДЮСШ дівчата 2010 (Волинська область) – ФА Рівень Хмельницький 15.11 Зарічанська, 9 11.30
5 Новатор Хмельницький – ДЮСШ Білогіря (Хмельницька область) 15.11 Зарічанська, 9 12.00
6 СК Сокіл (Хмельницький) – СК Темп (Вінниця) 15.11 Зарічанська, 9 12.30
6 Мрія Хмельницький – Маневицька ДЮСШ дівчата 2010 (Волинська область) 15.11 Зарічанська, 9 13.00
6 ФА Рівень Хмельницький – Новатор Хмельницький 15.11 Зарічанська, 9 13.30
7 Маневицька ДЮСШ дівчата 2010 (Волинська область) – СК Сокіл (Хмельницький) 15.11 Зарічанська, 9 14.00
7 ДЮСШ Білогіря (Хмельницька область) – ФА Рівень Хмельницький 15.11 Зарічанська, 9 14.30
7 Новатор Хмельницький – Мрія Хмельницький 15.11 Зарічанська, 9 15.00
НАГОРОДЖЕННЯ 15.30

ПРИМІТКА: 14.11.2020 в разі повітряної тривоги, ігри будуть дограватися 15.11.2022.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here