“AUTUMN FUTSAL FEST-2023”: день 3

0
668

6 листопада боротьбу на “AUTUMN FUTSAL FEST-2023” розпочали юнаки 2012 року народження.

У Хмельницькому набирає обертів розіграш “AUTUMN FUTSAL FEST-2023”, організований Асоціацією футзалу Хмельницької області спільно з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради. В рамках турніру заплановані змагання у восьми вікових групах, і сьогодні, згідно з графіком, вступили в боротьбу за призові місця юнаки 2012 року народження.

8 команд, розподілених на 2 групи, визначатимуть імена чемпіона та призерів, а в перший день турніру на юних гравців очікували матчі групового етапу.

Далі надаємо результати стартових матчів “AUTUMN FUTSAL FEST-2023” та турнірну таблицю за підсумками першого дня змагань.

1 тур

Перемога (Кам’янець-Подільський) — СК Сокіл-2012 (Хмельницький) — 2:2

Голи: Под’янюк (24), Басистюк (23, св) — Коричак (2, 8)
Попередження: не було — Басистюк (14)

Фортеця (Кам’янець-Подільський) — СК Сокіл-2013 (Хмельницький) — 4:0

Голи: Мозолюк (2), Пономаренко (7), Садлій (11), Винник (17).
Попередження:  не було

СК Балта (Одеська область) — Мрія (Хмельницький) — 3:3

Голи: Санкевіч (9,25), Вдовіченко (10) — Багнюк (1,7), Гуменюк (16)
Попередження: не було

ДЮСШ Костопіль (Рівненська область) — Дунаївці (Хмельницька область) — 5:1

 Голи: Середа (3,17), Кошка (15), Полюхович (20), Козяр (23) — Омельчук (24)
Попередження: не було

Тур 2

Мрія (Хмельницький) — СК Сокіл-2012 (Хмельницький) — 0:2

Голи: Панькевич (2), Туркевич (21)
Попередження: не було

СК Балта (Одеська область) — Перемога (Кам’янець-Подільський) — 4:3

Голи: Раду (13), Семенюк (3, св), Вансович (4, св), Лезний (16,св) — Гарбуз (2, 18), Под’янюк (5)
Попередження: не було — Заворотний (10)

СК Сокіл-2013 (Хмельницький) — Дунаївці (Хмельницька область) — 1:4

Голи: Ковбасюк (7) — Пасічник (17,22), Маркітан (1), Пархоменко (15, св)
Попередження: Пархоменко (17)

Фортеця (Кам’янець-Подільський) — ДЮСШ Костопіль — 1:0

Голи: Кобля (1)
Попередження: Становський (21) — Середа (17)

Тур 3

 Перемога (Кам’янець-Подільський) — Мрія (Хмельницький) — 3:2

Голи: Гарбуз (21,22), Шмигельський (23,св) — Гуменюк (2), Багнюк (13)
Попередження: Лизун (16) — Багнюк (18)

СК Сокіл-2012 (Хмельницький) — СК Балта (Одеська область) — 2:1

Голи: Коричак (2), Туркевич (7) — Санкевіч (19)
Попередження: Коричак (2) — не було

ДЮСШ Костопіль (Рівненська область) — СК Сокіл-2013 (Хмельницький) — 4:0

Голи: Кошка (1, 2), Фіщук (12), Букачов (16)
Попередження: не було — Пархоменко (5)

Дунаївці (Хмельницька область) — Фортеця (Кам’янець-Подільський) — 1:1

Голи: Пасічник (15) — Садлій (19)
Попередження: не було

Турнірні таблиці в обох групах після матчів групового етапу виглядають  наступним чином:

Завтра у рамках заключного ігрового дня у даній віковій категорії будуть зіграні наступні матчі:

07.11. 11.00. 1\2 фіналу, нижня сітка.

Перемога (Кам’янець-Подільський) — СК Сокіл-2013 (Хмельницький)

07.11. 11.30. 1\2 фіналу, нижня сітка.

Дунаївці (Хмельницька область) — Мрія (Хмельницький)

07.11. 12.00. 1\2 фіналу, верхня сітка.

СК Сокіл-2012 (Хмельницький) — ДЮСШ Костопіль (Рівненська область)

07.11. 12.30. 1\2 фіналу, верхня сітка.

Фортеця (Кам’янець-Подільський) — СК Балта (Одеська область)

07.11. 13.00 — гра за 7 місце

07.11. 13.30 — гра за 5 місце

07.11. 14.00 — гра за 3 місце

07.11. 14.30 — фінал

15.00 – НАГОРОДЖЕННЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here