Autumn Futsal Fest-2023: в боротьбу вступають юнаки 2014р.н. + календар

0
218

У Хмельницькому триває розіграш Всеукраїнського турніру з футзалу “AUTUMN
FUTSAL FEST-2023”, організованого Асоціацією футзалу Хмельницької області
спільно з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради, і вже в
понеділок, 27 листопада, в боротьбу за трофей вступлять юнаки 2014р.н.

Тут позмагаються 8 команд з різних куточків України, які на груповому етапі
розділені на 2 групи по 4 команди. Змагання проходитимуть протягом двох днів,
27 та 28 листопада, у спорткомплексі ГУНП; тривалість одного матчу — 25 хвилин
без перерв. За підсумками групової стадії будуть зіграні стикові матчі, за
результатами яких і визначаться імена чемпіона, володарів призових місць та
підсумкові позиції усіх колективів.

ГРУПА – А ГРУПА – Б
1 ФК «Снятин» (Івано-Франківська область) 1 «Нива» (Тернопіль)
2 ФШ «Мрія» (Хмельницький) 2 «Любарт» (Луцьк)
3 «Фаворит» (Подільськ, Одеська область) 3 СК «Сокіл» (Хмельницький)
4 «Академія футзалу» (Житомир) 4 FC «Kingsman» (Красилів Хмельницька область)

 

Далі надаємо Вашій увазі розклад матчів:

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ДІТЕЙ
1 СК “Сокіл” (Хмельницький) – FC “Kingsman” (Красилів Хмельницька область) 27.11 Зарічанська, 9 10.00
1 ФШ “Мрія” (Хмельницький) – ФК “Снятин” (Івано-Франківська область) 27.11 Зарічанська, 9 10.30
1 “Фаворит” (Подільськ, Одеська область) – “Академія футзалу” (Житомир) 27.11 Зарічанська, 9 11.00
1 “Нива” (Тернопіль) – “Любарт” (Луцьк) 27.11 Зарічанська, 9 11.30
2 “Академія футзалу” (Житомир) – ФК “Снятин” (Івано-Франківська область) 27.11 Зарічанська, 9 12.00
2 “Фаворит” (Подільськ, Одеська область) – ФШ “Мрія” (Хмельницький) 27.11 Зарічанська, 9 12.30
2 СК “Сокіл” (Хмельницький) – “Нива” (Тернопіль) 27.11 Зарічанська, 9 13.00
2 FC “Kingsman” (Красилів Хмельницька область) – “Любарт” (Луцьк) 27.11 Зарічанська, 9 13.30
3 ФШ “Мрія” (Хмельницький) – “Академія футзалу” (Житомир) 27.11 Зарічанська, 9 14.00
3 ФК “Снятин” (Івано-Франківська область) – “Фаворит” (Подільськ, Одеська область) 27.11 Зарічанська, 9 14.30
3 “Любарт” (Луцьк) – СК “Сокіл” (Хмельницький) 27.11 Зарічанська, 9 15.00
3 “Нива” (Тернопіль) – FC “Kingsman” (Красилів Хмельницька область) 27.11 Зарічанська, 9 15.30
3 команда групи «А»-4 команда групи «Б» 28.11 Зарічанська, 9 11.00
3 команда групи «Б»-4 команда групи «А» 28.11 Зарічанська, 9 11.30
1 команда групи «А»-2 команда групи «Б» 28.11 Зарічанська, 9 12.00
1 команда групи «Б»-2 команда групи «А» 28.11 Зарічанська, 9 12.30
Гра за 7 місце 28.11 Зарічанська, 9 13.00
Гра за 5 місце 28.11 Зарічанська, 9 13.30
Гра за 3 місце 28.11 Зарічанська, 9 14.00
Гра за 1 місце 28.11 Зарічанська, 9 14.30

НАГОРОДЖЕННЯ

15.00

 

ПРИМІТКА: 27.11.2023 в разі повітряної тривоги, ігри будуть дограватися 28.11.2023.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here