AUTUMN FUTSAL FEST-2023: день 9

0
527

27 листопада в боротьбу на “AUTUMN FUTSAL FEST-2023” вступили юнаки 2014 року народження.

У Хмельницькому триває розіграш “AUTUMN FUTSAL FEST-2023”, організований Асоціацією футзалу Хмельницької області спільно з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради. В рамках турніру проходять змагання у восьми вікових групах, і сьогодні згідно графіку вступили в боротьбу за призові місця юнаки 2014 року народження.

8 команд з різних куточків України визначатимуть імена чемпіона та призерів, а в перший день турніру було зіграно матчі групового етапу.

Далі надаємо результати стартових матчів “AUTUMN FUTSAL FEST-2023” та турнірну таблицю за підсумками групового етапу.

1 тур

СК Сокіл (Хмельницький) — FC Kingsman (Красилів, Хмельницька область) — 1:2

Голи: Філімонов (22) — Степанюк (12), Бойчук (23)

Попередження: не було

ФШ Мрія (Хмельницький) — ФК Снятин (Івано-Франківська область) — 5:1

Голи: Матюх (2, 7), Воксар (9), Зарівний (24), Медзатий (25)  — Андрусяк (4)

Попередження:  не було

Фаворит (Подільськ, Одеська область) — Академія футзалу (Житомир) — 1:2

Голи: Семенов (1) — Денисюк (13), Мельник (15)

Попередження: Коваль (4), Січко (17) — не було 

Любарт (Луцьк) – ФК Микулин (Тернопільська область)  — 10:0

Голи: Базарін (3, 4, 13, 23), Пасічник (10, 17), Копетюк (6), Гребенюк (7), Тендюк (7), Тинський (22, св)

Попередження: не було

2 тур

Академія футзалу (Житомир) —  ФК Снятин (Івано-Франківська область) — 0:1 

Голи: Колесніченко (20)

Попередження: Павленко (13), Марков (22) — не було

Фаворит (Подільськ, Одеська область) – ФШ Мрія (Хмельницький) — 1:3

Голи: Семенов(18) — Ширяєв (1, 21), Зарівний (25)

Попередження: не було — Зарівний (3)

 ФК Микулин (Тернопільська область)  – СК Сокіл (Хмельницький) — 0:6

Голи: Філімонов (3, 4), Михайлюк (1, 22), Вікнянський (7), Березовський (15)

Попередження: Шкільний (10) — не було

Любарт (Луцьк) – FC Kingsman (Красилів, Хмельницька область)  — 4:5

 Голи: Пасічник (3, 25), Тендюк (7), Базарін (21) — Степанюк (2, 5), Будлик (12), Бойчук (13), Федорчук (15)

Попередження: Тендюк (19) — Киданук (9)

3 тур

ФШ Мрія (Хмельницький) — Академія футзалу (Житомир) — 6:1 

Голи: Лисак (7, 11), Матюх (5), Зарівний (13), Ширяєв (23), Медзатий (25) — Денисюк (21)

Попередження: Н.Грабарчук (10), Ширяєв (11) – не було

ФК Снятин (Івано-Франківська область) – Фаворит (Подільськ, Одеська область) — 6:2

Голи: Тофан (9, 17, 19), Гаврилюк (5), Колесніченко (23), Турчинський (25) – Семенов (3, 15)

Попередження: не було — Коваль (13)

Любарт (Луцьк) — СК Сокіл (Хмельницький) — 3:2

Голи: Пасічник (3, 7, 21) — Михайлюк (15), Філімонов (20)

Попередження: не було — Філімонов (15)

ФК Микулин (Тернопільська область) –  FC Kingsman (Красилів, Хмельницька обл.)     – 0:7 

Голи: Бойчук (6, 9, 24, 25), Будлик (10, 12), Федорчук (5)

Попередження: не було – Ващенко (7)

Турнірні таблиці після матчів групового етапу виглядають наступним чином:

Завтра у рамках заключного ігрового дня у даній віковій категорії будуть зіграні такі матчі:

11.00. Срібна ліга, 1\2 фіналу. Академія футзалу (Житомир) — ФК Микулин (Тернопільська область)

11.30. Срібна ліга, 1\2 фіналу. СК Сокіл (Хмельницький) — Фаворит (Подільськ, Одеська область)

12.00. 1\2 фіналу, ФШ Мрія (Хмельницький) — Любарт (Луцьк)

12.30. FC Kingsman (Красилів, Хмельницька область) — ФК Снятин (Івано-Франківська область)

13.00. Гра за 7-ме місце

13.30. Гра за 5-те місце

14.00. Гра за 3-тє місце.

14.30. Фінал

15.00. НАГОРОДЖЕННЯ

За матчем за 3 місце та фіналом можете спостерігати в режимі LIVE за посиланням ⤵️

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here