“AUTUMN FUTSAL FEST-2022”: юнаки 2013 р.н. виходять на старт + КАЛЕНДАР

0
240

Набирає обертів розіграш “AUTUMN FUTSAL FEST-2022”, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У понеділок, 7-ого листопада, в боротьбу за трофей вступлять юнаки 2013 р.н.

У цій віковій категорії позмагаються 7 команд, котрі визначатимуть імена чемпіона та призерів по коловій системі.

Далі надаємо Вашій увазі розклад матчів:

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

AUTUMN FUTSAL FEST-2022

1 ДЮСШ-1-1 Хмельницький – ДЮСШ-1-2 Хмельницький 07.11 Зарічанська, 9 11.00
1 Новатор Хмельницький – Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) 07.11 Зарічанська, 9 11.30
1 СК Сокіл (Хмельницький) – СК Темп (Вінниця) 07.11 Зарічанська, 9 12.00
2 ДЮСШ-1-2 Хмельницький – Новатор Хмельницький 07.11 Зарічанська, 9 12.30
2 Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) – СК Сокіл (Хмельницький) 07.11 Зарічанська, 9 13.00
2 ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.) – ДЮСШ-1-1 Хмельницький 07.11 Зарічанська, 9 13.30
3 СК Сокіл (Хмельницький) – ДЮСШ-1-2 Хмельницький 07.11 Зарічанська, 9 14.00
3 Новатор Хмельницький – ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.) 07.11 Зарічанська, 9 14.30
3 СК Темп (Вінниця) – Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) 07.11 Зарічанська, 9 15.00
4 ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.) – СК Сокіл (Хмельницький) 07.11 Зарічанська, 9 15.30
4 ДЮСШ-1-2 Хмельницький – СК Темп (Вінниця) 07.11 Зарічанська, 9 16.00
4 ДЮСШ-1-1 Хмельницький – Новатор Хмельницький 07.11 Зарічанська, 9 16.30
5 СК Сокіл (Хмельницький) – ДЮСШ-1-1 Хмельницький 08.11 Зарічанська, 9 11.00
5 СК Темп (Вінниця) – ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.) 08.11 Зарічанська, 9 11.30
5 Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) – ДЮСШ-1-2 Хмельницький 08.11 Зарічанська, 9 12.00
6 ДЮСШ-1-1 Хмельницький – СК Темп (Вінниця) 08.11 Зарічанська, 9 12.30
6 ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.) – Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) 08.11 Зарічанська, 9 13.00
6 Новатор Хмельницький – СК Сокіл (Хмельницький) 08.11 Зарічанська, 9 13.30
7 Фортеця Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) – ДЮСШ-1-1 Хмельницький 08.11 Зарічанська, 9 14.00
7 СК Темп (Вінниця) – Новатор Хмельницький

Фортеця Кам’янець-Подільський

08.11 Зарічанська, 9 14.30
7 ДЮСШ-1-2 Хмельницький – ДЮСШ Костопіль (Рівненська обл.) 08.11 Зарічанська, 9 15.00
НАГОРОДЖЕННЯ 15.30

ПРИМІТКА:   07.11.2020 в разі повітряної тривоги ігри будуть дограватися 08.11.2022.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here