Autumn Futsal Fest-2023: на старт виходять юнаки 2011р.н. + календар

0
318

В Хмельницькому наближається до завершення розіграш Всеукраїнського турніру з футзалу “AUTUMN FUTSAL FEST-2023”, організованого Асоціацією футзалу Хмельницької області спільно з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради, і вже в понеділок, 4 грудня, в боротьбу за трофей вступлять юнаки 2011р.н.

Тут позмагаються 8 команд з різних куточків України, які на груповому етапі розділені на 2 групи по 4 команди.  Змагання проходитимуть протягом двох днів, 4 та 5 грудня, у спорткомплексі ГУНП; тривалість одного матчу 25 хвилин без перерв. За підсумками групової стадії будуть зіграні стикові матчі, за результатами яких і визначаться імена чемпіона, володарів призових місць та підсумкові позиції усіх колективів.

ГРУПА – А ГРУПА – Б
1 «Чайка» Бандурове, Кіровоградська область 1 СК «Балта» Одеська область
2 ДЮСШ «Академія футзалу» Житомир 2 ДЮФШ «Базис» Черкаська область
3 ФК «Доманівка» Миколаївська область 3 «Агробізнес» Волочиськ Хмельницький
4 СК «Сокіл» Хмельницький 4 «Новатор» Хмельницький

Далі надаємо Вашій увазі розклад матчів:

Тур Пара команд Дата Місце 

проведення

Час початку Рах.
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ДІТЕЙ
1 ФК “Доманівка” Миколаївська область – СК “Сокіл” Хмельницький 04.12 Зарічанська, 9 10.00
1 ДЮФШ “Базис” Черкаська область – “Новатор” Хмельницький 04.12 Зарічанська, 9 10.30
1 “Чайка” Бандурове, Кіровоградська область – ДЮСШ “Академія футзалу” Житомир 04.12 Зарічанська, 9 11.00
1 СК “Балта” Одеська область – “Агробізнес” Волочиськ Хмельницький 04.12 Зарічанська, 9 11.30
2 СК “Сокіл” Хмельницький – ДЮСШ “Академія футзалу” Житомир 04.12 Зарічанська, 9 12.00
2 ФК “Доманівка” Миколаївська область – “Чайка” Бандурове, Кіровоградська область 04.12 Зарічанська, 9 12.30
2 “Новатор” Хмельницький – “Агробізнес” Волочиськ Хмельницький 04.12 Зарічанська, 9 13.00
2 ДЮФШ “Базис” Черкаська область – СК “Балта” Одеська область 04.12 Зарічанська, 9 13.30
3 “Чайка” Бандурове, Кіровоградська область – СК “Сокіл” Хмельницький 05.12 Зарічанська, 9 09.00
3 ДЮСШ “Академія футзалу” Житомир – ФК “Доманівка” Миколаївська область 05.12 Зарічанська, 9 09.30
3 СК “Балта” Одеська область – “Новатор” Хмельницький 05.12 Зарічанська, 9 10.00
3 “Агробізнес” Волочиськ Хмельницький – ДЮФШ “Базис” Черкаська область 05.12 Зарічанська, 9 10.30
3 команда групи «А»-4 команда групи «Б» 05.12 Зарічанська, 9 11.00
? 3 команда групи «Б»-4 команда групи «А» 05.12 Зарічанська, 9 11.30
? 1 команда групи «А»-2 команда групи «Б» 05.12 Зарічанська, 9 12.00
? 1 команда групи «Б»-2 команда групи «А» 05.12 Зарічанська, 9 12.30
Гра за 7 місце 05.12 Зарічанська, 9 13.00
Гра за 5 місце 05.12 Зарічанська, 9 13.30
Гра за 3 місце 05.12 Зарічанська, 9 14.00
Гра за 1 місце 05.12 Зарічанська, 9 14.30
НАГОРОДЖЕННЯ 15.00

ПРИМІТКА:   4.12.2023 в разі повітряної тривоги, ігри будуть дограватися 5.12.2023.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here